Találatok a Leonardo Mayer címkére

Találatok száma: 16

Roland Garros: még az ellenfél is elsírta magát a megható pillanattól

2019-06-05 11:53:46

Mint azt a tenisz szerelmesei már biztosan tudják, Nicolas Mahut a Roland Garros harmadik fordulójában vereséget szenvedett az argentin Leonardo Mayertől. Most pedig körbejárta a közösségi oldalakat egy videó arról, mi történt a meccs után.

videó tenisz Roland Garros Nicolas Mahut Leonardo Mayer

Roland Garros: a rutin diadala – jöhet a Wawrinka–Federer!

2019-06-02 15:29:18

Roger Federer jutott be elsőként a Roland Garros férfi egyesének negyeddöntőjébe, mivel a Francia nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében három sima szettben legyőzte az argentin Leonardo Mayert.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal

Tenisz: kiemelt játékost búcsúztatott Leonardo Mayer Estorilban

2019-04-30 22:11:32

Az argentin Leonardo Mayer az első fordulóban legyőzte az ötödik helyen kiemelt szerb Dusan Lajovicsot az 586 ezer euró (185 millió forint) összdíjazású estorili salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Leonardo Mayer Dusan Lajovics

Tenisz: Fucsovics 13 perc alatt jutott a legjobb 8 közé Bázelben

2017-10-26 13:32:21

A bázeli kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában (nyolcaddöntőjében) a világranglista 100. helyén álló Fucsovics Márton az 52.-ként rangsorolt Leonardo Mayer ellen mindössze 13 perc alatt jutott tovább, miután az argentin az első játszmában Fucsovics 3:0-s vezetésénél feladta a mérkőzést.

tenisz Leonardo Mayer Fucsovics Márton

Tenisz: megint olyan nyert tornát, aki kikapott a selejtezőben

2017-07-30 19:24:28

Az argentin Leonardo Mayer nyerte meg a hamburgi salakpályás férfi tenisztornát, a vasárnapi fináléban három szettben bizonyult jobbnak a német Florian Mayernél.

tenisz Leonardo Mayer Katerina Siniaková Fabio Fognini

Tenisz: mindenki Mayernek szurkol majd a döntőben

2017-07-29 18:20:05

A német Florian Mayer és az argentin Leonardo Mayer vívja a hamburgi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléját. Gstaadban a selejtezős Yannick Hanfmann ellenfele Fabio Fognini lesz a döntőben.

tenisz Leonardo Mayer Florian Mayer

Davis-kupa: a horvátoké a páros – karnyújtásnyira a végső siker

2016-11-26 18:09:26

A Marin Cilic, Ivan Dodig kettős három szettben legyőzte a Juan Martín del Potro, Leonardo Mayer duót a tenisz Davis-kupa fináléjának harmadik meccsén, így a záró nap előtt a házigazda Horvátország 2:1-re vezet Argentína ellen.

tenisz Marin Cilic Leonardo Mayer Juan Martín del Potro Ivan Dodig Davis-kupa

Davis-kupa: 6 óra 42 perces mérkőzés; kiesett a címvédő

2015-03-08 17:40:37

A címvédő svájci férfi teniszválogatott tartalékos felállásban nagy csatára késztette ugyan Belgiumot, ám végül 3:2-re kikapott a Davis-kupa világcsoportjának nyolcaddöntőjében. Az argentin–brazil dél-amerikai presztízspárharc rekordhosszúságú mérkőzést hozott.

tenisz Leonardo Mayer Joao Souza Davis-kupa

Videó: meccspont - Federer drámai mentése Sanghajban

2014-10-08 20:48:02

Mint arról korábbi cikkünkben beszámoltunk, Roger Federer kiélezett küzdelemben győzte le az argentin Leonardo Mayert a Sanghajban zajló tenisztornán. A mérkőzésen Federer, akit a legtöbb szakértő minden idők legjobb teniszezőjének tart, öt meccslabdát hárított. Íme, az egyik!

videó Tenisz Sanghaj Roger Federer Leonardo Mayer

Tenisz: Federer öt meccslabdát hárítva nyert, Nadal kikapott

2014-10-08 19:10:44

Roger Federer öt mérkőzéslabda hárítása után 7:5, 3:6, 7:6-ra nyert Leonardo Mayer ellen a sanghaji kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában. Az első kiemelt Novak Djokovics nem izzadt meg ennyire a győzelemért Dominic Thiem ellen, Rafael Nadal viszont kikapott Feliciano Lópeztől.

tenisz Sanghaj Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Leonardo Mayer

Tenisz: Ferrer hiába jött vissza a szakadék széléről

2014-07-20 18:03:34

Az argentin Leonardo Mayer nyerte meg az 1.2 millió euró (372 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi fináléban döntő szett rövidítésben legyőzte az első helyen kiemelt spanyol David Ferrert.

tenisz Mona Barthel Leonardo Mayer David Ferrer Caroline Wozniacki

Tenisz: Wozniacki-Vinci és Ferrer-Mayer döntők

2014-07-19 21:47:34

Az első helyen kiemelt spanyol David Ferrer és az argentin Leonardo Mayer egyaránt bejutott a Hamburgban zajló, 1.2 millió euró (372 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna fináléjába szombaton.

tenisz Roberta Vinci Leonardo Mayer David Ferrer Caroline Wozniacki

Tenisz: Fognini nyerte meg a chilei salakpályás tornát

2014-02-10 00:36:04

Az első helyen kiemelt olasz Fabio Fognini nyerte meg a chilei Vina del Marban megrendezett salakpályás tenisztornát, miután a döntőben 6:2, 6:4-re legyőzte Leonardo Mayert.

tenisz Vina del Mar Leonardo Mayer Fabio Fognini

Tenisz: négy mérkőzéslabdáról kapott ki a 2. kiemelt Chilében

2014-02-05 21:48:33

A második helyen kiemelt spanyol Tommy Robredo szettelőnyből kikapott az argentin Leonardo Mayertől a Vina del Marban zajló salakpályás tenisztorna 2. fordulójában. A chilei tornát 2011-ben megnyerő Robredónak a második játszma rövidítésében négy mérkőzéslabdája is volt, de egyikkel sem tudott élni.

tenisz Tommy Robredo Leonardo Mayer

Tenisz: továbbmentek a Mayerek, Matosevic feladta

2013-07-09 18:06:55

A stuttgarti férfi tenisztorna 1. fordulójában a hatodik helyen kiemelt német Florian Mayer és az argentin Leonardo Mayer is három szettben nyert, előbbi a honfitársát, Andreas Becket, utóbbi a spanyol Pablo Andújárt győzte le.

tenisz Marinko Matosevic Leonardo Mayer Florian Mayer

Tenisz: Nadal játék nélkül jutott a nyolcaddöntőbe

2013-03-11 22:50:12

A korábbi világelső spanyol Rafael Nadal játék nélkül jutott a legjobb 16 közé a 10 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i keménypályás tenisztorna férfi versenyében, mivel a hétfői mérkőzésre az argentin Leonardo Mayer hátsérülés miatt nem állt ki.