Férfi kézi Eb 2022: Bánhidi szerint már senki nem legyinthet a magyar csapatra

N. T.N. T.
2021.02.28. 12:39
Januárban debütált a 2022-es, részben magyar rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság új kommunikációs csatornája, a WGSM TV. A második adás főszereplői többek között a 2020-as év férfi kézilabdázójának választott Bánhidi Bence, valamint Győri Mátyás és Borbély Ádám voltak. A Szeged beállója arról is beszélt, hogy már senki nem legyinthet a mieinkre a jövő évi kontinenstornán. 


A magazin havonta jelentkezik tematikus epizódokkal, vendégszereplőkkel, változatos témákkal és backstage sztorikkal a kézilabda rajongóinak, ezeken keresztül is hangolódva a 2022-es Eb-re.

Az Európa-bajnokság 2022. január 13-án kezdődik, a döntőt az épülő, 20 ezer fő befogadására alkalmas Budapesti Multifunkcionális Sportcsarnokban rendezik január 30-án.


Legfrissebb hírek

A Tatabánya edzője elismerte, szóba került kapitánykérdésben

Kézilabda
2026.06.19. 10:51

Hazai vagy külföldi edző üljön Chema Rodríguez helyére a válogatott kispadján?

Kézilabda
2026.06.18. 12:17

Hivatalos: Chema Rodríguez távozik a férfi kézilabda-válogatott éléről

Kézilabda
2026.06.16. 10:36

Ilyés Ferenc a szabadkártya-lemaradásról: Nem sportszakmai döntés született...

Kézilabda
2026.06.09. 14:10

Nem jött össze a szabadkártya, a mieink már biztosan lemaradnak a férfi kézi-vb-ről – távol került az olimpia is

Kézilabda
2026.06.09. 12:55

Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

Kézilabda
2026.06.05. 08:53

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

Kritika és önkritika – egyelőre nem döntött az MKSZ Chema Rodríguez beszámolójáról

Kézilabda
2026.06.02. 15:11
Ezek is érdekelhetik