Találatok a Jelena Vesznyina címkére

Találatok száma: 28

Tenisz: az olimpiai bajnok Vesznyina visszatér

2021-01-01 14:43:54

A női párosban olimpiai bajnok orosz teniszező, Jelena Vesznyina bejelentette, hogy folytatja a pályafutását – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Jelena Vesznyina

Tenisz: Babosék nem bírtak az első kiemelt oroszokkal

2018-03-15 22:03:42

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó 6:4, 6:2-re kikapott az első kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina kettőstől az Indian Wells-i tenisztorna női páros küzdelmeinek elődöntőjében.

tenisz Kristina Mladenovic Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Indian Wells Babos Tímea

Aus. Open: Babos Tímeáék nyerték a női páros döntőjét!

2018-01-26 07:42:01

Az ötödik kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős két szettben, 6:4, 6:3-ra legyőzte a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duót az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében.

tenisz Kristina Mladenovic Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Babos Tímea Australian Open

Babos Tímea Grand Slam-bajnok – Mladenoviccsal megnyerte a női párost

2018-01-25 13:47:22

Az ötödik kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duóval találkozott az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében, és két szettben, 6:4, 6:3-ra diadalmaskodott az orosz duó felett.

Tenisz: nem sokon múlt Babosék bravúrgyőzelme

2017-05-20 16:56:09

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős 6:3, 6:7, 10–8-ra kikapott az első kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz duótól a római salakpályás tenisztorna női párosversenyének elődöntőjében.

tenisz Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Babos Tímea Andrea Hlavácková

Tenisz: Stollár Fanny legyőzte Jelena Vesznyinát is

2017-04-05 17:41:07

Stollár Fanny (Diego SC) pályafutása eddigi legnagyobb győzelmét aratva, 13 ászt ütve 7:6, 7:6-ra megverte a világranglista 14. helyén álló orosz Jelena Vesznyinát a charlestoni salakpályás tenisztorna második fordulójában.

tenisz Stollár Fanny Jelena Vesznyina Charleston

Tenisz: Federert Indian Wellsben sem lehetett megverni – megvan a 25. Masters!

2017-03-20 00:21:51

Az Australian Open-címvédő Roger Federer két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte honfitársát, a szintén svájci Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel 2004, 2005, 2006 és 2012 után ötödször nyerte meg az „ötödik Grand Slam-tornaként” is emlegetett versenyt.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Stan Wawrinka Roger Federer Jelena Vesznyina

Tenisz: Babos legyőzője nyerte az Indian Wells-i tornát

2017-03-19 22:18:10

A 3. fordulóban Babos Tímeát búcsúztató orosz Jelena Vesznyina nyerte meg az Indian Wells-i női tenisztornát, a döntőben 6:7, 7:5, 6:4-re verte meg honfitársát, Szvetlana Kuznyecovát.

Jelena Vesznyina Szvetlana Kuznyecova

Tenisz: a világranglista 15. helyezettje kiejtette Babost

2017-03-13 21:32:20

Babos Tímea nem jutott be az Indian Wells-i női tenisztorna nyolcaddöntőjébe, mivel döntő szettben kikapott a világranglista 15. helyén álló orosz Jelena Vesznyinától.

tenisz WTA Indian Wells Jelena Vesznyina Babos Tímea

Tenisz: Babos szetthátrányból ment tovább Indian Wellsben

2017-03-12 07:40:51

Babos Tímea három játszmában legyőzte az amerikai Varvara Lepchenkót az Indian Wells-i WTA-torna második fordulójában.

WTA Indian Wells Varvara Lepchenko Jelena Vesznyina Indian Wells Babos Tímea

WTA-vb: Babosék legyőzői kikaptak a döntőben

2016-10-30 13:20:39

Az olimpiai bajnok Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duó győzött a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének döntőjében.

tenisz Jelena Vesznyina Bethanie Mattek-Sands

Wimbledon: mindkét Williams ott van az elődöntőben

2016-07-05 17:48:24

Serena Williams és Venus Williams is bejutott a wimbledoni teniszbajnokság elődöntőjébe. Előbbi ellenfele Jelena Vesznyina lesz, míg utóbbié Angelique Kerber.

tenisz Wimbledon Venus Williams Valkusz Máté Serena Williams Jelena Vesznyina

Roland Garros: Babos korábbi partnere örülhetett a páros döntőjében

2016-06-05 15:30:42

A Caroline Garcia, Kristina Mladenovic kettős nyerte meg a női párosok versenyét a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon. Mladenovic a második döntőjét játszotta, 2014-ben még Babos Tímea oldalán Wimbledonban jutott be a fináléba, de akkor még nem örülhetett győzelemnek.

tenisz Roland Garros Kristina Mladenovic Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Caroline Garcia

Tenisz: Venus Williams kikapott a selejtezős orosztól

2016-03-26 10:21:57

A tizedik kiemelt Venus Williams három szettben kikapott a selejtezőből érkező Jelena Vesznyinától a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

tenisz Venus Williams Novak Djokovics Jelena Vesznyina

Wimbledon: Martina Hingis 17 év után ismét nyert

2015-07-11 22:46:26

Az első kiemelt Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai kettős szetthátrányból felállva, 5:7, 7:6, 7:5-re megverte a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duót az angol nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében.

tenisz Wimbledon Sania Mirza Martina Hingis Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova

US Open: Hingis álmát összetörték az oroszok

2014-09-07 06:53:12

Az orosz Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duó nyerte meg a női párosok küzdelmét a tenisz US Openen, miután a döntőben 2:6, 6:3, 6:2-re legyőzte a Martina Hingis, Flavia Pennetta svájci, olasz duót.

női páros US Open Martina Hingis Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Flavia Pennetta

Playboyban domborít a kebledús orosz teniszezőnő - képek

2014-03-20 15:37:02

Jelena Vesznyina 27 éves orosz teniszezőnő nem éppen a legmenőbb a fehér sport játékosai között, de azért nincs oka panaszra, hiszen egészen jól vitézkedik, párosban például a Roland Garros bajnoka. Nos, ez a hölgy most felkerült a Playboy címoldalára.

vetkőzés tenisz Jelena Vesznyina

Aus. Open: Erraniék a sírból hozták vissza a döntőt

2014-01-24 09:29:35

Sara Errani és Roberta Vinci nyerte meg a női párosok versenyét az Australian Openen. Az első helyen kiemelt olasz duó a fináléban 2:5-ről fordított a döntő szettben az orosz Jekatyerina Makarova és Jelena Vesznyina ellen.

tenisz Sara Errani Roberta Vinci Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Australian Open

Tenisz: S. Williams a Vesznyina elleni sikerrel kezdett Pekingben

2013-09-29 22:00:27

Győzelemmel mutatkozott be a Pekingben zajló női tenisztornán Serena Williams: a világelső hat játékot veszített Jelena Vesznyina ellen, és a következő körben az olasz Francesca Schiavone ellen játszik. Az amerikai játékos uralta a meccset: ötször brékelt, és orosz ellenfele adogatásai után a pontok több mint felét (70-ből 36-ot) megnyert.

Jelena Vesznyina Serena Williams WTA Peking tenisz

Wimbledon: Simon most sem bírt Feliciano Lópezzel

2013-06-25 22:49:54

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság 1. fordulójában a 19. helyen kiemelt francia Gilles Simon három szettben kikapott a spanyol Feliciano Lópeztől.