Találatok a Jessica Pegula címkére

Találatok száma: 12

Tenisz: Raducanu a nyolcaddöntőben búcsúzott Cincinnatiben

2022-08-19 10:33:00

A US Openen címvédő Emma Raducanu számára a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

WTA Cincinnati Jessica Pegula Jannik Sinner Felix Auger-Aliassime Emma Raducanu ATP Cincinnati

Roland Garros: Bondárék nem jutottak be az elődöntőbe

2022-06-01 20:35:45

Bondár Anna és a belga Greet Minnen kettőse döntő játszmában, 6:4, 4:6, 6:4-re kikapott a Cori Gauff, Jessica Pegula amerikai duótól a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) női páros versenyének negyeddöntőjében.

tenisz Roland Garros Jessica Pegula Greet Minnen Cori Gauff Bondár Anna

Tenisz: Halep és Kvitová is nyolcaddöntős Dubaiban

2022-02-14 19:33:12

A román Simona Halep és a cseh Petra Kvitová is nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású női kemény pályás dubai tenisztornán, míg az ötödik kiemelt brit Daniel Evans és a hatodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov a Dohában zajló 1.2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi torna első fordulójából jutott tovább – közölte az MTI.

WTA Dubai Simona Halep Petra Kvitová Karen Hacsanov Jessica Pegula Dubai

Tenisz: mégsem indulnak Dubaiban Babos Tímeáék

2022-02-14 15:09:26

Nem indul Dubaiban Babos Tímea, a tegnap bejelentett partnere, az amerikaiak világranglista 16. játékosa, Jessica Pegula honfitársával, Cori Gauffal indul. Hiába kerültek volna ugyanis az előzetes nevezés alapján táblára, a belga Elise Mertens és az orosz Veronika Kugyermetova kettőse a helyszíni nevezésen jelezte részvételi szándékát, elvéve a magyar–amerikai duótól a szereplés lehetőségét.

tenisz WTA-Dubai Jessica Pegula Babos Tímea

Tenisz: amerikai párostársa lett Babos Tímeának – hivatalos

2022-02-13 14:24:00

Ahogyan azt feltételeztük, az amerikai Jessica Pegula lett a teniszező Babos Tímea párostársa – számolt be a magyar szövetség közösségi oldala.

tenisz Jessica Pegula Babos Tímea

Aus. Open: Nadal ötszettes meccsen nyert, bejutott az elődöntőbe

2022-01-25 08:37:58

Elsőként a 2009-es győztes Rafael Nadal jutott be a legjobb négy közé az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) férfiversenyén, mivel öt szettben legyőzte a kanadai Denis Shapovalovot.

tenisz Rafael Nadal Madison Keys Jessica Pegula Denis Shapovalov Barbora Krejcíková

Aus. Open: búcsúzott az olimpiai címvédő, már a negyeddöntőben Nadal

2022-01-23 08:44:06

Kialakult az első negyeddöntős párosítás a férfiaknál, miután Denis Shapovalov három szettben, 6:3, 7:6 (7–5), 6:3 arányban legyőzte Alexander Zverevet, Rafael Nadal pedig 7:6 (16–14), 6:2, 6:2-re Adrian Mannarinót az Ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) nyolcaddöntőjében. A nőknél már a legjobb nyolc közé jutott a Roland Garros-címvédő Barbora Krejcíková, valamint Madison Keys és Jessica Pegula is.

Tenisz: Babos Tímea ebben az évben a párosra koncentrál

2022-01-11 21:30:48

Új háttérbeszélgetés-sorozatot indított a Magyar Teniszszövetség, amelynek első vendége a legeredményesebb magyar teniszező, a párosban négyszeres Grand Slam-győztes Babos Tímea volt. A fél év kihagyás után sérülésből visszatérő klasszisról egy ideje már tudni lehet, hogy új párospartnere van, az elejtett információmorzsákból pedig következtethető, kiről van szó.

Kristina Mladenovic Jessica Pegula Babos Tímea

Tenisz: Giorgi és Pegula a négy közé jutott Montrealban

2021-08-14 08:44:25

Az olasz Camila Giorgi és az amerikai Jessica Pegula elődöntőbe jutott a 2.8 millió dollár (860 millió forint) összdíjazású montreali kemény pályás női tenisztornán – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA-Montreal WTA Jessica Pegula Camila Giorgi

Tenisz: Oszaka játék nélkül jutott tovább Miamiban

2021-03-28 21:37:33

A második helyen kiemelt japán Oszaka Naomi játék nélkül jutott be a nyolcaddöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 3.2 millió dollár (980 millió forint) összdíjazású női versenyében – írja az MTI.

Oszaka Naomi Karolína Plísková Jessica Pegula

Tenisz: Serena Williams három év után ismét tornát nyert

2020-01-12 07:24:18

Serena Williams két játszmában, 6:3, 6:4-re legyőzte honfitársát, Jessica Pegulát az aucklandi kemény pályás női teniszverseny vasárnapi döntőjében, ezzel három év után, a 2017-es Australian Open óta először ismét tornát nyert a WTA Touron.

tenisz Serena Williams Karolína Plísková Jessica Pegula

Tenisz: Jessica Pegula első tornagyőzelmét aratta Washingtonban

2019-08-04 23:27:36

A hazai pályán versenyző 25 éves amerikai, Jessica Pegula győzelmét hozta a Washingtonban rendezett 250 000 dollár összdíjazású kemény pályás tenisztorna döntője, miután 61 perc alatt 6:2, 6:2-re legyőzte az olasz Camila Giorgit. Ez volt az amerikai versenyző első WTA-tornagyőzelme.