PFLA: a Tatabányát elhagyó Vincze felel az utánpótlásért
Magabiztosan, kettős győzelemmel vette a Budaörs elleni osztályozó akadályát a Tatabánya labdarúgócsapata. Az ünneplésben még részt vett Vincze István is, aki azonban a szezon végén távozik a vezetőségből, és szeptembertől a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémián felel az utánpótlásképzésért.
Az egykori tatabányai kedvenc korábban már dolgozott Felcsúton, így a közeg nem lesz számára ismeretlen.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






