D. Á. 2021.04.17 00:11 Frissítve: 2021.04.18 00:16

Szombati sportműsor: NB I, topligák, Király-kupa-döntő

Szombaton folytatódik a labdarúgó NB I 29. fordulója: pályán az Újpest, az FTC és a ZTE is. A találkozókról élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon. Az angol FA-kupa elődöntőjében a Chelsea és a Manchester City küzd meg a fináléba jutásért. A spanyol Király-kupában döntő este, a Barcelona a Bilbao ellen nyerné meg a trófeát. Délután F1- és MotoGP-időmérőt rendeznek. A férfi kézi NB I-ben előbb a Veszprém, majd a Szeged meccsét is élőben láthatjuk. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

 

ÁPRILIS 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
14.45:
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Paksi FC–ZTE FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
17. FORDULÓ
16.00:
DVTK–Kelen
16.00: MTK–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30:
Newcastle United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
21.15: Wolverhampton–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
21.00:
Norwich City–Bournemouth (Tv: Arena4)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30:
Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
13.00:
Angers–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Marseille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Bielefeld
15.30: Freiburg–Schalke (Tv: Sport2)
15.30: Mönchengladbach–Frankfurt
15.30: Union Berlin–VfB Stuttgart
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Sport1)
18.30: Leverkusen–Köln (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Udinese (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
21.30:
Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
35. FORDULÓ
18.00:
Göztepe–Galatasaray (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
  8.30:
V8 Supercars, 6. futam, Tasmánia (Tv: Arena4)
23.30: IndyCar, 1. futam, Honda Indy GP of Alabama, időmérő (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Lisszabon

FORMULA–1
EMILIA-ROMAGNAI NAGYDÍJ, IMOLA
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
21.00:
PGA Tour, 2. nap  (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
HÁROM NEMZET TORNÁJA
16.00:
Magyarország–Fehéroroszország, Vasas Jégcentrum

KERÉKPÁR
12.00:
pro sorozat, Török körverseny (Tv: Eurosport1)
14.00: pro sorozat, Valenciai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport+)
18.00: Sport36-Komló–Ferencvárosi TC
18.00: Ceglédi KKSE–Budakalász
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Dabasi KC VSE
19.00: Grundfos Tatabánya KC–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nantes–Dunkerque (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vasas Akadémia–Ludovika-FCSM Csata
A 9–12. HELYÉRT
18.00:
VBW CEKK Cegléd–PINKK-Pécsi 424
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
18.00:
DEAC–Alba Fehérvár
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
18.00: Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Jászberényi KSE–PVSK-Veolia
NBA, ALAPSZAKASZ
22.30:
Los Angeles Lakers–Utah Jazz (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1075 (Tv: Sport2)

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ
10.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.30: Moto3, időmérő edzés (Tv: Arena4)
14.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, időmérő edzés (Tv: Arena4)
16.00: Moto2, időmérő edzés  (Tv: Arena4)

MŰKORCSOLYA
8.10: 
világkupa, Oszaka

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5-8. HELYÉRT, 10. FORDULÓ
16.00:
MÁV Előre Bericap–DEAC, Güntner Aréna, Tata
NŐI NB I
AZ 1–3. HELYÉRT
19.30:
TFSE–Gödöllői RC, Gárdony

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató (Pécs)

SZNÚKER
11.00 és 15.30:
vb, 1. forduló, Sheffield (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
13.30:
Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
20.00:
Charleston (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 2.00:
Robert Whittaker–Kelvin Gastelum (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
28. FORDULÓ
11.00:
Debreceni VSE–BVSC Zugló
12.30: UVSE Hunguest Hotels–Szeged
16.00: Tatabánya–KSI SE
16.30: Szolnoki Dózsa–Tigra-ZF-Eger
18.00: Metalcom Szentes–Kaposvári VK
19.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: PVSK Mecsek Füszért–OSC
20.00: PannErgy-Miskolci VLC–A-Híd VasasPlaket
NŐI OB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

20.45: UVSE-Hunguest Hotels–Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics (Tv: M4 Sport+)
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
BVSC-Zugló Diapolo–FTC-Telekom
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Hungerit-Szentes–III. Kerületi TVE
A 7. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
13.00:
Tigra-ZF-Eger–SZTE-Szeged
A 9. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
13.00:
Tatabányai Vízmű SE–Budapesti Honvéd SE

2021.05.17 22:50:15

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Készséggel elhiszem, hogy jogilag minden rendben, a paragrafusok körül semmi bibi, ám létezik morális oldal is. Nem folytatom, aki érti, érti, aki nem akarja érteni, lelke rajta.

2021.05.17 14:55:55

Minden más foci THURY GÁBOR

Ahogyan azóta is mondják, „bepanenkázta”: az eldőlő Sepp Maier felett a hálóba emelte a labdát.

2021.05.16 19:27:18

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

A hajrában ugyanis ki tudott egyenlíteni az egykori Steaua, a bajnoki címre hajtó FCSB.

2021.05.15 10:02:53

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (TRENCSÉN)

A dunaszerdahelyiek nem bírtak a Trencsénnel, a pozsonyi együttes Aranyosmaróton nyert négy góllal.

2021.05.14 22:21:03

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. A 2016-os Európa-bajnokság döntőjében a Portugália–Franciaország mérkőzésen a győztes válogatott kezdőcsapatában nyolc olyan futballista szerepelt, aki a Sporting akadémiáján (is) pallérozódott.