Lombard: az egyik újpesti számára befejeződött a teszt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.06.27. 08:47
Tegnap már beszámoltunk róla, hogy Litauszki Róbert személyében újabb újpesti játékos kapott engedélyt arra, hogy a Lombard labdarúgócsapatánál készüljön, ugyanakkor egy másik újpesti futballistával kapcsolatban már eldőlt, hogy nem szerződik Pápára.

Nincs már a pápai gyakorlók között Banai Balázs és Electo Wilson. Előbbi próbajátékra érkezett a Lombardhoz, utóbbit pedig a BKV Előrének adta korábban kölcsön a klub, de egyikükre sem számít a szakvezetés, így már nem is edzenek együtt a csapattal.

Azzal, hogy Litauszki tegnap bekapcsolódhatott a pápaiak felkészülésébe Banai távozása ellenére, továbbra is két újpesti készül Pápán, hiszen Magos Mátyás is Tóth Bálint csapatával edz.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A LOMBARD PÁPÁNÁL
Érkezők: Eszlátyi István (BKV Előre), Horváth Gábor (BKV Előre), Electo Wilson (BKV Előre – kölcsönből vissza), Mouhamadou Seye(szlovák-szenegáli, ZTE – kölcsönből vissza?)
Távozik/távozhat: Balogh Balázs (?), Tino Lagator (horvát, ?), Enyingi Marcell (?), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan – Lengyelország, kölcsön után végleg),Nacsa Péter (Győri ETO, kölcsönből vissza), Jasarevic Mahir (ZTE FC, kölcsönből vissza), Daniel Orozco (spanyol,?), Szolga Máté (?), Electo Wilson (BKV Előre – kölcsönből vissza,?)
Kiszemeltek: Borbély Bálint (Szeged 2011), Magos Mátyás (Újpest FC, próbajáték), Litauszki Róbert (Újpest FC, próbajáték), Kovács Tamás (Kozármisleny, próbajáték), Lasa Totadze (grúz, Dila Gori – Grúzia, próbajáték), Tóth Axel (BKV Előre, próbajáték)

 

Legfrissebb hírek

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
1 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
6 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
9 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
10 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45
Ezek is érdekelhetik