Svájc: őrült meccsen lőtt gólt Bolla Bendegúz, majd Balotelli

K. Zs.K. Zs.
2022.10.08. 20:05
Bolla Bendegúz góllal járult hozzá ahhoz, hogy csapata, a Grasshoppers hazai pályán 4–4-es döntetlent játsszon tabellaszomszédjával, a Sionnal a svájci labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának szombati mérkőzésén.

A meccset végigjátszó Bolla Bendegúz a 35. percben lőtt szép gólt, csapata azzal 3–1-re vezetett, sőt a második félidő derekán már 4–1 volt az állás, csakhogy ez sem volt elég a győzelemhez.Bolla Bendegúz a 35. percben lőtt szép gólt, csapata azzal 3–1-re vezetett, sőt a második félidő derekán már 4–1 volt az állás, csakhogy ez sem volt elég a győzelemhez.

A vendégek gyorsan szépítettek, majd betalált a szünetben becserélt Mario Balotelli is – az olasz játékos labdája éppen Bollán irányt változtatva pattant a hálóba –, végül Giovanni Sio az egyenlítő gólt is betuszkolta.

Bollának ez volt a második gólja a 2022–2023-as bajnoki idényben; az előző fordulóban a Zürich elleni derbin (1–1) is a kapuba talált.