Női kézi: autóbalesetet szenvedett a Szombathely elnöke és családja

Pődör Blanka is ott volt az autóban (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)
Autóbalesetet szenvedett a női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathelyi KKA ügyvezető-elnöke, Pődör Zoltán és családja – tudatta a klub a hivatalos oldalán.
A Szombathely közleménye szerint Pődör Zoltán és felesége, valamint kisebbik lánya – egyben a csapat játékosa –, Blanka ült abban az autóban, amely hétfő reggel súlyos balesetet szenvedett Győrnél az M1-es autópályán. A kiérkező mentők mindhármukat a győri kórházba szállították, állapotuk stabil.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







