Találatok a Caroline Garcia címkére

Találatok száma: 23

US Open: szetthátrányból nyerve jutott döntőbe a női világelső

2022-09-09 06:51:36

A női világranglistát vezető első kiemelt lengyel Iga Swiatek és a tunéziai Onsz Dzsabur jutott a 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás amerikai tenisztorna, a US Open döntőjébe a nőknél.

női tenisz US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek Caroline Garcia Arina Szabalenka

US Open: Kyrgios búcsúzott, a nőknél Garcia a négy között

2022-09-07 08:07:58

Az orosz Karen Hacsanov legyőzte Nick Kyrgiost, így bejutott az elődöntőbe az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi versenyében. A nőknél Caroline Garcia búcsúztatta Cori Gauffot, Onsz Dzsaburral találkozik a négy között.

US Open Nick Kyrgios Karen Hacsanov Cori Gauff Caroline Garcia

Tenisz: Cicipasz legyőzte a világelsőt, döntős Cincinnatiben

2022-08-21 08:16:15

Sztefanosz Cicipasz legyőzte a világelső Danyiil Medvegyevet a Cincinnatiben zajló tenisztorna elődöntőjében.

WTA Cincinnati Sztefanosz Cicipasz Petra Kvitová Danyiil Medvegyev Caroline Garcia Cameron Norrie

Tenisz: Garcia nyert Varsóban, Bouzková pedig Prágában

2022-07-31 14:45:21

A cseh Marie Bouzková nyerte meg a prágai salakpályás női tenisztornát, míg a varsói, ugyancsak salakpályás fináléban a francia Caroline Garcia győzött – derül ki a Magyar Távirati Iroda beszámolójából.

tenisz Caroline Garcia Marie Bouzková

Tenisz: a negyeddöntőben kiesett a világelső Varsóban

2022-07-29 20:25:55

A világelső Iga Swiatek meglepetésre a negyeddöntőben búcsúzott a 250 ezer euró (100 millió forint) összdíjazású salakpályás varsói női tenisztornán.

női tenisz Iga Swiatek Caroline Garcia

Tenisz: Cicipasz és Kvitová tornát nyerve melegített Wimbledonra

2022-06-25 16:02:46

A kétszeres wimbledoni bajnok Petra Kvitová nyerte meg a női versenyt az Eastbourne-ban zajló füves pályás tenisztornán, miután a szombati döntőben két sima szettben legyőzte a címvédő Jelena Ostapenkót. A mallorcai férfitorna Sztefanosz Cicipasz sikerét hozta.

tenisz Wimbledon Sztefanosz Cicipasz Roberto Bautista Petra Kvitová Caroline Garcia

Tenisz: Halep és Kvitová is nyolcaddöntős Dubaiban

2022-02-14 19:33:12

A román Simona Halep és a cseh Petra Kvitová is nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású női kemény pályás dubai tenisztornán, míg az ötödik kiemelt brit Daniel Evans és a hatodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov a Dohában zajló 1.2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi torna első fordulójából jutott tovább – közölte az MTI.

WTA Dubai Simona Halep Petra Kvitová Karen Hacsanov Jessica Pegula Dubai

Tenisz: Garcia továbbjutott Indian Wellsben

2021-10-07 22:58:11

A francia Caroline Garcia továbbjutott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyének első fordulójából – közölte az MTI.

tenisz Indian Wells Caroline Garcia

Tenisz: a dohai torna győztese az első körben kiesett Dubaiban

2019-02-18 21:53:41

A dohai versenyt megnyerő – ezzel pályafutása eddigi legnagyobb sikerét elérő – belga Elise Mertens már az első fordulóban kiesett a dubai kemény pályás női tenisztornán. A 23 éves játékos a kínai Csu Lintől kapott ki három játszmában, pedig az első szettet megnyerte.

tenisz Elise Mertens Caroline Garcia

Bajnokok Tornája: Garcia győzött, de nem jutott elődöntőbe

2018-11-02 13:55:39

Caroline Garcia legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát, ennek ellenére búcsúzott a női teniszezők évzáró versenyétől, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású csuhaji Bajnokok Tornájától.

tenisz Garbine Muguruza Caroline Garcia Bajnokok Versenye

WTA-vb: világelsők csapnak össze az egyéni fináléban

2017-10-28 13:39:09

A hatodik kiemelt dán Caroline Wozniacki és az ötödikként rangsorolt amerikai Venus Williams jutott be a döntőbe a női teniszezők hétmillió dollár összdíjazású szingapúri világbajnokságán.

tenisz WTA-vb Venus Williams Karolína Plísková Caroline Wozniacki Caroline Garcia

WTA-vb: a francia 0:6-ról nyert és továbbjutott

2017-10-27 13:16:53

A francia Caroline Garcia három játszmában legyőzte a már biztos elődöntős Caroline Wozniackit a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság pénteki napján, ezzel – és Simona Halep vereségének köszönhetően – továbbjutott az elődöntőbe.

tenisz Simona Halep Elina Szvitolina Caroline Wozniacki Caroline Garcia

Tenisz: Fucsovicsnak három labdája volt a döntőhöz – hiába

2017-09-30 21:02:54

Fucsovics Márton szettelőnyről kapott ki az orléans-i kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, pedig három meccslabdája is volt.

tenisz Julien Benneteau Fucsovics Márton Caroline Garcia

Tenisz: Sarapova visszavágott US Open-legyőzőjének

2017-09-30 12:42:10

Elsőként Denis Istomin jutott be a döntőbe a csengtui kemény pályás férfi tenisztornán, az üzbég ellenfele a ciprusi Markosz Bagdatisz lesz.

tenisz US Open Markosz Bagdatisz Marija Sarapova Denis Istomin David Goffin

Fed-kupa: a csehek ismét megvédték a címüket

2016-11-13 16:10:39

A sorsdöntő páros mérkőzést a csehek nyerték meg a franciák elleni döntőben, ezzel egymás után másodszor is megvédték címüket a női tenisz Fed-kupában.

tenisz Karolína Plísková Fed-kupa Caroline Garcia

Tenisz: Babos korábbi párját száműzték a válogatottól

2016-08-28 17:44:55

A riói olimpián tanúsított magatartása miatt három francia játékost száműzött a válogatottól a Francia Teniszszövetség (FFF).

tenisz Kristina Mladenovic Francia Teniszszövetség Fed-kupa Caroline Garcia Benoit Paire

Roland Garros: Babos korábbi partnere örülhetett a páros döntőjében

2016-06-05 15:30:42

A Caroline Garcia, Kristina Mladenovic kettős nyerte meg a női párosok versenyét a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon. Mladenovic a második döntőjét játszotta, 2014-ben még Babos Tímea oldalán Wimbledonban jutott be a fináléba, de akkor még nem örülhetett győzelemnek.

tenisz Roland Garros Kristina Mladenovic Jelena Vesznyina Jekatyerina Makarova Caroline Garcia

Tenisz: Wawrinka és Thiem is trófeával hangolt Párizsra

2016-05-21 18:37:46

Az első helyen kiemelt, hazai közönség előtt szereplő Stan Wawrinka nyerte meg a genfi salakpályás férfi tenisztornát, a szombati döntőben két szettben legyőzte a harmadikként rangsorolt horvát Marin Cilicet.

tenisz Stan Wawrinka Kiki Bertens Dominic Thiem Caroline Garcia

Tenisz: Cibulková 0:6, 0:3-ról nyert, Halep simán jutott tovább

2016-05-03 18:51:57

A madridi női tenisztorna második fordulójában az 1. kiemelt lengyel Agnieszka Radwanskát búcsúztató szlovák Dominika Cibulková három szettben legyőzte a már 6:0, 3:0-ra is vezető francia Caroline Garciát.

tenisz Dominika Cibulková Caroline Garcia

Tenisz: Bouchard 1:0 után 0:12, két kiemelt is búcsúzott

2015-08-24 22:24:03

A hatodik helyen kiemelt svájci Bacsinszky Tímea és a nyolcadikként rangsorolt olasz Sara Errani is búcsúzott már az első fordulóban a New Havenben zajló női tenisztornán, előbbit a francia Caroline Garcia, utóbbit a szintén francia Kristina Mladenovic győzte le két szettben.

tenisz Sara Errani Roberta Vinci Kristina Mladenovic Eugenie Bouchard Caroline Garcia