Találatok a Camila Giorgi címkére

Találatok száma: 12

Hiába jött meg az ősz, Camila Giorgi fürdőruhás fotói visszahozzák a nyarat!

2021-09-20 15:12:30

A WTA világranglistáján 39. helyén álló olasz teniszezőnő, Camila Giorgi neve sokak számára ismerősen csenghet. A 29 éves játékos pályafutása során sohasem tartozott a legnagyobb sztárok közé, ugyanakkor a szépsége miatt sokszor került reflektorfénybe. Giorgi népszerűsége az Instagramon tél óta ugrott meg igazán – már több mint 500 ezren követik –, amikor egy merész fotósorozattal rukkolt elő, legutóbb pedig fürdőruhás képeivel dobbantotta meg a férfi szíveket.

tenisz szexi női tenisz képgaléria kép galéria

Tenisz: olasz győztes a montreali női tornán

2021-08-15 21:48:35

Az olasz Camila Giorgi nyerte meg a montreali kemény pályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte a cseh Karolína Plískovát.

WTA Montreal Karolína Plísková Camila Giorgi

Tenisz: Giorgi és Pegula a négy közé jutott Montrealban

2021-08-14 08:44:25

Az olasz Camila Giorgi és az amerikai Jessica Pegula elődöntőbe jutott a 2.8 millió dollár (860 millió forint) összdíjazású montreali kemény pályás női tenisztornán – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA-Montreal WTA Jessica Pegula Camila Giorgi

Videó: a székbíró félt a játékos apjától, ezért testőrt hivatott maga mellé!

2021-05-12 09:47:18

Mint arról beszámoltunk, Sara Sorribes Tormo 3 óra 51 perces csatában győzte le hétfőn Camila Giorgit a római salakpályás tenisztorna női versenyének nyitó fordulójában. A csaknem négyórás meccset nem tudta csendben végigülni Sergio Giorgi, az olasz játékos edzője, egyben édesapja, aki annyira hevesen reklamált, hogy a mérkőzés székbírója, Lara Morgane védelmet kért maga mellé.

videó tenisz női tenisz Sara Sorribes Tormo Camila Giorgi

Fed-kupa: kirakták a válogatottból az olasz teniszezőnőt

2017-01-31 14:16:56

Kilenc hónapra száműzték az olasz Fed Kupa-csapatból a női tenisz-világranglista 74. helyén álló Camila Giorgit.

tenisz Fed-kupa Camila Giorgi

Tenisz: Cibulková győzött a katowicei tornán

2016-04-10 18:39:42

A szlovák Dominika Cibulková nyerte meg a 250 ezer dollár (69 millió forint) összdíjazású katowicei kemény pályás női tenisztornát, mivel a vasárnapi fináléban simán legyőzte az olasz Camila Giorgit.

tenisz Dominika Cibulková Camila Giorgi

Tenisz: Giorgi és Cibulková játszik a katowicei döntőben

2016-04-09 21:23:45

Camila Giorgi és Dominika Cibulková játssza a vasárnapi döntõt a 250 ezer dollár (69 millió forint) összdíjazású katowicei kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: a cseh lány majdnem elszórakozta a linzi döntőt

2014-10-12 16:09:47

A cseh Karolína Plísková megszerezte karrierje harmadik egyéni WTA-tornagyőzelmét, miután a linzi verseny fináléjában 6:7, 6:3, 7:6-ra megverte az olasz Camila Giorgit.

tenisz Karolína Plísková Camila Giorgi

Tenisz: Isner továbbra is veretlen, meglepetés a nőknél

2014-08-21 09:10:32

A harmadik helyen kiemelt Eugenie Bouchard és a négyszeres bajnok Caroline Wozniacki meglepetésre már a második fordulóban kiesett szerdán a 710 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás New Haven-i női tenisztornán. Az első helyen kiemelt, címvédő amerikai John Isner azonban továbbjutott a negyeddöntőbe az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 683 705 dollár összdíjazású férfi teniszviadalon.

tenisz Samantha Stosur John Isner Eugenie Bouchard Caroline Wozniacki Camila Giorgi

Tenisz: a fiatal olasz elrontotta Azarenka visszatérését

2014-06-17 20:26:11

A több mint három hónapos kihagyás után visszatérő Viktorija Azarenka három szettben kikapott az olasz Camila Giorgitól az eastbourne-i füves pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Viktorija Azarenka Eastbourne Camila Giorgi

Tenisz: Verdasco megtörte a jeget honfitársa ellen

2014-04-13 22:33:23

A negyedik helyen kiemelt Fernando Verdasco két játszmában legyőzte honfitársát, az ötödikként rangsorolt Nicolás Almagrót a Houstonban rendezett salakpályás férfi teniszverseny döntőjében, így szűk négy év után első tornagyőzelmét aratta.

tenisz WTA-torna Nicolás Almagro Marcel Granollers Guillermo García-López Fernando Verdasco

US Open: Wozniacki kiejtése után Giorgi búcsúzott

2013-09-02 23:15:32

A nemzetközi amerikai teniszbajnokság női egyesének nyolcaddöntőjében a Caroline Wozniackit búcsúztató Camila Giorgi két játszmában kikapott honfitársától, a Babos Tímeát is kiejtő olasz Roberta Vincitől, így véget ért számára az év utolsó Grand Slam-tornája.