Találatok a ATP Rotterdam címkére

Találatok száma: 24

Tenisz: Fucsovics Márton nyolc közé jutott Rotterdamban

2021-03-04 22:07:16

Fucsovics Márton 6:3, 6:2-re nyert a spanyol Alejandro Davidovich ellen az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. A következő fordulóban az amerikai Tommy Paul vár a magyar sportolóra.

tenisz Fucsovics Márton Alejandro Davidovich ATP Rotterdam

Tenisz: Montpellier-ben bajnok, Rotterdamban nyolc közé sem jutott

2021-03-04 19:56:32

A vasárnap Montpellier-ben bajnok David Goffin kiesett az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében – tudósított a Magyar Távirati Iroda. Fucsovics Márton 21 óra magasságában léphet pályára. A dohai női tornán eközben mind az első, mind a második kiemelt kiesett. Kristina Maldenovic napja viszont jól sikerült Lyonban.

tenisz WTA Lyon WTA Doha ATP Rotterdam

Tenisz: Medvegyev és Zverev is az első körben búcsúzott

2021-03-03 17:13:27

Nagy meglepetésekkel folytatódott a Rotterdamban zajló kemény pályás ATP-torna: a 16 közé jutásért az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev és a harmadikként kiemelt német Alexander Zverev egyaránt kikapott. Kisebb meglepetést jelent az is, hogy a spanyol Alejandro Davidovich két játszmában legyőzte az 5. kiemelt honfitársát, Roberto Bautistát, így ő csaphat össze Fucsovics Mártonnal a negyeddöntőben.

tenisz Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Cicipasz és Rubljov továbbjutott, Wawrinka kiesett

2021-03-02 22:17:38

A második helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz bejutott a 2. fordulóba a rotterdami kemény pályás ATP 500-as tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Egészen más típusú mérkőzés következik – Fucsovics

2021-03-02 10:41:59

Mint ismert, a Rotterdamban zajló, ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A mérkőzés után az MTI-nek adott interjút.

Rotterdam Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics döntő játszmában legyőzte Opelkát Rotterdamban

2021-03-02 00:20:59

A Rotterdamban zajló, 2 millió dollár összdíjazású ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben, 7:6 (7–2), 6:7 (4–7) 7:6 (7–4)-re legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: megvan, ki lesz Fucsovics ellenfele a rotterdami főtáblán

2021-02-28 17:09:19

Amint arról beszámoltunk, vasárnap kora délután Fucsovics Márton feljutott a Rotterdamban zajló ATP 500-as tenisztorna főtáblájára, miután a selejtező második körében 6:4, 6:3-ra legyőzte a francia Pierre-Hugues Herbert-t. A délutánra aztán az is kiderült, hogy Fucsovics az első körben az amerikai Reilly Opelka ellen lép pályára.

Tenisz: Fucsovics újra győzött, főtáblás Rotterdamban

2021-02-28 13:49:54

A selejtezőben első helyen kiemelt – a világranglista 58. pozíciójában álló – Fucsovics Márton főtáblára jutott a rotterdami ATP 500-as tenisztornán, miután a világranglistán 90. helyezett, ötödik kiemelt francia Pierre-Hugues Herbert ellen 97 perc alatt 6:4, 6:3-ra győzött.

tenisz Pierre-Hugues Herbert Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics két szettben jutott tovább Rotterdamban

2021-02-27 11:45:52

Fucsovics Márton két szettben legyőzte a francia Arthur Rinderknecht a hollandiai Rotterdamban zajló férfi kemény pályás tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

Fucsovics Márton Arthur Rinderknech ATP Rotterdam

Tenisz: Nadal lemondta a részvételt a rotterdami tornán

2021-02-25 17:33:12

A férfi teniszezők világranglistáján második helyezett spanyol Rafael Nadal hátsérülése miatt lemondta a részvételt a jövő heti rotterdami ATP-tornán – adta hírül az MTI.

tenisz Rafael Nadal ATP Rotterdam

Tenisz: Bertens és Monfils is megvédte címét, 10. tornáját nyerve

2020-02-16 18:53:11

A francia Gaël Monfils nyerte meg a 2.1 millió euró (693 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két szettben a kanadai Felix Auger-Aliassime fölé kerekedett. A nőknél a holland Kiki Bertens nyerte meg a 783 ezer dollár (242 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornát Szentpéterváron azzal, hogy a döntőben két sima játszmában jobbnak bizonyult a kazah Jelena Ribakinánál.

tenisz Gaël Monfils ATP Rotterdam

Tenisz: kiesett a negyedik kiemelt Goffin Rotterdamban

2020-02-13 14:10:40

A negyedik helyen kiemelt belga David Goffin a nyolcaddöntőben búcsúzott a rotterdami férfi tenisztornán. A világranglista 10. helyezettje csütörtökön két szettben kapott ki a 18 éves olasz Jannik Sinnertől, aki tavaly megnyerte az U21-es világbajnokságot, és jelenleg a 79. helyen áll.

tenisz Jack Sinner David Goffin ATP Rotterdam

Tenisz: kiesett az első kiemelt Medvegyev Rotterdamban

2020-02-12 22:33:20

Az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev az első fordulóban búcsúzott a Rotterdamban zajló 2.1 millió euró (693 millió forint) összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán.

tenisz Danyiil Medvegyev ATP Rotterdam

Tenisz: hiába a szettelőny, kiesett Fucsovics Rotterdamban

2020-02-10 18:33:47

Fucsovics Márton három szettben kikapott a hatodik kiemelt Roberto Bautista Aguttól a Rotterdamban zajló férfi kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

Roberto Bautista Agut Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics Márton főtáblára jutott Rotterdamban

2020-02-09 12:39:36

A világranglista 53. helyén álló Fucsovics Márton két szettben legyőzte ausztrál ellenfelét, Alexei Popyrint a rotterdami kemény pályás tenisztorna selejtezőjének második körében. Ezzel a sikerrel már főtáblás a magyar teniszező.

Tenisz: Nisikori túl nagy falat volt Fucsovicsnak

2019-02-15 22:50:00

Fucsovics Márton az első szettben brékhátrányból is felállt, de végül megtörte őt a japán Nisikori Kei, aki 6:3, 6:2-re legyőzte őt a rotterdami ATP-torna negyeddöntőjében.

Nisikori Kei Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Fucsovics nem bírt az első kiemelt Nisikorival

2019-02-15 20:40:50

Nem sikerült a bravúr, Fucsovics Márton két szettben vereséget szenvedett az első helyen kiemelt japán Nisikori Kei ellen az 1.96 millió euró összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Nisikori Kei Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Monfils és Medvegyev a négy között Rotterdamban

2019-02-15 17:30:56

Az ötödik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev elődöntőbe jutott az 1.96 millió euró (626.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Gaël Monfils Danyiil Medvegyev ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics remek játékkal nyert, Nisikori következik

2019-02-14 22:43:37

Fucsovics Márton két játszmában legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit a rotterdami ATP-torna nyolcaddöntőjében.  A magyar teniszezőre az elsőként kiemelt Nisikori Kei vár a negyeddöntőben.

Nisikori Kei Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Nisikori a nyolc között, Fucsovicsékra vár

2019-02-14 21:16:57

Az első helyen kiemelt Nisikori Kei negyeddöntőbe jutott csütörtökön a rotterdami férfi tenisztornán.