NB I: Marics olyan fizikai állapotban van, mint én - Tóth Bálint

2014.04.12. 18:42
Tóth Bálint, a Lombard Pápa vezetőedzője elégedett volt csapatával a Videoton elleni idegenbeli iksz (2–2) után, és kiemelte Goran Marics teljesítményét, akiről azt mondta, szinte olyan fizikai állapotban van, mint ő.

„Úgy indult a játék, hogy egy nagyon jó első félidőt játszottunk. A taktikánk váratlanul érte az ellenfelet, nem tudott velünk mit kezdeni. A szünetben várható volt, hogy vált a Videoton. A második félidőben nagyot küzdöttek a srácok. Ha fizikailag jobb állapotban lennénk, akkor nem lennének olyan gondjaink, mint a szünet után. Sok a sérülés, a betegség, és ennek a hatása előjön a hetvenedik perc környékén. Parádésan küzdöttek, és meg vagyok elégedve a döntetlennel egy olyan csapat otthonában, amely a bajnoki címre tört, aztán most ebben a pozícióban van. De mi azért távolodunk a kieső helyektől. Gratulálok mindegyik játékosomnak, külön ki kell emelnem Goran Maricsot, aki majdnem olyan fizikai állapotban van, mint én, de amit bevisz a pályára, az példamutató. Egész más volt így az előre játékunk, mivel megtartotta elöl a labdát” – nyilatkozta Tóth Bálint a meccs után.