Találatok a Kaia Kanepi címkére

Találatok száma: 19

Tenisz: Kanepinek könnyű dolga volt az első fordulóban Miamiban

2022-03-22 22:27:39

Az idei ausztrál nyílt bajnokságon negyeddöntős Kaia Kanepi az első szettet megnyerte, majd riválisa feladta a küzdelmet, így bejutott a miami tenisztorna 8.3 millió dollár összdíjazású női versenyének második fordulójába.

tenisz Kaia Kanepi

Videó: Swiatek óriásit védekezett a meccslabdájánál, meg is lett a jutalma

2022-01-26 09:38:48

Mint ismert, a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének versenyében a lengyel Iga Swiatek az észt Kaia Kanepit felülmúlva jutott be az elődöntőbe. A torna hetedik kiemeltje a második meccslabdájánál óriásit védekezett, és ennek győzelem lett a jutalma.

videó tenisz női tenisz meccslabda Kaia Kanepi Iga Swiatek

Aus. Open: Cicipasz nagyot küzdött, negyeddöntős

2022-01-24 09:24:09

Magyar idő szerint hétfőn a világranglistán második Danyiil Medvegyev, a negyedik pozícióban tanyázó Sztefanosz Cicipasz, a kilencedik Félix Auger-Aliassime és a tizedik Jannik Sinner is a legjobb nyolc közé jutott az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon (Australian Open). A nők között a korábbi világelső Simona Halep a nyolcaddöntőben búcsúzott, ahogyan a világranglista jelenlegi második helyezettje, a fehérorosz Arina Szabalenka is – a 2020-ban Roland Garros-győztes Iga Swiatek viszont bejutott a következő körbe.

tenisz Simona Halep Marin Cilic Kaia Kanepi Jannik Sinner Felix Auger-Aliassime

Aus. Open: nem lesz címvédés a nőknél, Sofia Kenin búcsúzott!

2021-02-11 06:21:01

Nagy meglepetéssel kezdődött magyar idő szerint csütörtök hajnalban a Melbourne-ben zajló Australian Open női egyese: kikapott, így kiesett a 2. fordulóban a címvédő, 4. kiemelt amerikai, Sofia Kenin, akit az észt Kaia Kanepi győzött le két sima játszmában, 64 perc alatt.

tenisz Sofia Kenin Kaia Kanepi Feliciano López Australian Open

Tenisz: Halep kiesett a negyeddöntőben Melbourne-ben

2021-02-05 14:38:19

Az első helyen kiemelt Simona Halep kiesett a negyeddöntőben a Gippsland Trophy elnevezésű melbourne-i, 448 ezer dollár (137 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz női tenisz Simona Halep Oszaka Naomi Melbourne Kaia Kanepi

Tenisz: Babos Tímea sima meccsen esett ki Moszkvában

2019-10-15 09:10:47

Babos Tímea két szettben (6:1, 6:3) kikapott az észt Kaia Kanepitől a moszkvai kemény pályás tenisztorna 1. fordulójában, s ezzel kiesett.

tenisz Kaia Kanepi Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea nem jutott fel a miami torna főtáblájára

2019-03-20 16:27:12

A világranglista 105. helyén álló Babos Tímea nem jutott fel a Miamiban zajló női tenisztorna főtáblájára, mivel a selejtező döntőjében két szettben kikapott az észt Kaia Kanepitől (89.).

US Open: Murray bírta jobban a szettek végét, jöhet Djokovics

2014-09-01 23:10:46

Az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) nyolcaddöntőjében a 2012-es győztes brit Andy Murray három szoros szettben legyőzte a francia Jo-Wilfried Tsongát, így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a világelső szerb Novak Djokovics vár rá.

tenisz US Open Serena Williams Philipp Kohlschreibert Novak Djokovics Kaia Kanepi

US Open: Serena Williams most sem bukott szettet Kanepi ellen

2014-09-01 20:27:18

Az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság női egyesének nyolcaddöntőjében az ötszörös győztes hazai Serena Williams két szettben legyőzte az észt Kaia Kanepit.

tenisz US Open Serena Williams Kaia Kanepi Flavia Pennetta

Tenisz: Fucsovics legyőzője túlélte az első fordulót

2014-04-22 00:05:10

A Barcelonában zajló salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában a Fucsovics Mártont a selejtezőben búcsúztató Dominic Thiem két játszmában legyőzte a cseh Radek Stepáneket. A nők stuttgarti versenyén Caroline Wozniacki visszalépett a küzdelmektől, helyette Johanna Konta lépett pályára Kaia Kanepi ellen, de két szettben az észt hölgy nyert.

ATP-torna Fucsovics Márton Kaia Kanepi WTA-torna tenisz

Tenisz: S. Navarro, Kanepi és Pironkova sem jön Budapestre

2013-07-06 09:50:06

A wimbledoni második héten érdekelt játékosok nem vállalják a szereplést a hétfőn kezdődő budapesti WTA-tornán. Információink szerint az előzetes nevezéshez képest a füves pályás Grand Slam-tornán nyolcaddöntőig jutó Carla Suárez Navarro (18. a világranglistán) és Cvetana Pironkova (72.), valamint a negyeddöntős Kaia Kanepi (46.) sem indul a Hungarian Grand Prix-n.

tenisz Kaia Kanepi Jani Réka Cvetana Pironkova Carla Suárez Navarro

Videó: így jutott be Lisicki a wimbledoni elődöntőbe

2013-07-02 18:32:24

Két játszmában 6:3, 6:3-ra győzte le az észt Kaia Kanepit Sabine Lisicki a wimbledoni tenisztorna női egyesének negyeddöntőjében. Ellenfele az elődöntőben a lengyel Agnieszka Radwanska lesz.

wimbledon videó Sabine Lisicki Kaia Kanepi

Wimbledon: Lisicki az első elődöntős női egyesben

2013-07-02 15:19:19

A német Sabine Lisicki jutott be elsőként a wimbledoni tenisztorna női egyesének elődöntőjébe, miután két játszmában 6:3, 6:3-ra legyőzte az észt Kaia Kanepit.

Wimbledon WTA Sabine Lisicki Kaia Kanepi

Wimbledon: Haas és Chardy továbbment, Kerber kiesett

2013-06-28 17:33:46

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének 2. fordulójában a 13. helyen rangsorolt Tommy Haas három játszmában legyőzte a tajvani Jimmy Wangot, így bejutott a következő körbe.

Angelique Kerber Jérémy Chardy Kaia Kanepi Tommy Haas Wimbledon tenisz

Tenisz: észt tornagyőzelem a brüsszeli salakon

2013-05-25 18:30:37

A brüsszeli salakpályás női tenisztorna döntőjében az észt Kaia Kanepi két játszmában győzött a nyolcadik helyen kiemelt Peng Su-aj ellen, ezzel pályafutásának negyedik tornagyőzelmét aratta.

tenisz WTA-Brüsszel Peng Su-aj Kaia Kanepi

Tenisz: Suárez-Navarro nyerte a 2012-es döntő „visszavágóját"

2013-05-03 15:53:03

A Portugáliában zajló női tenisztorna elődöntőjében megismétlődött a 2012-es finálé párosítása. Az akkor nagy csatában, szetthátrányból fordítva diadalmaskodó észt Kaia Kanepinek ezúttal nem jött össze az újabb bravúr, Carla Suárez-Navarro két szettben bosszút állt tavalyi vereségért.

tenisz Romina Oprandi Kaia Kanepi Carla Suárez-Navarro Anasztaszja Pavljucsenkova

Tenisz: Portugáliában és Münchenben is nyert a címvédő

2013-05-01 16:45:01

A müncheni férfi tenisztorna 2. fordulójában a 2012-es (és 2007-es) győztes Philipp Kohlschreiber két sima szettben legyőzte a kazah Jevgenyij Koroljovot, így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a cseh Radek Stepáneket kiejtő szerb Viktor Troicki lesz az ellenfele.

tenisz Philipp Kohlschreiber Kaia Kanepi

Tenisz: Wozniacki és Kanepi játssza a szöuli finálét

2012-09-22 10:07:43

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Az első helyen kiemelt dán Caroline Wozniacki és az észt Kaia Kanepi találkozik a döntőben a szöuli női tenisztornán. Az elődöntőben mindkét játékos három szettben diadalmaskodott.

Kaia Kanepi Caroline Wozniacki

Tenisz: észt versenyző ejtette ki Jankovicsot a dubai tornán

2009-02-25 04:00:23

A nyolcaddöntő a végállomást jelentette a világranglistán harmadik helyezett Jelena Jankovicsnak a Dubaiban zajlő női tenisztornán.