Találatok a ATP Atlanta címkére

Találatok száma: 6

Tenisz: Isner hatodik alkalommal győzött Atlantában

2021-08-02 04:40:27

John Isner pályafutása során hatodszor diadalmaskodott az Atlantában rendezett, 638 ezer dollár (196 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz John Isner Brandon Nakashima ATP Atlanta

Tenisz: az első mérkőzésén kiesett Atlantában Sinner

2021-07-30 07:23:24

A második kiemelt Jannik Sinner az első mérkőzésén kikapott, így kiesett az Atlantában zajló 638 ezer dollár (196 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Nick Kyrgios John Isner Janik Sinner Cameron Norrie Benoit Paire

Tenisz: két kiemelt is a tizenhat között búcsúzott Kitzbühelben

2021-07-28 21:01:47

A második helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista és honfitársa, a negyedikként rangsorolt Albert Ramos is a nyolcaddöntőben búcsúzott az ausztriai Kitzbühelben zajló 481 ezer euró (174 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz Roberto Bautista Kitzbühel Atlanta Albert Ramos ATP Kitzbühel

Tenisz: a 20 éves ausztrál második ATP-tornagyőzelme

2019-07-29 08:49:21

A harmadikként rangsorolt ausztrál Alex De Minaur nyerte meg a 777 ezer dollár (225 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfi tenisztornát, amelynek döntőjében két játszmában kerekedett a második helyen kiemelt amerikai Taylor Fritz fölé.

tenisz Taylor Fritz Alex De Minaur ATP Atlanta

Tenisz: legyőzte a hetedik kiemeltet Norrie Atlantában

2019-07-23 09:24:23

A brit Cameron Norrie legyőzte a 7. helyen kiemelt ausztrál Jordan Thompsont a 777 ezer dollár (225 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfitorna első fordulójában. A két játékos háromszettes mérkőzése 2 óra 29 percig tartott.

tenisz Cameron Norrie ATP Atlanta

Tenisz: Kyrgiosszal döntőzik a címvédő Isner

2016-08-07 13:45:40

Az utóbbi három évben győztes John Isner az elődöntőt is megnyerte, így az első helyen kiemelt amerikai a döntőben találkozik a másodikként rangsorolt ausztrál Nick Kyrgiosszal.