NB I: rossz hírek érkeztek a Paks védőjének sérüléséről

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.04.01. 17:53
Súlyos térdsérülést szenvedhetett az Újpest elleni NB I-es mérkőzésen Kulcsár Dávid, a Paks labdarúgócsapatának jobbhátvédje – adta hírül a tolnai klub hivatalos honlapja.

A 31 esztendős futballista a szombati, 2–0-s újpesti győzelemmel záruló találkozó 24. percében ütközött Lacina Traoréval, a lila-fehérek támadójával, majd lent maradt a gyepen, és hosszas ápolást követően sem tudta folytatni a játékot. A Paks hivatalos honlapjának szerkesztői a mérkőzés után két nappal Kulcsárnál érdeklődtek az állapotáról. 2–0-s újpesti győzelemmel záruló találkozó 24. percében ütközött Lacina Traoréval, a lila-fehérek támadójával, majd lent maradt a gyepen, és hosszas ápolást követően sem tudta folytatni a játékot. A Paks hivatalos honlapjának szerkesztői a mérkőzés után két nappal Kulcsárnál érdeklődtek az állapotáról.

„Vasárnap MRI-felvételt készítettek Budapesten, hétfőn pedig dr. Abkarovits Gézával konzultáltam, aki hat éve a másik lábamat is operálta. Bár a doki nem tudta kimozgatni a jobb térdem a helyéről, nagyon úgy fest, keresztszalag-szakadást szenvedtem. Sajnos mindenképpen bele kell nézni, fel kell nyitni, hiszen a képalkotói felvételek alapján valószínű, sérült a keresztszalagom” – mondta Kulcsár.

A paksi labdarúgó hozzátette, nem történt szabálytalanság, amikor Traoréval csatázott, pusztán rosszul ért talajt, miután elrúgta a labdát.

Kulcsár műtétjére még a héten sor kerülhet – írja a tolnai egyesület hivatalos honlapja.

Legfrissebb hírek

Kiengedték a kórházból a MotoGP bajnokát

Egyéb autó-motor
2025.04.23. 11:45

Böde hiába talált be az 500. NB I-es meccsén, a Puskás Akadémia az utolsó pillanatokban döntetlenre mentett

Labdarúgó NB I
2025.04.19. 20:21

Böde csak egyszer veszített a jubileumi mérkőzésein

Labdarúgó NB I
2025.04.18. 11:29

„Azt se tudom, mi az az xG. Nem is érdekel...” – Bognár György szerint túlzásba viszik a statisztikát a futballban

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 13:37

Ádám Martin: Végre ismét futballistának érzem magam!

Labdarúgó NB I
2025.03.13. 21:41

A Paks alapembere elmondta, mennyi időt kell kihagynia

Labdarúgó NB I
2025.03.11. 13:34

Vécsei Bálint: Ez az idény hozhatja vissza a formámat

Labdarúgó NB I
2025.02.19. 10:00

Továbbra is kevés a gól Újpesten, míg Pakson sok a csatár és sok a gól

Labdarúgó NB I
2025.01.30. 11:32
Ezek is érdekelhetik