Találatok a ATP Sydney címkére

Találatok száma: 7

Tenisz: a nyolc között kiesett a címvédő Sydneyben

2019-01-10 17:07:05

A címvédő Angelique Kerber kiesett a nyolc közül a sydneyi kemény pályás teniszviadal női versenyében. A háromszoros Grand Slam-tornagyőztes német játékost a kétszeres wimbledoni bajnok cseh Petra Kvitová verte meg két sima szettben. A férfiaknál az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz játszmaelőnyről kikapott az olasz Andreas Seppitől.

WTA Sydney Sztefanosz Cicipasz Angelique Kerber ATP Sydney

Tenisz: Fucsovics a nehéz kezdés után sikerrel rajtolt Sydneyben

2019-01-08 07:41:55

Fucsovics Márton három szettben, 3:6, 6:3, 6:4-re nyert az ausztrál James Duckworth ellen a Sydneyben zajló 590 ezer dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában.

James Duckworth Fucsovics Márton ATP Sydney tenisz

Tenisz: Alex De Minaur győzött Sydneyben az első meccsén

2019-01-07 15:38:42

A tavaly az év újoncává választott Alex De Minaur megnyerte első mérkőzését a sydneyi tenisztornán.

ATP Sydney Alex De Minaur

Tenisz: a volt világelső nyert Sydneyben a nőknél

2018-01-13 13:25:41

A nőknél a volt világelső német Angelique Kerber, a férfiaknál az első nagy sikerét arató orosz Danyiil Medvegyev nyerte a sydneyi kemény pályás tenisztornát, amelyen mindkét nemnél 469 ezer dollár volt az összdíjazás.

tenisz WTA Sydney ATP Sydney

Tenisz: 31 ász segítségével intézte el honfitársát

2016-01-13 15:39:05

Az amerikai John Isner 31 ászt ütve győzte le 7:6, 6:7, 6:4-re honfitársát, Sam Querreyt az aucklandi kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

WTA torna WTA Sydney WTA Hobart John Isner ATP torna ATP Sydney

Tenisz: Stosur lelépte a második kiemeltet Sydneyben

2016-01-12 13:55:41

A Sydneyben zajló, 687 ezer összdíjazású WTA-torna második fordulójában a hazai közönség legnagyobb örömére honfitársuk, Samantha Stosur a második fordulóban valósággal lelépte a torna második kiemeltjét, a szlovák Daniela Hantuchovát.

tenisz WTA torna WTA Sydney WTA Hobart ATP torna ATP Sydney

Tenisz: Karlovicnak nem a hetes a szerencseszáma

2016-01-11 10:59:52

A horvát Ivo Karlovicnak aligha a hetes a szerencseszáma, hiszen az Aucklandben zajló, 520 ezer dollár összdíjazású ATP-torna első fordulójában hetedik kiemeltként úgy kapott ki a kanadai Vasek Pospisiltől, hogy a győztes mindkét játszmában hét-hét nyert gémig jutott. Sydneyben a WTA-tornán a spanyol Carla Suárez-Navarro búcsúzott az első fordulóban hetedik kiemeltként.