Találatok a ATP Rotterdam címkére

Találatok száma: 35

Tenisz: a kilencedik döntőben összejött – tornagyőztes a kanadai

2022-02-13 17:54:44

Félix Auger-Aliassime nyerte meg a rotterdami férfi tenisztornát. A kanadai a vasárnapi fináléban könnyedén legyőzte az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipaszt.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Félix Auger-Aliassime ATP Rotterdam

Tenisz: Cicipasz és Auger-Aliassime döntőzik egymással Rotterdamban

2022-02-12 17:29:33

Az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz döntőbe jutott a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán, miután a szombati elődöntőben szetthátrányból verte meg a cseh Jirí Leheckát. Ellenfele a kanadai Félix Auger-Aliassime lesz, aki a Fucsovics Mártont búcsúztató Andrej Rubljovot győzte le a négy között.

Sztefanosz Cicipasz Rotterdam Félix Auger-Aliassime Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Cicipasz és Rubljov is a nyolc között Rotterdamban

2022-02-10 16:59:47

A címvédő Andrej Rubljov és az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz is bejutott a negyeddöntőbe csütörtökön az 1.2 millió euró (426 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán –  írja az MTI.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics döntő szettben legyőzte Krajinovicsot Rotterdamban

2022-02-09 13:07:46

A Rotterdamban zajló kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában a világranglista 38. helyét elfoglaló Fucsovics Márton hátrányból fordítva győzött a kettővel előtte álló szerb Filip Krajinovics ellen, így bejutott a második fordulóba.

tenisz Fucsovics Márton Filip Krajinovics ATP Rotterdam

Tenisz: Baszilasvili kikapott, Hurkacz nyert az 1. fordulóban

2022-02-07 18:04:38

A nyolcadik kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvili két szettben kikapott Mackenzie McDonaldtól az 1.2 millió dollár összdíjazású rotterdami férfi tenisztorna hétfői első fordulós mérkőzésén.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Mackenzie McDonald David Goffin Alex De Minaur ATP Rotterdam

Tenisz: szerb ellenféllel kezd Fucsovics Rotterdamban – a negyeddöntőben találkozhat Rubljovval

2022-02-05 09:47:32

Elkészült a rotterdami ATP 500-as verseny sorsolása, amely alapján Fucsovics Márton a szerb Filip Krajinovics ellen kezdi meg szereplését a tornán az első körben.

tenisz Fucsovics Márton Filip Krajinovics Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Sikerült szintet lépnem – Fucsovics Márton

2021-03-08 15:05:10

Fucsovics Márton úgy véli, egy kis frissesség hiányzott belőle a rotterdami döntőben, és az a célja, hogy legközelebb már megnyerje ezeket a mérkőzéseket.

tenisz Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP-torna ATP Rotterdam

Rubljov a siker kapujában megállította Fucsovicsot

2021-03-07 13:04:18

A világranglistán 59. helyet elfoglaló Fucsovics Márton egész héten kiválóan teniszezve, a selejtezőből indulva jutott be a rotterdami ATP 500-as torna döntőjébe, ahol a ranglista nyolcadikja, a verseny 4. kiemeltje, az orosz Andrej Rubljov két játszmában legyőzte a pályafutása harmadik ATP-fináléjában szereplő magyar fiút.

élő közvetítés Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Rubljov nyerte a Fucsovics elleni döntőt Rotterdamban

2021-03-07 17:33:52

A rotterdami ATP 500-as kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében a verseny 4. kiemeltje, az orosz Andrej Rubljov két játszmában legyőzte a pályafutása harmadik ATP-fináléjában szereplő Fucsovics Mártont.

Tenisz: „Át szeretnék kelni a folyón” – Fucsovics a döntőről, amit az NSO-n is követhetnek

2021-03-07 09:56:25

Mint ismert, Fucsovics Márton vasárnap döntőt játszhat az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán az orosz Andrej Rubljov ellen (kezdés: 15.30, Tv: Eurosport2, élőben az NSO-n). A magyar teniszező az MTI-nek adott interjújában arról beszélt, hogy szeretne szintet lépni.

tenisz Fucsovics Márton ATP Rotterdam ATP

Tenisz: Fucsovics Márton döntős Rotterdamban!

2021-03-06 21:03:54

Fucsovics Márton döntőbe jutott az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán. A világranglista 59. helyén álló magyar játékos a horvát Borna Coricot múlta felül két játszmában. A nyíregyházi játékos jövő héttől minimum a 46. helyen fog állni, de ha megnyeri a tornát, úgy egészen a 37. helyig léphet előre.

Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics Márton nyolc közé jutott Rotterdamban

2021-03-04 22:07:16

Fucsovics Márton 6:3, 6:2-re nyert a spanyol Alejandro Davidovich ellen az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. A következő fordulóban az amerikai Tommy Paul vár a magyar sportolóra.

tenisz Fucsovics Márton Alejandro Davidovich ATP Rotterdam

Tenisz: Montpellier-ben bajnok, Rotterdamban nyolc közé sem jutott

2021-03-04 19:56:32

A vasárnap Montpellier-ben bajnok David Goffin kiesett az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében – tudósított a Magyar Távirati Iroda. Fucsovics Márton 21 óra magasságában léphet pályára. A dohai női tornán eközben mind az első, mind a második kiemelt kiesett. Kristina Maldenovic napja viszont jól sikerült Lyonban.

tenisz WTA Lyon WTA Doha ATP Rotterdam

Tenisz: Medvegyev és Zverev is az első körben búcsúzott

2021-03-03 17:13:27

Nagy meglepetésekkel folytatódott a Rotterdamban zajló kemény pályás ATP-torna: a 16 közé jutásért az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev és a harmadikként kiemelt német Alexander Zverev egyaránt kikapott. Kisebb meglepetést jelent az is, hogy a spanyol Alejandro Davidovich két játszmában legyőzte az 5. kiemelt honfitársát, Roberto Bautistát, így ő csaphat össze Fucsovics Mártonnal a negyeddöntőben.

tenisz Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Cicipasz és Rubljov továbbjutott, Wawrinka kiesett

2021-03-02 22:17:38

A második helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz bejutott a 2. fordulóba a rotterdami kemény pályás ATP 500-as tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Egészen más típusú mérkőzés következik – Fucsovics

2021-03-02 10:41:59

Mint ismert, a Rotterdamban zajló, ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A mérkőzés után az MTI-nek adott interjút.

Rotterdam Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics döntő játszmában legyőzte Opelkát Rotterdamban

2021-03-02 00:20:59

A Rotterdamban zajló, 2 millió dollár összdíjazású ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben, 7:6 (7–2), 6:7 (4–7) 7:6 (7–4)-re legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: megvan, ki lesz Fucsovics ellenfele a rotterdami főtáblán

2021-02-28 17:09:19

Amint arról beszámoltunk, vasárnap kora délután Fucsovics Márton feljutott a Rotterdamban zajló ATP 500-as tenisztorna főtáblájára, miután a selejtező második körében 6:4, 6:3-ra legyőzte a francia Pierre-Hugues Herbert-t. A délutánra aztán az is kiderült, hogy Fucsovics az első körben az amerikai Reilly Opelka ellen lép pályára.

Tenisz: Fucsovics újra győzött, főtáblás Rotterdamban

2021-02-28 13:49:54

A selejtezőben első helyen kiemelt – a világranglista 58. pozíciójában álló – Fucsovics Márton főtáblára jutott a rotterdami ATP 500-as tenisztornán, miután a világranglistán 90. helyezett, ötödik kiemelt francia Pierre-Hugues Herbert ellen 97 perc alatt 6:4, 6:3-ra győzött.

tenisz Pierre-Hugues Herbert Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics két szettben jutott tovább Rotterdamban

2021-02-27 11:45:52

Fucsovics Márton két szettben legyőzte a francia Arthur Rinderknecht a hollandiai Rotterdamban zajló férfi kemény pályás tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.