Diósgyőr: Tornyi eltiltotta az edzéslátogatástól az angol légióst

Vágólapra másolva!
2010.04.02. 23:46
Súlyos vétséget követett el Rohan Ricketts, az élvonalbeli Diósgyőri VTK angol légiósa, ennek következtében Tornyi Barnabás vezetőedző eltiltotta az edzések látogatástól a középpályást.

A dvtk.eu klubhonlap arról számolt be, hogy a tartalékcsapatban szerephez jutó Ricketts nem fogadta el az edző, Földesi Károly döntését, aki a 60. percben szerette volna lecserélni a Berettyóújfalu elleni mérkőzésen. Ricketts nem volt hajlandó lejönni a pályáról, amiért sárga lapot kapott. Mintegy három percig miatta állt a játék.

Földesi az esetről beszámolt Tornyinak, aki saját hatáskörében eltiltotta az edzések látogatásától a légióst, illetve azzal a javaslattal fordult Nagy Béla ügyvezetőhöz, hogy bontsák fel a játékos szerződését. Döntés a jövő héten várható.

Február közepén a télen teljesen átalakult diósgyőri keret utolsó igazolása volt az angol, akit Tornyi kritizált erőállapota és súlyfeleslege miatt.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
10 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18

Labdarúgás: megy a szekér Pakson, a fiatalok is tolják

Utánpótlássport
2025.04.24. 09:00
Ezek is érdekelhetik