Férfi kézi: Kentin Mahé hat idény után távozik a Veszprémtől – hivatalos

Mahé távozik a Veszprémtől (Fotó: Nemzeti Sport)
A Telekom Veszprém hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kentin Mahé hat idényt követően a nyáron távozik a klubtól.
Kentin Mahé 2022 végén írt alá egy 1+1 éves szerződést a bakonyiakkal, de a Veszprém úgy döntött, nem hívja le az opciós évet, így a francia irányító 2024 nyarán távozik.
Veszprémbe még 2018-ban írt alá Mahé a Flensburgtól érkezve, s két bajnoki címet, valamint három Magyar Kupát nyert a klubbal, emellett pedig háromszor is bejutott a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe.
A 2023–2024-es idényben 17 meccsen 46 gólnál jár.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás
Hátsó füves
2026.06.08. 11:40
Ezek is érdekelhetik






