Edzősors: nem csak a Videotontól keresték Conceicaót

Vágólapra másolva!
2013.01.09. 10:21
Továbbra sem nevezte még ki új vezetőedzőjét, a lemondott Paulo Sousa utódját a Videoton labdarúgócsapata. A bejelentést eddig hátráltathatta, hogy az első számú kiszemeltet, Sérgio Conceicaót más klubok is megkeresték a napokban.

A Nemzeti Sport Online úgy értesült, hogy Görögországból és Portugáliából is érdeklődtek az Olhanensétől távozó Sérgio Conceicao iránt.

Sajtóhírek szerint felvetődött a neve a görög Panathinaikosznál, ahol végül a spanyol Fabriciano González lett a befutó, és a portugál Sportingnál is, ahol pedig az eddigi sportigazgató, Jesualdo Ferreira lett a három hónap után menesztett Franky Vercauteren utódja.

Kérdés, volt-e esetleg a felsoroltakon kívül máshonnan is megkeresése a jelek szerint nagyon felkapott szakembernek. Mint ismeretes, Sérgio Conceicao neve ősszel a kolozsvári CFR edzőjelöltjei között is szerepelt, ott azóta egy másik portugál edző, Paulo Sérgio irányít.

Legfrissebb hírek

Otthon vesztett pontokat a Honvéd és a Vasas, vége a BVSC rossz sorozatának – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
Tegnap, 19:05

Pontokat vesztett a Videoton, a Kövesdnek negyedóra foci is elég volt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:47

A Kozármisleny hazai pályán, míg a Videoton idegenben maradt nyeretlen

Labdarúgó NB II
2025.09.28. 18:52

Vidi-KO, Tímárral továbbra is hibátlan a KTE, újra élen a Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.09.21. 21:00

Kiütéses győzelmet aratott a Videoton, Varga Roland duplázott

Labdarúgó NB II
2025.09.21. 18:50

Több hazai és nemzetközi érdeklődő is van a Videoton iránt

Labdarúgó NB II
2025.09.19. 10:25

NS-infó: Zsótér Donát visszatér a Videotonhoz

Labdarúgó NB II
2025.09.05. 12:29

Fiatal csatárt vett kölcsön Óbudáról a Videoton

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 15:55
Ezek is érdekelhetik