Indul az idei Tour de France-on a címvédő Tadej Pogacar, az UAE Team Emirates szlovén kerékpárosa.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Marc Hirschi Alexander Kristoff

Tour de France: Alexander Kristoffé az első szakasz

2020-08-29 19:16:05

A norvég Alexander Kristoff nyerte meg a 107. Tour de France kerékpáros-körverseny első szakaszát, amelyen a 176 fős mezőny 156 kilométert teljesített Nizzában és környékén.

Tour de France Alexander Kristoff

Tour de France: Sagan az utolsó méteren előzött

2016-07-18 17:36:38

Rendkívül szoros sprintbefutóban a szlovák Peter Sagan nyerte meg a Tour de France 16. szakaszát.

kerékpár Tour de France Peter Sagan Alexander Kristoff

Videó: elolvadtak a pódiumlányok a pezsgőtől megrémülő kisfiútól

2015-04-07 12:15:26

A hétvégén a norvég Alexander Kristoff nyerte az országúti kerékpáros Flandriai körversenyt. A Katyusa versenyzője remek formában van, egy héten belül ötödik győzelmét aratta, legutóbbi sikerét kisfia társaságában ünnepelte a pódiumon. A lurkó el is lopta a show-t: a váratlanul kipukkanó pezsgő nagyon megijesztette, a rémületében édesapja lábai közé bújt, óriási derültséget okozva a dobogón.

pezsgő kerékpár Flandriai körverseny Alexander Kristoff

Tour: a célegyenesben érték utol a szökevényeket

2014-07-20 17:20:23

Csütörtöki sikere után újabb szakaszt nyert meg a norvég Alexander Kristoff a Tour de France-on azzal, hogy a Tallard és Nimes közötti etap végén ő sprintelt a leggyorsabban. A mezőny a célegyenesben érte utol a szinte végig szökésben lévő Martin Elmigert és Jack Bauert.

kerékpár Tour de France Alexander Kristoff

Tour de France: norvég siker, Sagannak most sem jött össze

2014-07-17 17:41:55

A norvég Alexander Kristoff nyerte meg a Tour de France 12. szakaszát, a szlovák Peter Sagan negyedszer is csak másodikként ért célba az idei francia kerékpáros-körversenyen. Összetettben Vincenzo Nibali továbbra is 2:23 perces előnnyel vezet Richie Porte előtt.