A női kézilabda KEK nyolcaddöntőjének visszavágóján a Vác hazai pályán 29–19-re legyőzte a horvát Podravka Koprivnicát, így a kaproncai együttes hiába harcolt ki nyolcgólos előnyt az első mérkőzésen, Gulyás István csapata ledolgozta hátrányát, és bejutott a legjobb nyolc közé a sorozatban.
(A Sport Klub felvétele)
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






