Találatok a ATP Rotterdam címkére

Találatok száma: 29

Tenisz: Sikerült szintet lépnem – Fucsovics Márton

2021-03-08 15:05:10

Fucsovics Márton úgy véli, egy kis frissesség hiányzott belőle a rotterdami döntőben, és az a célja, hogy legközelebb már megnyerje ezeket a mérkőzéseket.

tenisz Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP-torna ATP Rotterdam

Rubljov a siker kapujában megállította Fucsovicsot

2021-03-07 13:04:18

A világranglistán 59. helyet elfoglaló Fucsovics Márton egész héten kiválóan teniszezve, a selejtezőből indulva jutott be a rotterdami ATP 500-as torna döntőjébe, ahol a ranglista nyolcadikja, a verseny 4. kiemeltje, az orosz Andrej Rubljov két játszmában legyőzte a pályafutása harmadik ATP-fináléjában szereplő magyar fiút.

élő közvetítés Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Rubljov nyerte a Fucsovics elleni döntőt Rotterdamban

2021-03-07 17:33:52

A rotterdami ATP 500-as kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében a verseny 4. kiemeltje, az orosz Andrej Rubljov két játszmában legyőzte a pályafutása harmadik ATP-fináléjában szereplő Fucsovics Mártont.

Tenisz: „Át szeretnék kelni a folyón” – Fucsovics a döntőről, amit az NSO-n is követhetnek

2021-03-07 09:56:25

Mint ismert, Fucsovics Márton vasárnap döntőt játszhat az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán az orosz Andrej Rubljov ellen (kezdés: 15.30, Tv: Eurosport2, élőben az NSO-n). A magyar teniszező az MTI-nek adott interjújában arról beszélt, hogy szeretne szintet lépni.

tenisz Fucsovics Márton ATP Rotterdam ATP

Tenisz: Fucsovics Márton döntős Rotterdamban!

2021-03-06 21:03:54

Fucsovics Márton döntőbe jutott az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán. A világranglista 59. helyén álló magyar játékos a horvát Borna Coricot múlta felül két játszmában. A nyíregyházi játékos jövő héttől minimum a 46. helyen fog állni, de ha megnyeri a tornát, úgy egészen a 37. helyig léphet előre.

Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics Márton nyolc közé jutott Rotterdamban

2021-03-04 22:07:16

Fucsovics Márton 6:3, 6:2-re nyert a spanyol Alejandro Davidovich ellen az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. A következő fordulóban az amerikai Tommy Paul vár a magyar sportolóra.

tenisz Fucsovics Márton Alejandro Davidovich ATP Rotterdam

Tenisz: Montpellier-ben bajnok, Rotterdamban nyolc közé sem jutott

2021-03-04 19:56:32

A vasárnap Montpellier-ben bajnok David Goffin kiesett az 1.12 millió euró (403.5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében – tudósított a Magyar Távirati Iroda. Fucsovics Márton 21 óra magasságában léphet pályára. A dohai női tornán eközben mind az első, mind a második kiemelt kiesett. Kristina Maldenovic napja viszont jól sikerült Lyonban.

tenisz WTA Lyon WTA Doha ATP Rotterdam

Tenisz: Medvegyev és Zverev is az első körben búcsúzott

2021-03-03 17:13:27

Nagy meglepetésekkel folytatódott a Rotterdamban zajló kemény pályás ATP-torna: a 16 közé jutásért az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev és a harmadikként kiemelt német Alexander Zverev egyaránt kikapott. Kisebb meglepetést jelent az is, hogy a spanyol Alejandro Davidovich két játszmában legyőzte az 5. kiemelt honfitársát, Roberto Bautistát, így ő csaphat össze Fucsovics Mártonnal a negyeddöntőben.

tenisz Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Cicipasz és Rubljov továbbjutott, Wawrinka kiesett

2021-03-02 22:17:38

A második helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz bejutott a 2. fordulóba a rotterdami kemény pályás ATP 500-as tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Tenisz: Egészen más típusú mérkőzés következik – Fucsovics

2021-03-02 10:41:59

Mint ismert, a Rotterdamban zajló, ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A mérkőzés után az MTI-nek adott interjút.

Rotterdam Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics döntő játszmában legyőzte Opelkát Rotterdamban

2021-03-02 00:20:59

A Rotterdamban zajló, 2 millió dollár összdíjazású ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben, 7:6 (7–2), 6:7 (4–7) 7:6 (7–4)-re legyőzte az amerikai Reilly Opelkát, és ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz Reilly Opelka Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: megvan, ki lesz Fucsovics ellenfele a rotterdami főtáblán

2021-02-28 17:09:19

Amint arról beszámoltunk, vasárnap kora délután Fucsovics Márton feljutott a Rotterdamban zajló ATP 500-as tenisztorna főtáblájára, miután a selejtező második körében 6:4, 6:3-ra legyőzte a francia Pierre-Hugues Herbert-t. A délutánra aztán az is kiderült, hogy Fucsovics az első körben az amerikai Reilly Opelka ellen lép pályára.

Tenisz: Fucsovics újra győzött, főtáblás Rotterdamban

2021-02-28 13:49:54

A selejtezőben első helyen kiemelt – a világranglista 58. pozíciójában álló – Fucsovics Márton főtáblára jutott a rotterdami ATP 500-as tenisztornán, miután a világranglistán 90. helyezett, ötödik kiemelt francia Pierre-Hugues Herbert ellen 97 perc alatt 6:4, 6:3-ra győzött.

tenisz Pierre-Hugues Herbert Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics két szettben jutott tovább Rotterdamban

2021-02-27 11:45:52

Fucsovics Márton két szettben legyőzte a francia Arthur Rinderknecht a hollandiai Rotterdamban zajló férfi kemény pályás tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

Fucsovics Márton Arthur Rinderknech ATP Rotterdam

Tenisz: Nadal lemondta a részvételt a rotterdami tornán

2021-02-25 17:33:12

A férfi teniszezők világranglistáján második helyezett spanyol Rafael Nadal hátsérülése miatt lemondta a részvételt a jövő heti rotterdami ATP-tornán – adta hírül az MTI.

tenisz Rafael Nadal ATP Rotterdam

Tenisz: Bertens és Monfils is megvédte címét, 10. tornáját nyerve

2020-02-16 18:53:11

A francia Gaël Monfils nyerte meg a 2.1 millió euró (693 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két szettben a kanadai Felix Auger-Aliassime fölé kerekedett. A nőknél a holland Kiki Bertens nyerte meg a 783 ezer dollár (242 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornát Szentpéterváron azzal, hogy a döntőben két sima játszmában jobbnak bizonyult a kazah Jelena Ribakinánál.

tenisz Gaël Monfils ATP Rotterdam

Tenisz: kiesett a negyedik kiemelt Goffin Rotterdamban

2020-02-13 14:10:40

A negyedik helyen kiemelt belga David Goffin a nyolcaddöntőben búcsúzott a rotterdami férfi tenisztornán. A világranglista 10. helyezettje csütörtökön két szettben kapott ki a 18 éves olasz Jannik Sinnertől, aki tavaly megnyerte az U21-es világbajnokságot, és jelenleg a 79. helyen áll.

tenisz Jack Sinner David Goffin ATP Rotterdam

Tenisz: kiesett az első kiemelt Medvegyev Rotterdamban

2020-02-12 22:33:20

Az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev az első fordulóban búcsúzott a Rotterdamban zajló 2.1 millió euró (693 millió forint) összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán.

tenisz Danyiil Medvegyev ATP Rotterdam

Tenisz: hiába a szettelőny, kiesett Fucsovics Rotterdamban

2020-02-10 18:33:47

Fucsovics Márton három szettben kikapott a hatodik kiemelt Roberto Bautista Aguttól a Rotterdamban zajló férfi kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

Roberto Bautista Agut Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics Márton főtáblára jutott Rotterdamban

2020-02-09 12:39:36

A világranglista 53. helyén álló Fucsovics Márton két szettben legyőzte ausztrál ellenfelét, Alexei Popyrint a rotterdami kemény pályás tenisztorna selejtezőjének második körében. Ezzel a sikerrel már főtáblás a magyar teniszező.