Találatok a Jack Miller címkére

Találatok száma: 20

MotoGP: Miller tönkreverte a mezőnyt Japánban

2022-09-25 10:32:22

A szombati eső alaposan megkeverte a lapokat a Japán Nagydíj előtt, ahol a várttal ellentétben a bajnoki éllovasok nem tudtak beleszólni a dobogós harcba, sőt! Pecco Bagnaia az utolsó körben hibázott, Aleix Espargaró a rajtrácsra sem tudott felállni, mindeközben viszont Jack Miller más dimenzióban motorozva végre idén is győzni tudott.

MotoGP Moto3 Moto2 Jack Miller

MotoGP: Bagnaia sorozatban harmadszor nyert

2022-08-21 14:42:28

Francesco Bagnaia sorozatban harmadik győzelmét aratta a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában, a Holland és a Brit Nagydíj után Ausztriában is diadalmaskodott.

Red Bull Ring MotoGP Jack Miller Francesco Bagnaia Fabio Quartararo

MotoGP: Ki győzi le a Ducatikat? Biztosra vehető a sikánkáosz?

2022-08-21 08:56:13

Még hogy elfogyott a Ducati sebességelőnye... Nos, a Red Bull Ringen biztosan nem, hiszen a „vörösök” péntek óta uralják a MotoGP edzéseit és minden esély megvan rá, hogy az összes dobogós helyezést elvigyék. Hogy milyen sorrendben? Na azt nehéz megjósolni!

Red Bull Ring MotoGP Jack Miller Francesco Bagnaia Fabio Quartararo Enea Bastianini

MotoGP: tökéletes csapatmunka, Bagnaia a pole-ban

2022-05-14 15:52:42

Francesco Bagnaia még tovább faragta a pályacsúcsot Le Mans-ban az időmérő utolsó perceiben, így zsinórban másodjára indulhat a pole pozícióból idén. Szombaton tehát elmaradt a francia öröm, de vajon van-e innen visszaút és esély, hogy felcsendüljön a Marseillaise a királykategória futamát követően először a sportág történetében?

MotoGP Jack Miller Francesco Bagnaia Fabio Quartararo

MotoGP: a mechanikai tapadás a titok nyitja?

2021-10-23 11:02:08

Egyfelől haszontalan, másfelől annál hasznosabb volt az Emilia Romagna-i Nagydíj első edzésnapja. Vizes és annál is vizesebb pálya délelőtt, száradó körülmények délután. Az eredmények pedig az idén látottaknak megfelelően alakultak: gyors Ducatik és szenvedő yamahások. Pénteken Jack Miller zárt az élen.

MotoGP Jack Miller Emilia Romagna-i Nagydíj Ducati

MotoGP: Jack Miller nyerte a Spanyol Nagydíjat

2021-05-02 16:00:14

Sokan lemondtak már róla. Sokat kritizálták az elmúlt hetekben, hogy nem érdemelte meg a gyári helyet. Hogy bár őt gondolta első számú pilótának a Ducati, nem számíthatnak rá. Most bizonyított. Jack Miller nyerte a Spanyol Nagydíjat Jerezben.

motorsport MotoGP Jack Miller

MotoGP: Miller életveszélyes manővere büntetlenül – videó

2021-04-09 16:32:37

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A húsvét vasárnapján megrendezett MotoGP-futam több okból is izgalmasra sikerült. Egyrészt sokakat meglepett, hogy nem gyári Ducati végzett az első helyen, másrészt pedig olyan jeleneteknek lehettünk a szemtanúi, amelyek egyáltalán nem mindennaposak. Ennek ellenére a legfőbb érintett, Jack Miller azok közé tartozik, akik inkább elfelejtenék a katari hétvégét, hiszen frusztráltsága miatt kétszer is csak egy hajszál választotta el az óriási balesettől.

MotoGP Jack Miller

MotoGP: megműtötték Jack Miller jobb alkarját

2021-04-07 12:14:21

Megműtötték a gyorsaságimotoros-világbajnokság MotoGP kategóriájában szereplő ausztrál Jack Miller jobb alkarját.

gyorsaságimotoros-vb MotoGP Jack Miller

MotoGP: végre döntött a Ducati a 2021-es pilótafelállásáról

2020-09-30 12:27:11

Volt, akiről már hónapok óta tudni lehetett, volt, akivel csak Misanóban írtak alá, és volt, akinek csak szóbeli megállapodása volt – egészen mostanáig. Végre hivatalosan is bejelentették, hogy Francesco Bagnaia a gyári csapatban folytatja Jack Miller csapattársaként, a Pramac Racingnél pedig Jorge Martin és Johann Zarco veszi át a helyüket.

MotoGP Jorge Martín Johann Zarco Jack Miller Francesco Bagnaia Ducati

MotoGP: ismét ausztrál pilóta a gyári Ducati csapatnál

2020-05-27 12:39:20

Bár a királykategória első 2020-as futamára még csaknem két hónapot várni kell a Covid–19 járványnak köszönhetően – az első verseny a tervek szerint július 19-én, Jerezben lesz –, eközben a pilótapiacon folyamatos a mozgás. Ma egy újabb, egyben igen fontos kérdés végére került pont, az egyik gyári Ducati-ülés 2021-ben már biztosan Jack Milleré.

gyorsaságimotoros-vb MotoGP Jack Miller Ducati

MotoGP: Márquez az utolsó futamot is behúzta, Lorenzo 13. hellyel búcsúzott

2019-11-17 14:59:31

A második helyről rajtoló Marc Márquez sikerét hozta a gyorsaságimotoros-világbajnokság idényének utolsó futama, a Valenciai Nagydíj. A már biztos világbajnok spanyol mögött a pole-os Fabio Quartararo zárt a második helyen, míg a dobogó harmadik fokára Jack Miller állhat fel. A visszavonulását a héten bejelentő Jorge Lorenzo csupán a 13. lett, míg a hétszeres világbajnok sportági ikon, Valentino Rossit a nyolcadik pozícióban intették le.

Valentino Rossi MotoG Marc Márquez Jorge Lorenzo Jack Miller Fabio Quartararo

MotoGP: Márquez zsinórban negyedszer a pole-ban

2019-08-24 16:16:24

Marc Márquez sorozatban a negyedik rajtelsőségét szerezte meg a MotoGP-ben, a silverstone-i Brit Nagydíj időmérőjén 428 ezreddel megelőzte a második leggyorsabb Valentino Rossit.

Valentino Rossi Silverstone MotoGP Marc Márquez Jack Miller

MotoGP: Mintha szellentettem volna egyet a pole-ban – Miller

2018-04-20 09:35:27

Ahogy az várható volt, a MotoGP Amerikai Nagydíjának felvezető napján továbbra is minden az argentin futamon történtekről szólt.

Valentino Rossi MotoGP Maverick Vinales Marc Márquez Jack Miller

MotoGP: Márquez ámokfutása többszörös büntetést ért

2018-04-08 21:09:57

Marc Márquezről szólt a MotoGP Argentin Nagydíja, de erre nem büszke a világbajnoki címvédő: kétszer is megbüntették, így hiába jött vissza a 19. helyről az ötödikre, nem szerzett pontot. A győzelmet Cal Crutchlow szerezte meg, és a a vb-pontverseny élére állt, megelőzve Andrea Doviziosót.

Valentino Rossi MotoGP Marc Márquez Johann Zarco Jack Miller Cal Crutchlow

MotoGP: megúszta a horrorbukást, a motor nem – videó

2017-05-20 18:46:54

Szerencsés kimenetelű balesetet úszott meg Jack Miller a gyorsaságimotoros-vb Francia Nagydíjának negyedik szabadedzésén. Hatalmas szerencséjére semmi baja nem lett, ugyanez nem mondható el a motorról.

Valentino Rossi MotoGP Jack Miller Francia Nagydíj

F1: ezért ivott Ricciardo a cipőjéből a dobogón

2016-07-31 16:58:47

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája a második helyen ért célba Hockenheimben karrierje 100. F1-es futamán, és az eredményhirdetéskor furcsa dolgot művelt, levette a cipőjét, pezsgőt töltött bele, és abból ivott.

Német Nagydíj MotoGP Jack Miller F1 Daniel Ricciardo

MotoGP: őrült verseny, új győztes a királykategóriában

2016-06-26 16:23:47

A királykategória hatalmas esőzés miatt újraindított versenye legalább annyi izgalmat tartogatott a gyorsaságimotors-világbajnokság Holland Nagydíján, mint az első menet. A 12 körös sprint végén csupán 13 pilóta látta meg a kockás zászlót, miközben új győztest avattak.

MotoGP: visszaállt a világ rendje! Márquezé a pole...

2014-07-12 16:36:53

A spanyol Marc Márquez indulhat az élről a gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíján a királykategóriában.

Dominique Aegerter Jack Miller Marc Márquez MotoGP

MotoGP: duplázott az ausztrál; nagy spanyol siker

2014-04-13 20:37:30

Jack Miller az idénynyitó Katari Nagydíj után az amerikait is megnyerte a gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto3-as kategóriájában. Az ausztrál versenyző a pole pozícióból indulva aratott megérdemelt győzelmet, megelőzve Romano Fenatit és Efrén Vázquezt.

gyorsaságimotoros-vb MotoGP Maverick Vinales Jack Miller

MotoGP: spanyol és ausztrál sikerrel kezdődött az idény

2014-03-23 19:37:32

A Moto2-es kategóriában spanyol, míg a Moto3-asoknál ausztrál győzelemmel rajtolt az idény a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katari Nagydíján. A Moto2-esek között a spanyol Esteve Rabat nagy csatában utasította maga mögé Nakagami Takakit, Moto3-ban ugyanakkor az ausztrál Jack Miller megtréfálta az ibériaiakat, Efrén Vázquez és Álex Márquez csupán a dobogó második és harmadik fokára állhatott.