B. L. 2020.12.08 23:00 Frissítve: 2020.12.09 08:50

Női kézi Eb: a németek ellen kezdjük a középdöntőt – frissített menetrend

Kialakult a dániai női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének beosztása és menetrendje. A mieink a horvátok és a hollandok elleni meccsen elszenvedett vereség miatt pont nélkül várják a csütörtöki folytatást, az Eb hivatalos honlapjának frissítése szerint viszont mégsem ezen a napon kezdünk, hanem szombaton, a németek ellen, majd hétfőn a románok, kedden a norvégok ellen játszunk.

A magyar válogatott Németország ellen kezdi a középdöntőt (Fotó: Kolektiff images)

 

AZ 1. CSOPORT ÁLLÁSA
   1. Oroszország 2 2 61–48 +13 4 
   2. Franciaország 2 2 47–43 +4 4 
   3. Dánia 2 1 1 48–42 +6 2 
   4. Svédország 2 1 1 49–53 –4 1 
   5. Spanyolország 2 1 1 45–54 –9 1 
   6. Montenegró 2 2 42–52 –10 0 
AZ 1. CSOPORT (HERNING) PROGRAMJA
12. 10. 18.15
Montenegró–Oroszország  
12. 10. 20.30
Franciaország–Spanyolország  
12. 11. 18.15Franciaország–Oroszország  
12. 11. 20.30Dánia–Svédország  
12. 13. 18.15
Montenegró–Svédország  
12. 13. 20.30
Dánia–Spanyolország  
12. 15. 16.00
Montenegró–Spanyolország  
12. 15. 18.15
Franciaország–Svédország  
12. 15. 20.30
Dánia–Oroszország  
A 2. CSOPORT ÁLLÁSA
   1. Norvégia 2 2 70–43 +27 4 
   2. Horvátország 2 2 51–47 +4 4 
   3. Hollandia 2 1 1 53–51 +2 2 
   4. Németország 2 1 1 45–61 –16 2 
   5. MAGYARORSZÁG 2 2 46–52 –6 0 
   6. Románia 2 2 39–50 –11 0 
A 2. CSOPORT (KOLDING) PROGRAMJA
12. 10. 18.15Horvátország–Románia  
12. 10. 20.30
Hollandia–Norvégia  
12. 12 16.00MAGYARORSZÁG–Németország  
12. 12 18.15
Horvátország–Norvégia  
12. 14. 18.15Hollandia–Németország  
12. 14. 20.30
MAGYARORSZÁG–Románia  
12. 15. 16.00
Hollandia–Románia  
12. 15. 18.15
Horvátország–Németország  
12. 15.  20.30MAGYARORSZÁG–Norvégia  

 

HELYOSZTÓK (HERNING)
DÖNTŐ
12. 20. 18.00 első elődöntő győztese–második elődöntő győztese  
       
BRONZMÉRKŐZÉS
12. 20. 15.30 első elődöntő vesztese–második elődöntő vesztese  
       
ELŐDÖNTŐ
12. 18. 18.00  1. csoport első helyezettje–2. csoport második helyezettje

12. 18. 20.30 2. csoport első helyezettje–1. csoport második helyezettje
       
AZ ÖTÖDIK HELYÉRT
12. 18. 15.30 1. csoport harmadik helyezettje–2. csoport harmadik helyezettje
 

 

2021.09.19 09:17:00

Kézilabda VINCZE SZABOLCS

Tokióban olimpiai aranyérmet nyert, és készen áll arra, hogy a Veszprémmel is a csúcsra érjen.

2021.09.18 17:27:23

Kézilabda BOBORY BALÁZS (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A megerősödött Krim sokáig tapadt, mint a pióca, de így sem tudta megakadályozni a biztos ETO-győzelmet.

2021.09.18 15:27:28

Kézilabda PAPP BÁLINT (összefoglaló), MURÁNYI DOMONKOS (percről percre)

Az első játékrészben nem működött jól a védekezés, de a szünet után szinte minden sikerült a zöld-fehéreknek.

2021.09.16 17:50:18

Kézilabda R. P.

A szünetben néggyel vezettek a franciák, de a második félidőben 21 gólt dobva győzött Ilics csapata.

2021.09.15 18:07:33

Kézilabda NAGY PÉTER (összefoglaló), MURÁNYI DOMONKOS (percről percre)

A magyar csapat jól kezdte a Montpellier elleni meccset, de végül örülnie kellett az egy pontnak.