NB II: Sopronból is igazolna két játékost a Kisvárda

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.06.06. 12:09
A labdarúgó NB II-be frissen feljutó Kisvárda két soproni játékos iránt is érdeklődik: Eszlátyi István szerződése lejár a nyáron, így őt ingyen át tudja igazolni a szabolcsi együttes, míg a másik kiszemeltet, Fazakas Gézát szerződés köti a Sopronhoz, ráadásul a szakmai stáb a későbbiekben is számít rá, ezért a klub hosszabbítani szeretne vele – számolt be róla a Soproni VSE Szurkolói Klubja.

A 24 esztendős csatár, Eszlátyi István a nemrég véget ért szezonban a soproniak legeredményesebb játékosa volt, hiszen 25 bajnokin tíz gólt ért el, míg a másik kisvárdai kiszemelt, a 25 éves jobbhátvéd Fazakas Géza 17 bajnoki találkozón lépett pályára, gólt nem szerzett. Eszlátyi István a nemrég véget ért szezonban a soproniak legeredményesebb játékosa volt, hiszen 25 bajnokin tíz gólt ért el, míg a másik kisvárdai kiszemelt, a 25 éves jobbhátvéd Fazakas Géza 17 bajnoki találkozón lépett pályára, gólt nem szerzett.

Mint beszámoltunk róla, a Kisvárda nagyon közel áll a gyirmóti Cseri Tamás és a szolnoki Vári Barnabás szerződtetéséhez.

Legfrissebb hírek

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas

Labdarúgó NB I
12 órája

Nyíregyháza: Muhamed Tijani visszatér Prágába – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
14 órája

MTK: aláírásra várják a fél éve eladott kapust, Kenesei is visszatér – NS-infó

Labdarúgó NB I
14 órája

DVSC: megvan az egyezség a Feyenoorddal, érkezik az U-válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
15 órája

NB I: több játékost is igazolt az MTK, a Fraditól ketten távoztak– körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 15:17

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Somogyi Ádám a spanyol élvonalban folytatja pályafutását

Kosárlabda
2026.06.09. 14:38
Ezek is érdekelhetik