Roland Garros: koronavírus miatt hat játékos visszalépett

Hat teniszező visszalépett a francia nemzetközi teniszbajnokság selejtezőjéből, miután két játékos és egy edző pozitív koronavírustesztet adott. Estére aztán egy, a selejtezőben induló női játékosnak is pozitív lett a tesztje.

koronavírus Roland Garros Damir Dzumhur

US Open: a százados Federer megint hátrányból győzött

2019-08-28 22:22:51

Századik mérkőzésén az amerikai nyílt teniszbajnokságon (US Open) Roger Federer szetthátrányból felállva, 3:6, 6:2, 6:3, 6:4-re legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt, ezzel bejutott a legjobb 32 közé. A svájci klasszis a 3. fordulóban a Dan Evans–Lucas Pouille csata továbbjutójával játszik.

tenisz Venus Williams US Open 2019 US Open Roger Federer Nisikori Kei

Tenisz: Plísková a 16 között; sikerrel rajtolt a címvédő

2019-06-24 20:53:33

A második helyen kiemelt cseh Karolína Plísková a nyolcaddöntőbe jutott hétfőn az eastbourne-i füves pályás tenisztorna női versenyében. A világranglistán harmadik játékos az orosz Margarita Gaszparjant győzte le.

tenisz Karolína Plísková Damir Dzumhur Caroline Wozniacki

Tenisz: Wawrinka játszmaelőnyről kapott ki Dzumhurtól Genfben

2019-05-22 21:05:24

A svájci Stan Wawrinka szettelőnyről kikapott Damir Dzumhurtól a genfi férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán. Nikoloz Baszilasvili negyeddöntőbe jutott az ugyancsak 586 ezer euró összdíjazású, szintén salakpályás lyoni viadalon.

Stan Wawrinka Damir Dzumhur ATP Genf

Tenisz: Fucsovics továbbjutott Dubaiban, és utolérte Djokovicsot

2019-02-25 12:36:27

Fucsovics Márton két játszmában legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt a dubai kemény pályás tenisztorna első fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A magyar teniszező a második körben a német Jan-Lennard Struff-fal találkozik.

tenisz Jan-Lennard Struff Fucsovics Márton Damir Dzumhur

Tenisz: Nisikori lesz Federer negyeddöntős ellenfele

2018-11-01 14:50:55

A négyszeres bajnok Novak Djokovics 53 perc játék után bejutott a párizsi Masters-torna negyeddöntőjébe, mivel a bosnyák Damir Dzumhur a második szett elején feladta ellene a küzdelmet a harmadik fordulóban.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Marin Cilic Fabio Fognini Dominic Thiem

Tenisz: Federer megszenvedett; Fucsovics a világranglista-15. ellen folytatja

2018-10-23 19:46:52

Fucsovics Márton a világranglista 15. helyén álló Fabio Fogninivel találkozik a bécsi kemény pályás tenisztorna második fordulójában, mivel az olasz versenyző az első körben kedden 6:4, 6:3-ra legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt.

tenisz Roger Federer Fucsovics Márton Fabio Fognini Damir Dzumhur

Tenisz: Fucsovics győzelemmel kezdett Sanghajban

2018-10-08 08:38:12

A világranglista 45. helyén álló Fucsovics Márton a Sanghajban rendezett kemény pályás ATP 1000-es torna első fordulójában 6:3, 6:4-re legyőzte a világranglistán 40. helyen álló bosnyák Damir Dzumhurt.

Fucsovics Márton Damir Dzumhur ATP Sanghaj

Tenisz: a címvédő után Thiem is bejutott a negyeddöntőbe

2018-09-20 19:47:42

A címvédő Damir Dzumhur bejutott a legjobb nyolc közé a szentpétervári keménypályás férfi tenisztornán. A 26 éves bosnyák játékos – aki tavaly pályafutása első ATP-torna-győzelmét aratta a viadalon – az argentin Guido Pellát múlta felül két szettben a csütörtöki nyolcaddöntőben.

tenisz Dominic Thiem Damir Dzumhur

Tenisz: Djokovics a legjobb, Dzumhur és Nadal dobogós még

2018-07-30 23:08:43

Hiánypótló statisztikával állt elő a férfi teniszezőket tömörítő szervezet, az ATP: Novak Djokovics teljesít a legjobban, amikor fogadóként 40:0 állással szembesül.

tenisz Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Damir Dzumhur

Tenisz: Wozniacki 29., Dzumhur 3., Zverev 1. tornagyőzelme

2018-06-30 16:47:34

Az első helyen kiemelt dán Caroline Wozniacki nyerte meg az eastbourne-i női tenisztornát. Ugyanitt a férfiaknál a német Mischa Zverev végzett az élen, míg Antalyában a bosnyák Damir Dzumhur diadalmaskodott.

Mischa Zverev Damir Dzumhur Caroline Wozniacki

Tenisz: a kiemelés nem hazudott Antalyában

2018-06-29 17:56:10

Az elsőként rangsorolt francia Adrian Mannarino, valamint a második kiemelt bosnyák Damir Dzumhur vívja az antalyai füves pályás férfi tenisztorna fináléját.

tenisz Damir Dzumhur Adrian Mannarino

Videó: ilyen, amikor a teniszező ütközik a labdaszedővel

2018-06-01 16:08:10

A Roland Garros 3. fordulójában a második kiemelt német Alexander Zverev öt szettben győzte le Damir Dzumhurt. A találkozó közben történt egy kisebb baleset, ugyanis a 26. kiemelt bosnyák teniszező nem vette észre, hogy az egyik labdaszedő befutott a pályára, és összeütköztek. Nagy baj szerencsére nem történt, sőt, a kis srác még egy puszit is kapott.

Roland Garros Damir Dzumhur

Roland Garros: Zverev újabb ötszettese; Dimitrov kiesett

2018-06-01 15:32:01

A második kiemelt Alexander Zverev csaknem négyórás küzdelemben, meccslabdát hárítva győzte le öt szettben a bosnyák Damir Dzumhurt a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) harmadik fordulójában, amelyben Grigor Dimitrov három játszmában kikapott Fernando Verdascótól.

tenisz Roland Garros Nisikori Kei Grigor Dimitrov Fernando Verdasco Damir Dzumhur

Tenisz: Dzumhurnak nagyon megy Oroszországban

2017-10-22 16:36:58

Damir Dzumhur nyerte meg a moszkvai kemény pályás tenisztorna férfi versenyét.

tenisz Damir Dzumhur

Tenisz: itt az újabb Balázs-bravúr, nem sokan nyernek így meccset

2017-07-18 20:57:47

Balázs Attila a döntő szettben 2:5-ről fordítva legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt az umagi salakpályás tenisztorna első fordulójában. A magyar játékos a mérkőzés középső szakaszában sorozatban kilenc játékot bukott el, de ez sem törte meg.