Találatok a Dynamo Dresden címkére

Találatok száma: 49

Német Kupa: Adeyemi-gól, sima dortmundi siker Münchenben

2022-07-29 22:40:17

Győztek az esélyesebb, magasabb osztályban jegyzett csapatok a labdarúgó Német Kupa első fordulójának pénteki játéknapján. A 32 közé jutásért négy mérkőzést rendeztek: a Dortmund 3–0-ra legyőzte Király Gábor korábbi klubját, az 1860 Münchent, a VfB Stuttgart csak 1–0-s győzelmet csikart ki a Dynamo Dresden vendégeként, a Karlsruhe ellenben nyolcat vágott ellenfelének, és nyert a Nürnberg is.

VfB Stuttgart Nürnberg Német Kupa Karlsruhe Karim Adeyemi Dynamo Dresden

2. Bundesliga: négy év után újra a másodosztályban a Lautern

2022-05-24 21:43:24

A hazai döntetlen után a Kaiserslautern idegenben 2–0-ra nyert a Dynamo Dresden ellen a 2. Bundesliga osztályozóján, így feljutott a német másodosztályba.

német labdarúgás Kaiserslautern Dynamo Dresden Bundesliga 2.

2. Bundesliga: a Hamburg lesz a Hertha ellenfele az osztályozón

2022-05-15 16:54:36

Sokáig úgy tűnt, hogy a Paderbornt 3–0-ra legyőző Darmstadt szerzi meg a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 3. helyét az utolsó, 34. fordulóban, de a Hamburg fordított, és 3–2-re felülmúlta a Hansa Rostockot, így jobb gólkülönbségével az osztályozót jelentő pozícióban végzett. Közben hiába nyert a Werder Bremen, a záró meccsét szintén behúzó Schalke lett a bajnok.

német labdarúgás német foci Werder Bremen Schalke Paderborn Nürnberg

Német Kupa: Münchenben a 11-esek hoztak döntést

2021-08-06 23:33:44

A Dynamo Dresden a Paderbornt, az 1860 München a Darmstadtot búcsúztatta a Német Kupa főtáblájának első fordulójában. Utóbbi mérkőzésen tizenegyesekkel kerekedett felül a harmadosztályú müncheni csapat a másodvonalból érkező ellenfelén.

Német Kupa Dynamo Dresden 1860 München

Múltidéző: amikor ideológiai harccá vált a németek csatája a BEK-ben

2021-02-09 10:59:05

A BEK/BL-történelem egyik legjobb párharca volt, mégis más miatt emlékezünk a Bayern München és a Dynamo Dresden párharcára a Bajnokcsapatok Európa-kupája 1973–1974-es kiírásában – emlékezett meg róla az Origo.

német labdarúgás múltidézés Dynamo Dresden Bayern München BEK

Német Kupa: elkelt 72 ezer jegy a Dynamo Dresden zárt kapus meccsére

2020-12-23 16:29:43

A csapat szurkolói több mint 72 ezer belépőt vásároltak a keddi, zárt kapuk mögött lejátszott Dynamo Dresden–Darmstadt labdarúgó Német Kupa-mérkőzésre.

zárt kapu német foci koronavírus Német Kupa Dynamo Dresden Darmstadt

Németország: öt meccsre eltiltották a szurkolót megrángató HSV-játékost

2020-09-18 13:16:08

A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) öt mérkőzésről eltiltotta, valamint 8000 eurós (mintegy 2.8 millió forintos) pénzbírságra ítélte a német másodosztályban szereplő Hamburger SV játékosát, Toni Leistnert, aki a Dynamo Dresden elleni kupamérkőzést (1–4) követően fizikailag bántalmazta az ellenfél egyik szurkolóját.

német labdarúgás eltiltás botrány Toni Leistner Német Kupa Hamburg

Videó: kiestek, majd a lelátón rángatta meg az ellenfél drukkerét a hamburgi

2020-09-15 09:07:49

Mint arról korábban beszámoltunk, a német másodosztályú Hamburg 4–1-re kikapott és kiesett a harmadosztályú Dynamo Dresden ellen a Német Kupa hétfői játéknapján. A meccset követően a hamburgiak 30 éves védője, Toni Leistner felment a lelátóra, és megrángatta az ellenfél csapatának egyik drukkerét. Az esetről természetesen videó is készült. Helyi beszámolók szerint a drukker, akivel dulakodott a hamburgi játékos, a futballista terhes feleségét szidta, miközben Leistner nyilatkozott.

verekedés Toni Leistner Német Kupa Hamburg Dynamo Dresden

Német Kupa: a negyedosztályú RW Essen kiejtette a Bielefeldet

2020-09-14 20:10:28

Meglepő eredményekkel folytatódott a Német Kupa 1. fordulója: az élvonalbeli újonc Armina Bielefeld 1–0-ra kikapott a negyedosztályban szereplő Rot-Weiss Essentől. A másodosztályban a legutóbbi idényben a feljutásért hajtó, ám 4. helyen végző Hamburgnak sem tartott sokáig a Német Kupa 2020–2021-es kiírása, a másodosztályból kieső Dynamo Dresden 4–1-re diadalmaskodott. A nap utolsó meccse hozta a legsimább sikert: a Dortmund ötöt rámolt be a Duisburg kapujába.

Német Kupa Hamburg Dynamo Dresden Borussia Dortmund

Bundesliga 2.: székdobálás, kifakadás – beszólt a DFB-nek a védő

2020-06-19 08:08:56

Sorozatban a harmadik vereségét szenvedte el a német másodosztályban a Dynamo Dresden, amely így borzasztóan nehéz helyzetbe került a bennmaradásért folyó küzdelemben. Chris Löwe, a csapat balhátvédje a mérkőzés után adott interjújában teljesen kifakadt, erősen kritizálva a német szövetséget.

Németország Dynamo Dresden DFB Chris Löwe Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: legrosszabb esetben is osztályozós a Bielefeld

2020-06-15 19:21:31

Az Arminia Bielefeld 4–0-ra legyőzte a Dynamo Dresdent a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 28. fordulójából bepótolt mérkőzésén.

német foci Dynamo Dresden Bundesliga 2. Arminia Bielefeld

Bundesliga 2.: ismét feljutást érő helyen a Hamburg

2020-06-12 19:21:46

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában a Hamburg 1–0-ra nyert a Dynamo Dresden otthonában. A tabella élén álló Arminia Bielefeld a Sandhausen vendégeként ikszelt.

Sandhausen Hamburg Dynamo Dresden Bundesliga 2. Arminia Bielefeld

Németország: a Hannover hamar lerendezte a sereghajtót

2020-06-03 20:52:24

Simán alakult a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának szerdai mérkőzése, a Hannover már a 17. percben két góllal vezetett, a szünetre háromgólos fórral mehetett, és végül 3–0-ra nyert a sereghajtó Dresden ellen.

Hannover Dynamo Dresden Bundesliga 2.

Németország: megvan a negyedik fertőzött drezdai labdarúgó

2020-05-21 20:21:58

Már a negyedik labdarúgó fertőződött meg a német másodosztályú Dynamo Dresden csapatánál – jelentette be csütörtökön a klub.

német foci koronavírus Dynamo Dresden Bundesliga 2.

Németország: két pozitív teszt, karanténban az egész csapat!

2020-05-10 08:19:07

A német labdarúgó-másodosztályban szereplő Dynamo Dresden szombat este jelentette be, hogy a csapat két játékosa pozitív koronavírustesztet produkált, így 14 napos házi karantént rendelt el az összes futballistának.

Légiósok: Ugrai sistergős kapufája – ikszeltek Megyeriék

2019-07-07 21:59:49

Megyeri Balázs és Ugrai Roland csapata, a görög Atromitosz nemzetközi felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a német másodosztályban szereplő Dynamo Dresdennel.

videó légiósok felkészülés Ugrai Roland Megyeri Balázs Dynamo Dresden

Vasas: nagy múltú német klub érdeklődik a középpályás iránt

2017-01-09 15:38:29

A Nemzeti Sport Online Németországból származó értesülései szerint Berecz Zsombor iránt érdeklődik a német másodosztályban 7. helyen álló, nyolcszoros keletnémet bajnok Dynamo Dresden.

magyar átigazolás Vasas NB I Dynamo Dresden Berecz Zsombor

Németország: rálőttek a labdarúgóra, azonnal meg kellett műteni

2016-12-21 09:47:54

Marc Wachs, a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő Dynamo Dresden labdarúgója súlyos sérüléseket szenvedett, mert kedden egy ismeretlen tettes rálőtt a szülővárosában – írja a Bild.

támadás német foci halál gyász bűncselekmény Marc Wachs

Németország: itt a büntetés a drezdai levágott bikafej miatt – kép

2016-11-07 18:23:32

Szektorbezárással büntette a Dynamo Dresdent a Német Labdarúgó-szövetség (DFB), amiért a drezdai együttes stadionjában egy levágott bikafejet találtak a RB Leipzig elleni augusztusi kupatalálkozó után.

német labdarúgás Dynamo Dresden

Németország: többmilliós büntetés a véres bikafejért

2016-09-07 10:57:04

A 2015–2016-os szezonban a német harmadosztályt megnyerő, ezzel a második ligába feljutó Dynamo Dresden sohasem a visszafogott szurkolóiról volt híres. A cikk a nyugalom megzavarására alkalmas képet tartalmaz!