NB II: véget ért az ősz a dorogi középhátvéd számára

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2019.11.13. 07:59
null
Dlusztus András a Haladás elleni bajnokin (Fotó: Meder István)
A labdarúgó NB II-ben szereplő Dorog játékosa, Dlusztus András az Ajka elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésen belső oldalszalag-sérülést szenvedett, így az őszi szezon véget ért számára – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

 

A 31 esztendős középső védő az Ajka elleni, 0–0-ra végződő vasárnapi bajnoki hajrájában el akarta rúgni a labdát, de eközben ütközött ellenfelével, aminek következtében a földön maradt, és a 84. percben le is kellett cserélni.

Az orvosi vizsgálatok megállapították, hogy belső oldalszalag-sérülést szenvedett, három hétig teljes pihenőt kell tartania, utána kezdheti el a rehabilitációt. Az őszi szezonból hátralévő öt bajnoki mérkőzésen így biztosan nem léphet pályára.

Dlusztus András korábban szerepelt Pápán, a SZEOL-ban, Békéscsabán és Vácon is. Dorogon 2018 eleje óta futballozik, a most futó bajnokin idényben 15 NB II-es meccsen szerepelt, és egy gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Bódi, Varga és Lucas után újra Kazincbarcikáról igazolt a Tiszakécske

Labdarúgó NB I
13 órája

Ez sima volt! A Honvéd három góllal győzött a Videoton otthonában

Labdarúgó NB II
2025.07.28. 21:53

Az NB III-ban 5–0-ra nyert a Fradi az MTK ellen, Tischler-gól Dorogon

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 21:50

Négyet kapott otthon a Vasas a Csákvártól, a KTE elhasalt Szegeden, kécskei bravúr Kozármislenyben

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 21:02

Történelmi, négygólos győzelemmel mutatkozott be a BVSC új edzője az Ajka ellen

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 19:01

Novák Csanád fejes gólja döntött Szegeden – a volt NB I-es KTE bánta

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 18:54

Nyert az újonc Tiszakécske az előző idény meglepetéscsapatának otthonában

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 18:50

Csákvári bravúr a Fáy utcában

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 18:50
Ezek is érdekelhetik