Találatok a AIK Stockholm címkére

Találatok száma: 8

Ekl: Kerkez ismét gólpasszt adott, simán nyert az Alkmaar

2022-08-18 21:12:06

Öngóllal győzte le hazai pályán a bolgár CSZKA Szófia a Szalai Ádámot is foglalkoztató svájci Baselt az Európa-konferencialiga playoffkörének első mérkőzésén. A magyar válogatott támadó a 80. percben állt be csereként. A holland AZ Alkmaarnál kezdőként kapott lehetőséget a fiatal magyar balhátvéd, Kerkez Milos, aki gólpasszal járult hozzá csapata 4–0-s sikeréhez a portugál Gil Vicente ellen.

Young Boys Wolfsberger AC Nice Molde Maccabi Tel-Aviv Linfield

Videó: elrúghatta volna a labdát, de elcselezte magát a kapus

2021-07-10 19:25:40

A svéd élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának szombat késő délutáni mérkőzésén a házigazda AIK Stockholm és a Varberg összecsapásán (2–1) óriási kapushibából szerezték meg a vezetést a vendégek. A találkozó 23. percében egy hazaadás után Budimir Janosevics, ahelyett, hogy előrevágta volna a labdát, megpróbálta kicselezni az oldalról érkező támadót, Tashreeq Matthewst. Mutatjuk!

videó svéd labdarúgás labdarúgás kapussors kapushiba gólvideó

Hazatért Svédországba, majd a válogatott alapemberévé vált: Kristoffer Olsson

2021-06-15 13:44:49

Az angol Guardian napilap európai újságokat összefogó kezdeményezésének tagjaként a Nemzeti Sport külföldi szakírók cikkeivel mutathatja be az Európa-bajnokságon részt vevő csapatok játékosait. A sorozat újabb részében Olof Lundh, a fotbollskanalen.se szerzője mutatja be a svéd válogatott középpályását, Kristoffer Olssont.

svéd válogatott Svédország Midtjylland Kristoffer Olsson Krasznodar Arsenal

Videó: egy másik labdával próbálták megállítani az ellenfél kontráját

2020-12-07 20:20:32

Elképesztő jelenetek zajlottak le a svéd élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján, a Elfsborg–AIK Stockholm – 2–2-es döntetlennel záruló – mérkőzésen. A vendégek az utolsó percben hihetetlenül sportszerűtlen módszerekkel próbálták megállítani az Elfsborg kontráját – végül sikerrel.

svéd labdarúgás Svédország Elfsborg AIK Stockholm

El: a Napoli elleni meccsel búcsúzik a legendás svéd stadion

2012-11-22 15:46:48

A ma esti AIK–Napoli mérkőzés jelenti a stockholmi Rasunda Stadion hattyúdalát: a svéd arénát – amely 75 éven át volt a „háromkoronások” otthona – az év végén lebontják.

labdarúgás Rasunda Stadion Napoli Európa-liga AIK Stockholm

Svédország: külföldre vágyott a bajnokcsapat edzője, elengedték

2010-04-26 12:37:21

A svéd bajnoki címvédő AIK vezetőedzője, Mikael Stahre lett a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Panioniosz új szakvezetője.