Női kézi: Csiszár-Szekeres Klára az idény végén távozik az FTC-től

V. Á.V. Á.
Vágólapra másolva!
2022.05.19. 18:42
null
Csiszár-Szekeres hét idényt követően távozik a Fraditól (Fotó: Tumbász Hédi)
Az idény végén távozik a FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatától Csiszár-Szekeres Klára. A magyar válogatott játékos hét évadot töltött el a zöld-fehéreknél – írja a fradi.hu.


A védekezőspecialista Csiszár-Szekeres 2015-ben érkezett a Ferencvároshoz Érdről. Az előző idényben bajnoki címet nyert az együttessel.

„Vannak terveim, de mindenről akkor szeretnék majd beszélni, amikor eljön az ideje” – mondta el a korábbi csapatkapitány a fradi.hu-nak.

„A BL-győzelmek közül a Rosztov elleni számomra a legemlékezetesebb. Még az érdi éveim alatt is az volt a fejemben, hogy nem legyőzhetetlen, és később ott is volt néhányszor a lehetőség, mégse sikerült soha. Úgyhogy, ajándék, hogy az utolsó évemben mégis összejött. A bajnoki cím a legértékesebb természetesen, de a Magyar Kupa-arany volt a pályafutásom során az első igazi, ilyen szintű siker, ezért az is különleges.”

Legfrissebb hírek

Dragan Adzsics nagyot alkotna Mosonmagyaróváron

Kézilabda
3 órája

Női kézi NB I: 5+1 igazolás, akikre érdemes figyelni a következő idényben

Kézilabda
12 órája

A Bajnokok Ligája négyes döntőjéről álmodik az FTC női kézilabdázóinak sztáredzője, Jesper Jensen

Kézilabda
Tegnap, 18:44

KÉZILABDAIDÉNY, 2025–2026

Kézilabda
Tegnap, 0:46

Kézilabda NB I: technikai újítás – az új idényben a gól/nem gól esetek is ellenőrizhetők

Kézilabda
2025.08.25. 14:18

Kézi: Lendvai reméli, az U19-es vb csak a kezdet a válogatottban

Utánpótlássport
2025.08.24. 09:06

Felkészülés: hiába a jó második félidő, simán nyert Debrecenben a Ferencváros

Kézilabda
2025.08.23. 22:28

Felkészülés: döntős a DVSC, az FTC és a Győr is

Kézilabda
2025.08.22. 21:47
Ezek is érdekelhetik