Találatok a Carolina Hurricanes címkére

Találatok száma: 87

NHL: kiütéssel nyert, főcsoportdöntős a Rangers

2022-05-31 07:01:16

A New York Rangers 6–2-re legyőzte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportja elődöntőjének hetedik meccsén, így 4:3-ra megnyerte a párharcot, és bejutott a döntőbe.

videó Stanley-kupa New York Rangers NHL Carolina Hurricanes

NHL: hetedik meccs dönt a Hurricanes–Rangers csatában

2022-05-29 10:11:08

A New York Rangers 5–2-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanest szombaton az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportjának az elődöntőjében, így a párharc 3–3-ra áll.

jégkorong New York Rangers NHL Carolina Hurricanes

NHL: sima győzelemmel jött vissza párharcába a Rangers

2022-05-25 07:20:50

A New York Rangers hazai jégen másodszor is legyőzte a Carolina Hurricanest (4–1), ezzel 2–2-re alakította az összesített állást az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében. A magyar idő szerint szerdára virradóra megrendezett nyugati mérkőzésen az Edmonton Oilers 5–3-ra verte vendégét, a Calgary Flamest, és összesítésben már 3–1-re vezet.

New York Rangers NHL Edmonton Oilers Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: egyenlített az Edmonton, megduplázta előnyét a Carolina

2022-05-21 10:32:01

Az Edmonton Oilers 5–3-ra nyert a Calgary Flames otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának pénteki játéknapján, így összesítésben kiegyenlítette a főcsoport-elődöntőt.

jégkorong amerikai sportok NHL Edmonton Oilers Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: tizenöt gólos meccs után előnyben a Calgary

2022-05-19 09:01:30

A Calgary Flames gólzáporos találkozón 9–6-ra bizonyult jobbnak a vendég Edmonton Oilersnél az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának szerdai játéknapján, így 1:0-ra vezet a főcsoport-elődöntőben – számolt be róla az MTI.

jégkorong New York Rangers NHL Edmonton Oilers Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: Keleten a Carolina Hurricanes jutott másodikként rájátszásba

2022-04-08 09:05:59

A Keleti főcsoportból másodikként a Carolina Hurricanes biztosította helyét a rájátszásban, miután csütörtökön 5–3-ra legyőzte a vendég Buffalo Sabrest az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

NHL-alapszakasz NHL Carolina Hurricanes

NHL: sorozatban harmadszor nyert a Washington

2022-03-18 10:21:59

Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg a Washington Capitals az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a legutóbbi játéknapon 7–2-re győzött a Columbus Blue Jackets vendégeként – írja az MTI.

jégkorong Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Edmonton Oilers Columbus Blue Jackets

NHL: hat gólt ütött, egyet sem kapott a Hurricanes

2022-02-11 08:37:37

Fölényes, 6–0-s győzelmet aratott a Carolina Hurricanes csapata Bostonban az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján – közölte az MTI.

jégkorong hoki amerikai sportok St. Louis Blues New Jersey Devils NHL

NHL: kanadai győzelmek az All Star-hétvége után

2022-02-08 05:03:31

Az All Star-hétvége utáni első, hétfői játéknapon mindkét mérkőzésen kanadai csapat győzött az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Toronto Maple Leafs Ottawa Senators New Jersey Devils NHL Carolina Hurricanes

NHL: a Kings remek harmadik harmaddal intézte el a Penguinst

2022-01-14 07:08:41

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján a Los Angeles Kings 6–2-re legyőzte a Pittsburgh Penguinst. A Columbus Blue Jackets kiütötte a Carolina Hurricanest, míg a Chicago Blackhawks hosszabbításban múlta felül a Montreal Canadienst.

Pittsburgh Penguins NHL Los Angeles Kings Columbus Blue Jackets Carolina Hurricanes

NHL: tovább folytatta jó sorozatát a Carolina, kiütötte a Washingtont a St. Louis

2022-01-08 09:56:08

Magabiztos, 6–3-as győzelmet aratott a Carolina Hurricanes a Calgary Flames felett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

jégkorong Washington Capitals St. Louis Blues NHL Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: hosszabbításban győzött a San Jose Sharks

2021-11-23 09:25:15

A San Jose Sharks csapata hosszabbításban gyűrte le a Carolina Hurricanes együttesét az észak-amerikai profi jégkorong-liga (NHL) legutóbbi játéknapján – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

San Jose Sharks NHL Carolina Hurricanes

NHL: továbbra is százszázalékos a Carolina

2021-11-04 09:19:41

A Carolina Hurricanes az idényben a kilencedik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), amelyben egyedüliként százszázalékos – írta a Magyar Távirati Iroda.

NHL Carolina Hurricanes

NHL: továbbra is hibátlan a Carolina Hurricanes

2021-11-01 08:19:58

A Carolina Hurricanes a nyolcadik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a legutóbbi játéknapon 2–1-re győzött az Arizona Coyotes ellen.

NHL: ennyi győzelmi szériával még sohasem kezdődött idény

2021-10-26 07:44:38

A St. Louis Blues, a Florida Panthers és a Carolina Hurricanes is nyert az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján, így olyan helyzet állt elő, amilyen a liga történetében korábban még soha: négy csapat is legalább ötös győzelmi szériával kezdte az idényt. (A negyedik az ezúttal pihenő Edmonton Oilers.)

T. J. Oshie St. Louis Blues NHL Florida Panthers Drake Batherson Carolina Hurricanes

NHL: a Carolina elvitte a Montreal finn sztárját

2021-09-06 21:23:08

A Carolina Hurricanes elvitte a Montreal Canadienstől a finnek fiatal jégkorongozó sztárját, Jesperi Kotkaniemit.

NHL Montreal Canadiens Jesperi Kotkaniemi Carolina Hurricanes

NHL: két csatár is 62 millió dolláros szerződést kötött

2021-08-27 16:38:12

Két csatár, az orosz Andrej Szvecsnyikov és a kanadai Sean Couturier is nyolc évre, 62 millió dollárért hosszabbított klubjával az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – írja az MTI.

Sean Couturier Philadelphia Flyers NHL Carolina Hurricanes Andrej Szvecsnyikov

NHL: elődöntőben a címvédő Tampa Bay Lightning

2021-06-09 09:16:53

A címvédő Tampa Bay Lightning 2–0-ra győzött a Carolina Hurricanes vendégeként, ezzel 4–1-re megnyerte a párharcot, és bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának elődöntőjébe – írja az MTI.

jégkorong Vegas Golden Knights Tampa Bay Lightning NHL Colorado Avalanche Carolina Hurricanes

NHL: a Tampa Bay már csak egy győzelemre a továbbjutástól

2021-06-06 08:19:56

A Tampa Bay Lightning egy győzelemre van attól, hogy továbbjusson a rájátszás második fordulójából az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – számolt be róla az MTI.

jégkorong Tampa Bay Lightning New York Islanders NHL Carolina Hurricanes Boston Bruins

NHL: másodszor is nyert vendégként a címvédő a Carolina ellen

2021-06-02 08:34:20

Második idegenbeli mérkőzését is megnyerte a Tampa Bay Lightning a Carolina Hurricanes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának második fordulójában.