Találatok a CSZKA Moszkva címkére

Találatok száma: 417

KHL: Szergej Fjodorov lett a CSZKA Moszkva vezetőedzője

2021-07-14 16:23:03

Az orosz válogatottal háromszoros világbajnok, az NHL profijaként háromszoros Stanley-kupa-győztes Szergej Fjodorovot nevezték ki a CSZKA Moszkva jégkorongcsapatának vezetőedzőjévé – közölte az MTI.

jégkorong Szergej Fjodorov KHL CSZKA Moszkva

Edzősors: Ivica Olic távozik a CSZKA Moszkvától

2021-06-16 12:37:06

Néhány hónap után távozik posztjáról Ivica Olic, a CSZKA Moszkva labdarúgócsapatának vezetőedzője – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

orosz labdarúgás Ivica Olic CSZKA Moszkva

Női kézi BL: Lukács Viktória is elérzékenyült Görbiczék búcsújától

2021-05-30 17:47:56

A női kézilabda BL-bronzérem megszerzése után csupa mosolygós győri arcot láthattunk a Papp László Arénában, ám a mosoly mellett a könnycseppek is megjelentek az arcokon. Ennek oka elsősorban Görbicz Anita visszavonulása és Eduarda Amorim távozása volt. Lukács Viktória elárulta az NSO Tv-nek, nem csak a pályán volt emiatt sírás-rívás.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL final four Lukács Viktória Görbicz Anita Győri Audi ETO KC

Női kézi BL: megszerezte a bronzérmet a Győri Audi ETO

2021-05-30 16:52:47

A női kézilabda Bajnokok Ligájában megszerezte a harmadik helyet a Győri ETO, amely a bronzmérkőzésen 32–21-re megverte az orosz CSZKA Moszkvát.

CSZKA Moszkva Győri Audi ETO KC női kézi BL női kézilabda

Megszerezte a bronzérmet a Győri Audi ETO a BL-ben

2021-05-30 14:52:42

A női kézilabda Bajnokok Ligájában megszerezte a harmadik helyet a Győri Audi ETO, amely a bronzmérkőzésen 32–21-re megverte az újonc orosz CSZKA Moszkvát. Ez volt Görbicz Anita pályafutásának utolsó nemzetközi mérkőzése, a lefújás után hosszan búcsúztatták a társak és a szurkolók, csakúgy, mint a távozó Eduarda Amorimot.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL final four Görbicz Anita Győri Audi ETO KC Eduarda Amorim

Női kézi BL: a Vipers lesz a Brest ellenfele a döntőben

2021-05-29 19:34:27

A női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének elődöntőjében a norvég Vipers legyőzte az orosz CSZKA Moszkvát, így vasárnap a trófeáért léphet pályára a francia Brest ellen.

CSZKA Moszkva Vipers női kézi BL női kézi BL final four női kézilabda női kézilabda BL

A Vipers jobban „harapott”, biztos győzelemmel jutott a BL döntőjébe

2021-05-29 15:28:42

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Vipers

KHL: először lett bajnok az Avangard

2021-04-29 08:26:42

Fennállása során először lett bajnok az Avangard Omszk az orosz profi jégkorongligában (KHL), miután a döntő hatodik mérkőzésén is legyőzte a CSZKA Moszkvát, és így 4–2-es összesítéssel nyerte meg a Gagarin-kupát – számolt be róla az MTI.

jégkorong KHL CSZKA Moszkva Avangard Omszk

Női kézi BL: Győr–Brest és Vipers–CSZKA az elődöntőben

2021-04-13 17:31:45

Az Európai Kézilabda-szövetség a Sport Televízió stúdiójában kisorsolta a női Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének párosítását: Győri ETO–Brest és Vipers Kristiansand–CSZKA Moszkva meccset rendeznek az elődöntőben.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda Vipers Kristiansand Győri Audi ETO KC CSZKA Moszkva

Női kézi BL: a Rosztov elvérzett, a CSZKA Moszkva viszont ott lesz Budapesten

2021-04-11 14:42:35

A norvég Vipers Kristiansand 23–23-ra végzett az orosz Rosztov-Don otthonában megrendezett női kézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján, így miután az első meccset hét góllal megnyerte, bejutott a budapesti rendezésű négyes döntőbe. A másik orosz csapat, a CSZKA Moszkva azonban debütáló idényében rögtön elérte a final fourt, miután nagy izgalmak közepette ledolgozta ötgólos hátrányát a CSM Bucuresti-vel szemben.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda női kézi BL Vipers Kristiansand Rosztov-Don CSZKA Moszkva

Oroszország: Ivica Olic lett a CSZKA Moszkva edzője

2021-03-23 15:13:58

A horvát Ivica Olic lett a CSZKA Moszkva labdarúgócsapatának vezetőedzője. A 41 éves szakember számára nem ismeretlen a környezet, ugyanis 2003 és 2006 között itt játszott, 116 mérkőzésen 44 gólt szerzett, háromszor nyert bajnokságot, kétszer Orosz Kupát és Orosz Szuperkupát, illetve egyszer UEFA Kupát. A 2017-es visszavonulásáig szerepelt még a Hamburger SV-ben, a Bayern Münchenben, a VfL Wolfsburgban és az 1860 Münchenben is.

Ivica Olic CSZKA Moszkva

Női kézi: Jan Leslie szerint nem a rossz eredmények miatt menesztették

2021-03-18 18:34:01

Mint arról korábban beszámoltunk, a csapat gyengébb hazai és nemzetközi teljesítménye miatt menesztette a klubvezetés a CSZKA Moszkva női kézilabdacsapatának vezetőedzőjét, a dán Jan Leslie-t. A szakember csütörtök délután közölte, ügyvédje bírósághoz fordul a menesztése miatt.

női kézilabda Jan Leslie CSZKA Moszkva

Női kézi BL: a Győr az elsőségért küzd a csoportkör záró fordulójában

2021-02-13 08:45:12

Szombaton az Audi Arénában dől el, hogy ki végez a Bajnokok Ligája B-csoportjának élén, a Győri Audi ETO KC-nak csak egy út vezet az elsőséghez. Egy oroszországi bravúrral akár a harmadik helyet is megcsíphetné a lendületben lévő Ferencváros.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézi BL Rosztov-Don Győri Audi ETO KC FTC-Rail Cargo Hungaria CSZKA Moszkva

BL: a Krasznodart és a CSZKA Moszkvát is megbüntette az UEFA

2021-02-12 20:52:06

A CSZKA Moszkvát 10, a Krasznodart 15 ezer euróra büntette meg az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) – írja az MTI.

UEFA FK Krasznodar CSZKA Moszkva

Női kézi BL: a Győr riválisa is nélkülözheti kulcsjátékosát a „csoportdöntőn”

2021-02-07 14:59:04

A Győri ETO-val azonos Bajnokok Ligája-csoportban szereplő CSZKA Moszkva női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján adta hírül, hogy kapitánya, az irányító Darja Dmitrijeva sérülés miatt két-három hétre kidőlt a sorból.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Győri Audi ETO KC CSZKA Moszkva

Női kézi BL: magabiztosan nyert a CSZKA, megelőzte a Győrt

2021-02-01 19:51:35

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében pótolták a 9. fordulóból, még tavaly novemberből elhalasztott találkozót, amelyen a CSZKA Moszkva könnyed 16 góllal diadalmaskodott a Podravka Koprivnica ellen, így átvette a vezetést a B-csoport élén a Győri ETO-tól.

női kézi BL Podravka Koprivnica Győri Audi ETO KC CSZKA Moszkva

Női kézilabda: a klasszis jobbátlövő aláírt a CSZKA Moszkvához – hivatalos

2021-01-13 12:27:09

A korábbi sajtóhírnek megfelelően a Brestet elhagyó Ana Gros a nyártól a CSZKA Moszkva női kézilabdacsapatában folytatja pályafutását – számolt be róla az orosz klub. .

női kézilabda kézilabda átigazolás CSZKA Moszkva Brest Ana Gros

Légiósok: a szurkolók könyörögnek, Nagy Ádámot ne adják el Oroszországba

2021-01-06 11:07:10

Sajtóhír szerint Nagy Ádám, az angol másodosztályú Bristol City magyar válogatott labdarúgója felkeltette az orosz CSZKA Moszkva érdeklődését, ám klubja szurkolói reménykednek, hogy a Bristol nem adja el a csapat egyik alapemberét.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok Nagy Ádám CSZKA Moszkva Bristol City

Női kézi BL: súlyosan megsérült az orosz szupertehetség

2020-11-05 10:43:54

Megsérült Jelena Mihajlicsenko, a CSZKA Moszkva női kézilabdacsapatának balátlövője. A 19 éves játékosra hamarosan műtét vár – tudatta a klub honlapja.

sérülés női kézilabda Bajnokok Ligája női kézi BL Jelena Mihajlicsenko Győri Audi ETO KC CSZKA Moszkva