Jótékonyság: a Mol-Pick Szeged sztárja kórházi dolgozókat lepett meg

H. K.H. K.
2020.04.10. 11:00
Csütörtökön a Szegeden kijelölt járványkórház dolgozóinak vitt ebédet Bánhidi Bence, a MOL-Pick Szeged magyar válogatott kézilabdázója – írja a szegedma.hu.

„Megnyugtató, hogy Szegeden is minden adott ahhoz, hogy az orvosok sikerrel gyógyítsanak meg minél több koronavírusos beteget. Folyamatosan követem a híreket, és tapasztalom, hogy az országban milyen komoly összefogás van, és ebbe szerettem volna én is bekapcsolódni. A Gőry Pince tulajdonosa, Ábel Antal–bár neki is komoly fejtörést okoz a jelenlegi helyzet–első szóra segített, ahogy a Szegedi Tudományegyetem is azonnal partner volt. Remélem, hogy sikerült néhány örömteli pillanatot szereznünk a megfeszített munkával a koronavírussal fertőzöttekért küzdő dolgozóknak a II. kórházban”– idézi a portál Bánhidi Bencét, hozzátéve, hogy a kezdeményezéshez a játékos csapattársa, Bodó Richárd is csatlakozott, ám ő a biztonsági előírások miatt nem lehetett ott személyesen az ételek átadásánál.„Megnyugtató, hogy Szegeden is minden adott ahhoz, hogy az orvosok sikerrel gyógyítsanak meg minél több koronavírusos beteget. Folyamatosan követem a híreket, és tapasztalom, hogy az országban milyen komoly összefogás van, és ebbe szerettem volna én is bekapcsolódni. A Gőry Pince tulajdonosa, Ábel Antal–bár neki is komoly fejtörést okoz a jelenlegi helyzet–első szóra segített, ahogy a Szegedi Tudományegyetem is azonnal partner volt. Remélem, hogy sikerült néhány örömteli pillanatot szereznünk a megfeszített munkával a koronavírussal fertőzöttekért küzdő dolgozóknak a II. kórházban”– idézi a portál Bánhidi Bencét, hozzátéve, hogy a kezdeményezéshez a játékos csapattársa, Bodó Richárd is csatlakozott, ám ő a biztonsági előírások miatt nem lehetett ott személyesen az ételek átadásánál.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
11 órája

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézilabda: Takács Maja három fronton is segítette a Győri ETO-t

Utánpótlássport
2026.06.17. 13:01

Kézi: újra a legjobbak között bizonyíthatott a Veszprém az ifi BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.16. 08:58

Kézilabda: jön a Veszprémmel a fiú ifjúsági BL négyes döntője

Utánpótlássport
2026.06.12. 09:01

Kézi: odaértek az akadémiák közé a Budaörs korosztályos leánycsapatai

Utánpótlássport
2026.06.10. 14:05

Kézi: történelmet írtak a debreceni lányok az ifi BL négyes döntőjében

Utánpótlássport
2026.06.08. 19:20

Kézilabda: a Veszprém az U20-as, az FTC az U18-as fiúbajnok

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:27
Ezek is érdekelhetik