Találatok a Jack Miller címkére

Találatok száma: 12

MotoGP: végre döntött a Ducati a 2021-es pilótafelállásáról

2020-09-30 12:27:11

Volt, akiről már hónapok óta tudni lehetett, volt, akivel csak Misanóban írtak alá, és volt, akinek csak szóbeli megállapodása volt – egészen mostanáig. Végre hivatalosan is bejelentették, hogy Francesco Bagnaia a gyári csapatban folytatja Jack Miller csapattársaként, a Pramac Racingnél pedig Jorge Martin és Johann Zarco veszi át a helyüket.

MotoGP Jorge Martín Johann Zarco Jack Miller Francesco Bagnaia Ducati

MotoGP: ismét ausztrál pilóta a gyári Ducati csapatnál

2020-05-27 12:39:20

Bár a királykategória első 2020-as futamára még csaknem két hónapot várni kell a Covid–19 járványnak köszönhetően – az első verseny a tervek szerint július 19-én, Jerezben lesz –, eközben a pilótapiacon folyamatos a mozgás. Ma egy újabb, egyben igen fontos kérdés végére került pont, az egyik gyári Ducati-ülés 2021-ben már biztosan Jack Milleré.

gyorsaságimotoros-vb MotoGP Jack Miller Ducati

MotoGP: Márquez az utolsó futamot is behúzta, Lorenzo 13. hellyel búcsúzott

2019-11-17 14:59:31

A második helyről rajtoló Marc Márquez sikerét hozta a gyorsaságimotoros-világbajnokság idényének utolsó futama, a Valenciai Nagydíj. A már biztos világbajnok spanyol mögött a pole-os Fabio Quartararo zárt a második helyen, míg a dobogó harmadik fokára Jack Miller állhat fel. A visszavonulását a héten bejelentő Jorge Lorenzo csupán a 13. lett, míg a hétszeres világbajnok sportági ikon, Valentino Rossit a nyolcadik pozícióban intették le.

Valentino Rossi MotoG Marc Márquez Jorge Lorenzo Jack Miller Fabio Quartararo

MotoGP: Márquez zsinórban negyedszer a pole-ban

2019-08-24 16:16:24

Marc Márquez sorozatban a negyedik rajtelsőségét szerezte meg a MotoGP-ben, a silverstone-i Brit Nagydíj időmérőjén 428 ezreddel megelőzte a második leggyorsabb Valentino Rossit.

Valentino Rossi Silverstone MotoGP Marc Márquez Jack Miller

MotoGP: Mintha szellentettem volna egyet a pole-ban – Miller

2018-04-20 09:35:27

Ahogy az várható volt, a MotoGP Amerikai Nagydíjának felvezető napján továbbra is minden az argentin futamon történtekről szólt.

Valentino Rossi MotoGP Maverick Vinales Marc Márquez Jack Miller

MotoGP: Márquez ámokfutása többszörös büntetést ért

2018-04-08 21:09:57

Marc Márquezről szólt a MotoGP Argentin Nagydíja, de erre nem büszke a világbajnoki címvédő: kétszer is megbüntették, így hiába jött vissza a 19. helyről az ötödikre, nem szerzett pontot. A győzelmet Cal Crutchlow szerezte meg, és a a vb-pontverseny élére állt, megelőzve Andrea Doviziosót.

Valentino Rossi MotoGP Marc Márquez Johann Zarco Jack Miller Cal Crutchlow

MotoGP: megúszta a horrorbukást, a motor nem – videó

2017-05-20 18:46:54

Szerencsés kimenetelű balesetet úszott meg Jack Miller a gyorsaságimotoros-vb Francia Nagydíjának negyedik szabadedzésén. Hatalmas szerencséjére semmi baja nem lett, ugyanez nem mondható el a motorról.

Valentino Rossi MotoGP Jack Miller Francia Nagydíj

F1: ezért ivott Ricciardo a cipőjéből a dobogón

2016-07-31 16:58:47

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája a második helyen ért célba Hockenheimben karrierje 100. F1-es futamán, és az eredményhirdetéskor furcsa dolgot művelt, levette a cipőjét, pezsgőt töltött bele, és abból ivott.

Német Nagydíj MotoGP Jack Miller F1 Daniel Ricciardo

MotoGP: őrült verseny, új győztes a királykategóriában

2016-06-26 16:23:47

A királykategória hatalmas esőzés miatt újraindított versenye legalább annyi izgalmat tartogatott a gyorsaságimotors-világbajnokság Holland Nagydíján, mint az első menet. A 12 körös sprint végén csupán 13 pilóta látta meg a kockás zászlót, miközben új győztest avattak.

gyorsaságimotoros-vb MotoGP Jack Miller

MotoGP: visszaállt a világ rendje! Márquezé a pole...

2014-07-12 16:36:53

A spanyol Marc Márquez indulhat az élről a gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíján a királykategóriában.

Dominique Aegerter Jack Miller Marc Márquez MotoGP

MotoGP: duplázott az ausztrál; nagy spanyol siker

2014-04-13 20:37:30

Jack Miller az idénynyitó Katari Nagydíj után az amerikait is megnyerte a gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto3-as kategóriájában. Az ausztrál versenyző a pole pozícióból indulva aratott megérdemelt győzelmet, megelőzve Romano Fenatit és Efrén Vázquezt.

gyorsaságimotoros-vb MotoGP Maverick Vinales Jack Miller

MotoGP: spanyol és ausztrál sikerrel kezdődött az idény

2014-03-23 19:37:32

A Moto2-es kategóriában spanyol, míg a Moto3-asoknál ausztrál győzelemmel rajtolt az idény a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katari Nagydíján. A Moto2-esek között a spanyol Esteve Rabat nagy csatában utasította maga mögé Nakagami Takakit, Moto3-ban ugyanakkor az ausztrál Jack Miller megtréfálta az ibériaiakat, Efrén Vázquez és Álex Márquez csupán a dobogó második és harmadik fokára állhatott.