Találatok a Aljaz Bedene címkére

Találatok száma: 16

Tenisz: megvan Medvegyev idei harmadik tornagyőzelme

2019-09-22 19:18:42

A US Open-döntős Danyiil Medvegyev két sima játszmában, 6:3, 6:1-re legyőzte a Fucsovics Mártonon is túljutó horvát Borna Coricot a szentpétervári kemény pályás teniszverseny vasárnapi döntőjében, ezzel megszerezte idei harmadik, pályafutása hatodik tornagyőzelmét az ATP Touron. A metzi viadalt hazai közönség előtt Jo-Wilfried Tsonga nyerte meg, immár negyedik alkalommal.

Jo-Wilfried Tsonga Borna Coric tenisz Danyiil Medvegyev Aljaz Bedene

Tenisz: Federer és Djokovics nyert, Murray vereséggel tért vissza

2018-06-19 17:31:48

A világelső Roger Federer a hallei, míg Novak Djokovics a londoni Queen’s Clubban zajló füves pályás tenisztornán jutott be a második fordulóba: a svájci a szlovén Aljaz Bedenét, a szerb pedig az ausztrál John Millmant intézte el két szettben.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios John Millman Andy Murray

Tenisz: elbukta a folytatást a tavalyi döntős Budapesten

2018-04-29 15:01:41

Az olasz Marco Cecchinato után az ausztrál John Millman jutott be a budapesti, 501 ezer euró (156 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna döntőjébe.

tenisz John Millman Budapest Aljaz Bedene

Tenisz: négy között a tavaly döntős Bedene Budapesten

2018-04-27 21:06:49

A tavaly döntős Aljaz Bedene bejutott a négy közé pénteken a budapesti, 501 ezer euró (156 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Aljaz Bedene

Tenisz: három tavalyi elődöntős visszatér a Hungarian Openre

2018-03-13 13:23:34

A tavalyi elődöntősök közül hárman ismét eljönnek áprilisban a budapesti, 561 345 euró (176.3 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornára.

tenisz Paolo Lorenzi Lucas Pouille Hungarian Open Aljaz Bedene

Tenisz: Thiem Argentínában szerezte meg 9. trófeáját

2018-02-18 20:21:41

Az első helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem két játszmában legyőzte a szlovén Aljaz Bedenét a Buenos Aires-i salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Kevin Anderson Dominic Thiem Aljaz Bedene

Aus. Open: nem volt vita, Federer simán továbbjutott

2018-01-16 10:50:12

A címvédő Roger Federer három játszmában (6:3, 6:4, 6:3) legyőzte a szlovén Aljaz Bedenét az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) 1. fordulójának keddi játéknapján.

tenisz Roger Federer Australian Open Aljaz Bedene

Tenisz: a világranglista-49. ismét szlovén színekben versenyez

2017-12-15 14:40:43

A jövő évtől ismét hazája, Szlovénia színeiben versenyez a férfi teniszezők világranglistáján 49. Aljaz Bedene, aki 2015-ben vette fel a brit állampolgárságot annak reményében, hogy játszhat a szigetország Davis-kupa-csapatában.

Davis-kupa Aljaz Bedene

Tenisz: Murray simán kikapott, Djokovics nehezen nyert

2017-05-17 00:20:50

A világelső Andy Murray két játszmában (6:2, 6:4) kikapott az olasz Fabio Fogninitől a római salakpályás férfi tenisztorna második fordulójában, míg a szerb Novak Djokovics nagy küzdelemben győzött a brit Aljaz Bedene ellen.

tenisz Novak Djokovics Fabio Fognini Andy Murray Aljaz Bedene

Tenisz: „Bízom benne, hogy visszatérhetek Budapestre!”

2017-04-30 18:09:13

Mint beszámoltunk róla, a budapesti ATP-torna döntőjében az első kiemelt francia Lucas Pouille 6:3, 6:1-re legyőzte a brit Aljaz Bedene-t. A mérkőzést követően a két játékos értékelte a történteket.

tenisz Lucas Pouille Aljaz Bedene ATP Budapest

Tenisz: Pouille-t nem lehetett megállítani Budapesten

2017-04-30 16:54:49

Nagy érdeklődés mellett, remek hangulatban zajlott a budapesti ATP-torna döntője, amelyet a verseny első kiemeltje, a francia Lucas Pouille nyert meg.

Tenisz: döntős az első kiemelt a budapesti ATP-tornán

2017-04-29 16:55:23

Az első helyen kiemelt francia Lucas Pouille lesz a brit Aljaz Bedene ellenfele a budapesti salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében. A világranglista 14. helyezettje az elődöntőben az olasz Paolo Lorenzit (38.) győzte le 74 perc alatt két szettben.

tenisz Györe László Aljaz Bedene ATP Budapest

Tenisz: a világranglista 761. helyezettje kiejtette a 69.-et

2016-07-18 22:00:49

Sikerrel vette a Gstaadban zajló férfi tenisztorna 1. fordulóját a hetedik helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnij, két szettben legyőzte a hazai Johan Niklest. Az orosz játékos az ellenfele 3:2-es vezetése után a következő kilenc játékból nyolcat megnyert, ezzel gyakorlatilag eldöntötte a meccset.

tenisz Nikola Csacsics Mihail Juzsnij Daniel Gimeno-Traver Aljaz Bedene

Davis-kupa: top 100-as játékost honosítottak a britek

2015-04-21 17:39:57

Megkapta a brit állampolgárságot a szlovén teniszező, Aljaz Bedene, aki így már a szigetország csapatát erősítheti a júliusi, franciák elleni Davis-kupa-mérkőzésen.

tenisz Davis-kupa Aljaz Bedene

Tenisz: Fucsovics szettelőnyről kikapott a todi fináléban

2014-07-07 00:17:25

Fucsovics Márton szettelőnyről elbukta az olaszországi Todiban megrendezett, 35 ezer euró összdíjazású salakos Challenger-tenisztorna döntőjét a szlovén Aljaz Bedenével szemben.

tenisz Fucsovics Márton Aljaz Bedene

Tenisz: Davigyenkót továbbra is kísérti az átok

2013-05-21 22:27:46

Nyikolaj Davigyenko München, Madrid és Róma után Düsseldorfban is az első fordulóban búcsúzott: a rutinos orosz teniszezőt ezúttal Aljaz Bedene győzte le három szettben (3:6, 6:4, 6:3), a szlovén játékos szerencsés vesztesként került fel a főtáblára. A korábbi világranglista-3. orosz zsinórban negyedik meccsét veszítette el.