Találatok a ATP Doha címkére

Találatok száma: 23

Tenisz: Federer legyőzője megnyerte a dohai versenyt

2021-03-13 19:16:55

Nikoloz Baszilasvili nyerte meg a dohai kemény pályás férfi tenisztornát. A grúz játékos egy szoros és egy sima szettben, másfél óra alatt győzte le az ötödikként rangsorolt spanyol Roberto Bautistát – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Dubai Roger Federer Nikoloz Baszilasvili Garbine Muguruza Danyiil Medvegyev

Tenisz: Bautista búcsúztatta Rubljovot a dohai tornán

2021-03-12 19:04:05

A spanyol Roberto Bautista bejutott a döntőbe az 1.1 millió dollár (333 millió forint) összdíjazású dohai kemény pályás férfi tenisztornán, miután legyőzte az orosz Andrej Rubljovot.

Roberto Bautista-Agut Andrej Rubljov ATP Doha

Tenisz: Fucsovics visszalépett a dohai negyeddöntőtől

2021-03-11 12:17:35

Fucsovics Márton visszalépett az Andrej Rubljov elleni negyeddöntőtől a dohai kemény pályás tenisztornán – tájékoztatott az ATP hivatalos honlapja.

tenisz Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP Doha

Tenisz: Nem vagyok vasból, talán csak visszaköszön a sok munka – Fucsovics

2021-03-11 09:20:49

Az elmúlt 12 napban nyolc mérkőzést nyerő Fucsovics Márton főként a sorozatterhelésről és a nagy menetelés hátteréről beszélt a dohai kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntője előtt, ahol ismét Andrej Rubljov lesz az ellenfele.

Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Fucsovics hátrányból nyert, jöhet ismét Rubljov

2021-03-10 21:25:00

Fucsovics Márton hátrányból, döntő játszmában diadalmaskodott a világranglista 84. helyén álló dél-afrikai Lloyd Harris ellen a Dohában zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol Andrej Rubljov lesz az ellenfele, akivel elmúlt vasárnap a rotterdami torna döntőjében találkozott, és kikapott tőle.

Lloyd Harris Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Federer győzelemmel tért vissza 405 nap kihagyás után

2021-03-10 18:56:18

A dohai kemény pályás ATP 250-es tenisztorna nyolcaddöntőjében Roger Federer a brit Daniel Evans ellen 405 nap kihagyás és két térdműtét után győzelemmel tért vissza: közel két és fél órás mérkőzésen, döntő játszmában diadalmaskodott a 30 éves brit ellenfelével szemben.

Roger Federer Daniel Evans ATP Doha

Tenisz: Fucsovics Dohában is győzelemmel kezdett

2021-03-09 17:13:24

Fucsovics Márton két játszmában, 7:6, 6:3-ra legyőzte a világranglistán 27. helyezett szerb Dusan Lajovicsot a dohai kemény pályás ATP 250-es tenisztorna első fordulójában. A magyar játékos a nyolcaddöntőben a Stan Wawrinkát 2 óra 40 perces csatában legyőző dél-afrikai Lloyd Harrisszel találkozik.

tenisz Fucsovics Márton Dusan Lajovics ATP Doha

Tenisz: az egy év után visszatérő Federernek nincsenek elvárásai

2021-03-08 13:56:01

Nincsenek elvárásai önmagával szemben a volt világelső Roger Federernek, aki egy év kihagyás után az e heti, dohai tenisztornán tér vissza. A 20-szoros Grand Slam-győztes, 39 éves svájci játékos nem vívott tétmérkőzést azóta, hogy elvesztette a 2020-as Australian Open elődöntőjét. Tavaly térdműtéten esett át, majd úgy döntött, hogy a februári AO-t még kihagyja, s végül a katari lett a visszatérő versenye – írta az MTI.

tenisz Roger Federer ATP Doha

Tenisz: Nem szeretnék megsérülni, tegnap jó sanszom lett volna rá – Fucsovics

2020-01-10 08:53:12

Fucsovics Márton a hivatalos Facebook-oldalán reagált az őt ért kritikákra.

tenisz Miomir Kecmanovics Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Fucsovicsnak nem volt esélye a 20 éves szerb ellen

2020-01-09 14:04:54

Fucsovics Márton két szettben kikapott Miomir Kecmanovicstól a Dohában zajló ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

Miomir Kecmanovics Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Fucsovics két szettben túllépett török ellenfelén

2020-01-08 15:36:01

A világranglistán 70. helyen álló, a selejtezőből induló Fucsovics Márton 74 perc alatt 6:1, 6:4-re nyert a török szabadkártyás Cem Ilkel ellen, ezzel sorozatban negyedik mérkőzésén is győzni tudott a Dohában zajló 1.4 millió dollár összdíjazású kemény pályás tenisztornán. Fucsovics a legjobb nyolc között a harmadik kiemelt Jo-Wilfried Tsongát búcsúztató Miomir Kecmanoviccsal találkozik.

Fucsovics Márton Cem Ilkel ATP Doha

Tenisz: Fucsovicsék visszaléptek a párostól Dohában

2020-01-07 18:38:56

A török Cem Ilkel lesz Fucsovics Márton nyolcaddöntős ellenfele az 1 465 260 dollár összdíjazású (433 millió forint) összdíjazású dohai kemény pályás tenisztornán, miután előbbi kedden három szettben legyőzte Ricardas Berankist.

tenisz Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Fucsovics három szettben búcsúztatta a 8. kiemeltet

2020-01-07 16:15:41

Fucsovics Márton három szettben legyőzte a világranglista 47. helyén álló Frances Tiafoe-t a Dohában zajló, 1 465 260 dollár összdíjazású, kemény pályás tenisztorna főtáblájának első fordulójában.

Tenisz: Fucsovics párostársa nyolcaddöntős Dohában

2020-01-06 18:29:03

A Fucsovics Mártonnal párosban induló Fernando Verdasco bejutott egyesben a nyolcaddöntőbe az 1.465 millió dollár (433 millió forint) összdíjazású dohai kemény pályás tenisztornán.

tenisz Fernando Verdasco ATP Doha

Tenisz: Fucsovics fordított, és főtáblás Dohában

2020-01-05 15:29:44

Fucsovics Márton három szettben legyőzte a világranglista 105. helyén álló cseh Jirí Veselyt a selejtező második fordulójában, ezzel főtáblára jutott a Dohában zajló, 1 465 260 dollár összdíjazású, kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: ezúttal Djokovics ellen fordítottak, kiesett a szerb

2019-01-04 19:34:28

A világelső Novak Djokovics meglepetésre kiesett az elődöntőben a kemény pályás dohai férfi tenisztornán.

tenisz Novak Djokovics ATP Púna ATP Doha ATP Brisbane

Tenisz: Djokovics egekig dicsérte Fucsovicsot a továbbjutás után

2019-01-03 11:24:35

A férfi teniszezők világranglistáján 36. helyen álló Fucsovics Márton az 1.3 millió dollár összdíjazású, kemény pályás dohai tenisztorna második fordulójában szerda délután találkozott a világelső Novak Djokoviccsal,  és – ahogy arról élő közvetítésünkben is beszámoltunk – bár nagyszerűen játszott, 4:6, 6:4, 6:1-re kikapott tőle.

Tenisz Novak Djokovics Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Djokovics fordított, ismét legyőzte Fucsovicsot

2019-01-02 17:36:35

Habár Fucsovics Márton megnyerte az első szettet Novak Djokovics ellen a Dohában zajló 1.3 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában, a szerb klasszis egy szoros és egy sima játszmában fordított, s továbblépett a negyeddöntőbe.

tenisz Novak Djokovics Fucsovics Márton ATP Doha

Fucsovics alaposan megnehezítette Djokovics dolgát

2019-01-02 13:33:31

A Dohában zajló 1.3 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában a világranglistán 36. helyet elfoglaló Fucsovics Márton a világelső Novak Djokoviccsal találkozott, s a szerb kiválóság kereken két óra alatt, három szettben 4:6, 6:4, 6:1-re múlta felül a legjobb magyar teniszezőt.

Tenisz: bravúrral búcsúztatta az évet Fucsovics Márton

2018-12-31 14:52:43

A Dohában zajló 1.4 millió dollár összdíjazású kemény pályás ATP-tornán a párosok versenyének első fordulójában nagy meglepetésre két szettben legyőzte Fucsovics Márton az argentin Guido Pellával az oldalán a torna 2. kiemelt kettősét, a Jamie Murray, Bruno Soares duót.