Az Egyiptomi Labdarúgó-szövetség szerdán bejelentette: a múlt havi kormányellenes tüntetések miatt szüneteltetett országos labdarúgó-bajnokság április 15-én újraindul.
A bajnokságot február elején, a Hoszni Mubarak egyiptomi elnök lemondásához vezető kormányellenes tüntetések terjedésekor függesztették fel. A bajnokság a kényszerszünet miatt július 10-ig tart.
Legfrissebb hírek

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését
Foci vb 2026
2026.06.22. 17:38
Ezek is érdekelhetik



