Találatok a Hansa Rostock címkére

Találatok száma: 31

2. Bundesliga: a Hamburg lesz a Hertha ellenfele az osztályozón

2022-05-15 16:54:36

Sokáig úgy tűnt, hogy a Paderbornt 3–0-ra legyőző Darmstadt szerzi meg a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 3. helyét az utolsó, 34. fordulóban, de a Hamburg fordított, és 3–2-re felülmúlta a Hansa Rostockot, így jobb gólkülönbségével az osztályozót jelentő pozícióban végzett. Közben hiába nyert a Werder Bremen, a záró meccsét szintén behúzó Schalke lett a bajnok.

német labdarúgás német foci Werder Bremen Schalke Paderborn Nürnberg

Német Kupa: nehezen bár, de a Leipzig kiejtette a Rostockot

2022-01-19 19:27:47

A labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjében az RB Leipzig 2–0-ra legyőzte a másodosztályú Hansa Rostockot.

Willi Orbán Szoboszlai Dominik RB Leipzig Német Kupa Hansa Rostock Gulácsi Péter

Nehezen bár, de a Leipzig kiejtette a Rostockot

2022-01-19 17:18:26

Bundesliga 2.: volt FTC-játékos iránt érdeklődik a dobogós

2019-02-15 16:19:50

Berlini sajtóhírek szerint a német másodosztály 3. helyén álló Union Berlin szívesen szerződtetné a nyáron Oliver Hüsinget, a Ferencváros korábbi labdarúgóját.

német átigazolás Union Berlin Oliver Hüsing Hansa Rostock Ferencváros FTC

Németország: Doll nem akar a Hansa Rostock edzője lenni

2019-01-09 09:17:01

Thomas Doll lehúzta magát a német harmadosztályú Hansa Rostock edzői posztjára pályázók listájáról.

Thomas Doll Hansa Rostock

Németország: Doll a rostocki edzőjelöltek között

2019-01-03 13:56:46

Thomas Doll is jelölt a német harmadosztály 8. helyén álló Hansa Rostock vezetőedzői posztjára – írja a sportbuzzer.de.

edzőváltás Thomas Doll Pavel Docsev Hansa Rostock Ferencváros FTC

FTC: „Nem hiszem, hogy visszalépés a német harmadosztály”

2017-09-07 19:42:01

Oliver Hüsinget 2016 júliusában szerződtette a Ferencváros labdarúgócsapata a Werder Brementől, ám a német középhátvéd egy szezon után távozott. A 24 éves játékos hazatért, és a német harmadosztályú Hansa Rostockhoz igazolt, elmondása szerint pedig nem bánta meg a döntését.

Oliver Hüsing Hansa Rostock Ferencváros FTC

Német Kupa: félbe kellett szakítani Dárdaiék meccsét

2017-08-14 21:49:50

A labdarúgó Német Kupa első fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha 2–0-ra legyőzte a harmadik ligás Hansa Rostockot. A találkozót a 78. percben, 0–0-s állásnál félbe kellett szakítani szurkolói rendbontás miatt. A kényszerszünet után a berliniek kiharcolták a továbbjutást. A szintén élvonalbeli Schalke is továbbment, a negyedosztályú BFC Dynamót búcsúztatva.

Német Kupa Hertha Hansa Rostock Dárdai Pál

FTC: a távozó német pozitívan gondol a magyarországi időszakra

2017-07-14 10:48:40

Oliver Hüsing, a Ferencváros korábbi játékosa immár a német harmadosztályú Hansa Rostock labdarúgócsapatát erősíti. A 24 éves védő egy interjúban beszélt a Magyarországon eltöltött időszakról.

labdarúgó NB I Thomas Doll Oliver Hüsing NB I Hansa Rostock Ferencváros

FTC: ingyen hazaigazol a német védő – hivatalos

2017-07-06 19:46:33

A német harmadosztályú Hansa Rostock labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy ingyen megszerezte Oliver Hüsinget a Ferencvárostól. A német védő kétéves szerződést kötött új klubjával, miközben a Fradi idegenben is legyőzte a Jelgavát az Európa-ligában, s ezzel bejutott a selejtező második körébe.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Oliver Hüsing Hansa Rostock Ferencváros FTC

FTC: a német védőt orvosi vizsgálatra várják hazájába

2017-07-06 15:41:01

A Bild értesülései szerint a német harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Hansa Rostock csütörtökön orvosi vizsgálatra várja Oliver Hüsinget, a Ferencváros középhátvédjét.

magyar átigazolás Oliver Hüsing NB I Hansa Rostock Fradi Ferencváros

FTC: német klub nézte ki a zöld-fehérek védőjét

2017-07-03 07:48:46

Oliver Hüsinget szívesen látná soraiban a német labdarúgó-bajnokság harmadosztályában szereplő Hansa Rostock – írja hétfői hírében a Bild.

magyar átigazolás Oliver Hüsing NB I Hansa Rostock Ferencváros FTC

Német Kupa: Dárdai szerint ezen múlhat a csapat továbbjutása

2017-06-11 21:55:42

Mint ismert, Dárdai Pál csapata, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC a Hansa Rostock vendégeként lép pályára a Német Kupa 1. fordulójában.

Német Kupa Hertha Hertha Hansa Rostock Dárdai Pál

Kép: undorító drapériát készítettek a patinás csapat szurkolói

2016-09-13 16:44:36

Órási felháborodást váltottak ki a német harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Hansa Rostock szurkolói, miután a szombati Aalen elleni (1–1) mérkőzésen egy Oszama bin Ladent ábrázoló drapériát feszítettek ki.

német labdarúgás Oszama bin Laden Hansa Rostock

FTC: Nedveddel is farkasszemet néz Thomas Doll csapata

2015-03-27 12:18:11

Thomas Doll, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője két gálamérkőzésen is részt vesz a hétvégén.

német foci Thomas Doll Hansa Rostock Hamburg Fradi FTC

FTC: elmarad a Hansa Rostock elleni felkészülési meccs

2014-06-17 20:54:13

Az Európa-liga selejtezőjére készülő Ferencváros rövid közleményben tudatta, hogy a Hansa Rostock elleni, június 27-re (péntek) tervezett felkészülési mérkőzése elmarad.

NB I Hansa Rostock FTC

FTC: keletnémet bajnokcsapattal meccselnek június végén

2014-06-12 19:33:59

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros június 27-én a korábbi keletnémet bajnokcsapattal, a jelenleg a harmadosztályban érdekelt Hansa Rostockkal vív felkészülési mérkőzést idegenben – adta hírül a zöld-fehérek hivatalos honlapja.

felkészülés NB I Hansa Rostock FTC

Irány Európa! #3

2014-01-23 08:01:00

Új sorozatunk nem másra vállalkozott, mint bemutatni a DVSC nemzetközi tétmérkőzéseit. Az első ilyen jellegű összecsapásra 1931-ben és 1934-ben...

Hansa Rostock Loki történelem

Légiósok: Anglia után a németeknél a magyar kapus

2013-10-17 16:31:44

A német harmadosztályú Hansa Rostock labdarúgócsapatánál szerepel próbajátékon Gróf Dávid. A 24 éves magyar kapus legutóbb az angol Walsall kapuját védte, március óta azonban nincs klubja.

légiósok Hansa Rostock Gróf Dávid

Videó: átosont az ellenfélhez és ellopta a drapériát a drukker

2013-04-09 08:29:16

A német harmadosztályban az Arminia Bielefeld 2–0 nyert idegenben a Hansa Rostock ellen. A mérkőzés alatt a hazaiak szurkolója átosont a vendégek szektorához és ellopta a drukkerek egyik drapériáját. Tekintse meg a jelenetet!