Férfi kézi El: Rosta három gólt lőtt, a Dinamo kikapott – körkép

2023.11.14. 22:47
null
Rosta Miklóson nem múlt a mérkőzés (Fotó: Facebook/CS Dinamo Handbal, archív)
Rosta Miklós három gólja ellenére a Dinamo Bucuresti 33–30-ra kikapott a Füchse Berlin otthonában a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének keddi, harmadik fordulójában.

Az európai szövetség honlapja szerint a románok magyar válogatott beállójának hat lövése volt a német bajnokságot veretlenül vezető fővárosiak otthonában.

Lukács Péternek egy lövése volt és azt gólra váltotta a norvég Elverum HB együttesében, amely otthon 33–32-re kikapott a német Flensburg-Handewitt-től.

A spanyol CB Ciudad de Logrono a válogatott kapus Palasics Kristóf nélkül 25–24-re nyert az RK Vojvodina vendégeként. Az újvidékieknél a 11-szeres magyar válogatott Sunajko Stefannak egy lövése volt, de gólt nem szerzett.

A Dinamo és a Vojvodina két győzelemmel és egy vereséggel, a CB Ciudad de Logrono egy sikerrel, egy döntetlennel és egy vereséggel, az Elverum pedig egy győzelemmel és két vereséggel áll a második számú európai kupasorozat csoportkörében.

Legfrissebb hírek

Katalán ünnep Kölnben, a Barca nyerte meg a férfi kézilabda BL-t

Kézilabda
2026.06.14. 19:43

A Füchse Berlin az év meccsén ejtette ki a címvédőt a BL négyes döntőjében

Kézilabda
2026.06.13. 20:26

Bukarestben bajnoki címre is törnének a ZTE távozó edzőjével

Minden más foci
2026.06.07. 09:40

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét

Minden más foci
2026.06.05. 17:09

Sipos Adriánék nagy csatában legyőzték Imre Bencééket a férfi kézi Európa-liga döntőjében

Kézilabda
2026.05.31. 20:10

A Flensburg nyerte a bronzmeccset a férfi kézi Európa-ligában

Kézilabda
2026.05.31. 17:13

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában

Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik