Találatok a Jesse Lingard címkére

Találatok száma: 77

BL: a keddi játéknap után Lingard és a Barca került a mémek kereszttüzébe

2021-09-15 18:04:15

Mint ismert, a Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában a Manchester United Jesse Lingard hatalmas hibája után az utolsó percben gólt kapott, és így 2–1-re kikapott a Young Boys otthonában, míg az FC Barcelona hazai pályán 3–0-s vereséget szenvedett a Bayern Münchentől. A keddi játéknap mérkőzései után így nem meglepő módon elsősorban az MU csereként beálló támadóján és a katalánokon szórakoztak a szurkolók – ezekből a mémekből szemezgettünk most.

mém labdarúgás kép Young Boys Manchester United Jesse Lingard

Videó: „Álmodjatok nagyot, gyerekek” – Lingardé már beteljesült

2021-09-12 14:44:28

Mint ismert, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában a Manchester United a visszatérő Cristiano Ronaldo duplájával, valamint Bruno Fernandes és Jesse Lingard találatával 4–1-re legyőzte a Newcastle Unitedet az Old Traffordon. A negyedik gólt szerző saját nevelésű MU-játékos, Lingard először még kisfiúként találkozott CR-rel, aki ekkor különböző trükkmozdulatokat mutatott neki – erre emlékezett vissza a középpályás az Instagramján „Álmodjatok nagyot, gyerekek” felütéssel a „szarkák” elleni mérkőzés után.

videó labdarúgás kép angol labdarúgás angol foci Premier League

Vb 2022: az angol középpályás CR gólörömével ünnepelt – videó

2021-09-05 19:11:48

A katari labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőjében Jesse Lingard Andorra ellen volt eredményes, s a találatát Cristiano Ronaldo híres gólörömével ünnepelte meg.

világbajnoki selejtező angol válogatott Jesse Lingard Cristiano Ronaldo Anglia Andorra

Anglia: Lingard megmutathatja, hogy tévedtem – Southgate

2021-06-02 15:30:51

Az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Gareth Southgate szerdán a kezdőbe teszi Ausztria ellen Jesse Lingardot – a West Ham Unitedban kölcsönben szereplő középpályás így bebizonyíthatja a szövetségi kapitánynak, mekkorát tévedett azzal, hogy kihagyta az angolok 26 fős Eb keretéből.

Jesse Lingard Gareth Southgate Európa-bajnokság Eb 2020 Anglia

Eb 2020: Greenwood nem lesz ott az angolok végleges keretében

2021-06-01 12:52:00

A The Guardian és a BBC Sport információi szerint a Manchester United támadója, Mason Greenwood hiába kapott meghívót az angol válogatott bő keretébe, nem lesz ott a labdarúgó Európa-bajnokságon. Más okból, de úgy tűnik, hogy Jesse Lingard és James Ward-Prowse sem lesz a szűkített Eb-keret tagja.

angol labdarúgó-válogatott Mason Greenwood Manchester United Jesse Lingard James Ward-Prowse Gareth Southgate

PL: Lingard óráját ellopták az Everton elleni mérkőzés alatt

2021-05-28 11:49:58

A West Ham Unitedben kölcsönben szereplő Jesse Lingard hívta a rendőröket, miután nem találta az óráját az öltözőben az Everton elleni hazai mérkőzés után – értesült a the Sun.

rablás lopás labdarúgás angol labdarúgás angol foci West Ham United

Anglia: Nem akartam abbahagyni a futballt, de… – Lingard

2021-04-22 22:43:39

Jesse Lingard először beszélt a múlt évben átélt nehézségeiről és mentális problémáiról, amelyek miatt majdnem szünetet tartott.

angol válogatott angol labdarúgás West Ham United Manchester United Jesse Lingard

Videó: így ropja Lingard az öltözőben Michael Jackson klasszikusára!

2021-04-16 21:20:36

A West Ham Unitedben remek tavaszi szezont futó Jesse Lingard nagyszerűen érzi magát Londonban, így nem csoda, hogy ehhez hasonló videók készülnek és kerülnek ki róla. A 28 éves angol válogatott támadó nagyon jó táncos hírében áll – a góljait is rendszerint táncolva ünnepli meg –, aki legfrissebb Instagram-posztjában Michael Jackson klasszikusává vált dalára mozgott egy kicsit az öltözőben a társak legnagyobb örömére.

videó tánc labdarúgás angol labdarúgás angol foci West Ham United

MU: „Visszavárjuk” – Solskjaer üzent a remeklő Lingardnak

2021-04-14 18:02:52

Ole Gunnar Solskjaer a Manchester United Granada elleni Európa-liga-negyeddöntő visszavágója előtti sajtótájékoztatón megemlítette, hogy Jesse Lingardot a szezon végén visszavárják az Old Traffordra, miután a West Ham Unitednél remekül szerepel kölcsönben.

angol labdarúgás angol foci West Ham United Premier League Ole Gunnar Solskjaer Manchester United

PL: a Real és a PSG is figyeli a West Ham angol játékosát

2021-04-12 17:24:40

Az ESPN értesülése szerint a Real Madrid, a PSG és az Internazionale is figyeli a Manchester Unitedtól kölcsönben a West Ham Unitedben játszó, kirobbanó formában lévő labdarúgót, Jesse Lingardot.

West Ham United Manchester United Jesse Lingard Declan Rice

PL: a saját térfeléről indulva szerzett gólt Lingard – videó

2021-04-05 21:40:09

Saját térfeléről indulva rúgott gólt a West Ham Unitedben kölcsönben szereplő Jesse Lingard a Wolverhampton ellen. Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójának záró mérkőzésén a Manchester Unitedet télen elhagyó 28 éves támadó egy remek összjáték után kapta meg a labdát, amellyel a kapuig menetelt.

videó labdarúgás gólvideó angol labdarúgás angol foci Wolverhampton

Anglia: két újonc, három visszatérő Southgate keretében

2021-03-18 16:23:46

Gareth Southgate kihirdette az angol labdarúgó-válogatott keretét a márciusi mérkőzésekre. A szövetségi kapitány két új játékost is meghívott.

világbajnoki selejtező vb-selejtező angol válogatott angol labdarúgó-válogatott angol labdarúgás Sam Johnstone

PL: Az MU-tól a West Hamhez kerül kölcsönbe Jesse Lingard – sajtóhír

2021-01-29 09:56:44

A Sky Sports értesülései szerint az idény végéig kölcsönben a West Ham Unitednél szerepel Jesse Lingard, a Manchester United angol válogatott labdarúgója.

West Ham United Premier League Manchester United Jesse Lingard

A halovány MU szűken nyert, de simán negyeddöntőbe jutott

2020-08-05 14:54:11

Nem történt csoda: a Manchester United az 5–0-s odavágó után hazai pályán gyenge játékkal is 2–1-es győzelmet aratott a LASK elleni Európa-liga-nyolcaddöntő második mérkőzésén. Ezzel bejutott a negyeddöntőbe, amelyben a dán FC Köbenhavn vár rá.

Philipp Wiesinger Manchester United LASK Linz LASK Jesse Lingard Európa-liga

PL: egész idényben jól állt, de az utolsó meccs 98. percében elbukta a fogadást

2020-07-27 09:47:39

Antony Johnson július közepén osztott meg a Twitteren a követőivel egy képet az egyik fogadásáról. Még a 2019–2020-as Premier League-idény kezdete előtt megkötött fogadással 41-szeres pénzt tehetett volna zsebre, ám az utolsó fordulóban, a Leicester City–Manchester United (0–2) mérkőzés 98. percében veszített…

fogadás angol labdarúgás Manchester United Leicester City Jesse Lingard

MU: Solskjaer erre a hat játékosra nem tart igényt – sajtóhír

2020-07-15 21:24:39

Hat játékosától kész megválni a nyári átigazolási időszakban a Manchester United labdarúgócsapata.

Jesse Lingard Diogo Dalot Chris Smalling Alexis Sánchez Manchester United Marcos Rojo

Videó: Solskjaer ráförmedt játékosára, majd le is cserélte

2020-01-30 16:52:21

Finoman szólva sem volt elégedett játékosa teljesítményével Ole Gunnar Solskjaer, a Manchester United menedzsere. A norvég tréner Jesse Lingard fejét ordította le a Manchester City elleni Ligakupa-párharc visszavágóján.

angol Ligakupa Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Jesse Lingard

FA-kupa: Maguire, Jones, Lingard – „libalegelőn” vágott hatot az MU

2020-01-26 17:43:36

A Manchester United 5–0-s első félidő után 6–0-ra verte meg idegenben a harmadosztályú Tranmere Roverst az angol labdarúgó FA-kupában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

Tranmere Rovers Phil Jones Manchester United Jesse Lingard Harry Maguire FA-kupa

MU: 45 millió fontot és Lingardot adnák a Leicester-játékosért

2020-01-05 19:21:13

Angol sajtóhírek szerint játékost plusz pénzt adna Ole Gunnar Solskjaer a Leicester Citynek, csak James Maddison öltse magára a Manchester United szerelését minél hamarabb.

angol átigazolás Manchester United Leicester City Jesse Lingard James Maddison nemzetközi átigazolás

MU: Pogba, Martial és Shaw sem játszhat a Leicester ellen

2019-09-13 12:14:40

Nincs könnyű helyzetben Ole Gunnar Solskjaer, a Manchester United labdarúgócsapatának menedzsere, mivel Paul Pogba, Anthony Martial, valamint Luke Shaw sem lesz bevethető a Leicester City elleni Premier League-mérkőzésen.

Premier League Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Luke Shaw Leicester City