Fortuna Liga: 23 évesen visszavonul a DAC középpályása

V. Á.V. Á.
2021.05.24. 19:15
null
Sidney Friede 23 évesen visszavonul (Fotó: AFP)
Sidney Friede, a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga) szereplő DAC játékosa 23 évesen a visszavonulás mellett döntött folyamatos térdproblémai miatt – adta hírül a klub honlapja.

 

 

Sidney Friede tavaly nyáron két évre írt alá a DAC-hoz, amelyben 14 tétmérkőzésen 3 gólt szerzett ebben az évadban. Folyamatos térdproblémai miatt azonban befejezi profi pályafutását a 23 esztendős középpályás.

„Nagyon szomorú vagyok, de a folyamatos térdproblémáim kényszerítettek e döntés meghozatalára. Fennállt annak a veszélye, hogy a sérülés később a civil életben is fájdalmat okoz majd. Köszönöm a DAC-nak a lehetőséget, az egész klubnak és a benne dolgozóknak is sok sikert kívánok a jövőre nézve. Szép évet töltöttünk együtt” – köszönt el a Herthában nevelkedő futballista a klub honlapján.

Szintén távozik Dunaszerdahelyről a walesi középpályás, Isaac Christie-Davis, aki féléves kölcsönjátéka után visszatér a Barnsleyhoz.

 

Legfrissebb hírek

Távozik a vezetőedző a dunaszerdahelyi labdarúgócsapattól

Minden más foci
12 órája

Baráth György: A bennmaradás a műtött szívemnek igazi gyógyír

Minden más foci
2026.05.24. 13:08

Jan Van Daele: Konferencialiga-indulás? Minden rendben!

Minden más foci
2026.05.19. 17:41

Tuboly Máté bekerült a Niké Liga tehetségeinek válogatottjába

Minden más foci
2026.05.18. 12:26

Fieszta a dunaszerdahelyi MOL Arénában az ezüstérem megszerzése után

Minden más foci
2026.05.17. 13:58

Remek első félidő, második helyen zárta a bajnokságot a DAC

Minden más foci
2026.05.16. 18:52

Ki-ki meccs a vár a DAC-ra Nagyszombat ellen

Minden más foci
2026.05.15. 13:20

Hatperces kihagyás okozta a DAC vesztét

Minden más foci
2026.05.10. 11:16
Ezek is érdekelhetik