Australian Open: Badosa és Tomljanovic nem indul

Paula Badosa és Ajla Tomljanovic sérülés miatt visszalépett a hétfőn kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságtól.

tenisz női tenisz Paula Badosa Australian Open Ajla Tomljanovic

US Open: nincs megállás, a 18 éves Gauff már a nyolcban

2022-09-05 07:46:13

Az amerikai tinédzser, Coco Gauff két szoros játszmában legyőzte (7:5, 7:5) a kínai Csang Suajt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) magyar idő szerint vasárnap késő esti programjában, és karrierje során először bejutott a verseny negyeddöntőjébe.

US Open Onsz Dzsabur Cori Gauff Ajla Tomljanovic

Tenisz: Bondár Anna elődöntős a rabati WTA-versenyen

2022-05-19 12:43:44

Bondár Anna 5:1-re vezetett az első játszmában Ajla Tomljanovic ellen a rabati salakpályás WTA 250-es tenisztorna negyeddöntőjében, amikor az ausztrál játékos sérülés miatt feladta a mérkőzést, így a magyar hölgy bejutott a pénteki elődöntőbe.

tenisz WTA Rabat Bondár Anna Ajla Tomljanovic

Wimbledon: Ugye tudod, hogy hazudik? – mondta a teniszező a székbírónak

2021-07-04 08:57:23

A Wimbledonban zajló nemzetközi teniszbajnokság női mezőnyének 3. fordulójában érdekes mellékszálat kapott az ausztrál Ajla Tomjanovic és a lett Jelena Ostapenko előbbi győzelmét (4:6, 6:4, 6:2) hozó mérkőzése.

tenisz Wimbledon Jelena Ostapenko Ajla Tomljanovic

Tenisz: a világelső Halep két nap alatt került a 16 közé

2018-08-17 07:24:41

A világelső román Simona Halep továbbjutott a második fordulóból az Egyesült Államokban, Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Simona Halep Ajla Tomljanovic

Tenisz: adogatásfogadás ennél fájdalmasabb nem lehet! – videó

2015-07-04 12:51:22

Vicces jelenet játszódott le az Angol nemzetközi teniszbajnokság vegyes páros versenyének egyik mérkőzésén. A horvát Ajla Tomljanovic, Ivan Dodig kettős női tagja, Tomljanovic ugyanis egy adogatásfogadásból egyszerűen hátba ütötte a labdával társát, akinek természetesen nem esett túl jól a háta mögül érkező, nem várt „meglepetés".

videó tenisz Wimbledon 2015 Wimbledon Ivan Dodig Ajla Tomljanovic

Sarapova „biciklizett”, Federer rekordot döntött

2014-05-30 12:35:18

A Francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének harmadik fordulójában a 21 éves horvát Ajla Tomljanovic két szettben legyőzte a harmadik helyen kiemelt lengyel Agnieszka Radwanskát, így az első két kiemelt után a harmadik is búcsúzott.

tenisz Serena Williams Roland Garros Roger Federer Novak Djokovics Marija Sarapova

Tenisz: horvát lányok felemás napja Québecben

2013-09-13 07:19:36

A három horvát játékosból kettő búcsúzott a Québecben zajló női tenisztorna második fordulójában, mindkettő némiképp balszerencsés módon. Mirjana Lucic a cseh Luci Safárovától kapott ki úgy, hogy az első és a második szettet is rövidítésben veszítette el, utóbbit 12–10-re! Petra Martic még rosszabbul járt, hiszen elveszítette ugyan az első játszmát a 2. kiemelt Kristina Mladenoviccsal szemben, ám a folytatásban feljövőben volt, sérülés miatt mégis kezet kellett nyújtania ellenfelének.