A Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának klasszisa, Görbicz Anita egymillió forintot ajánlott fel a Győri Segélyalapnak.
Görbiczet a múlt héten választották meg Győr díszpolgárává, s az elismeréssel járó összeget a koronavírus-járvány elleni helyi harc támogatására létrehozott Győri Segélyalapnak ajánlotta fel. a múlt héten választották meg Győr díszpolgárává, s az elismeréssel járó összeget a koronavírus-járvány elleni helyi harc támogatására létrehozott Győri Segélyalapnak ajánlotta fel.
Közben a klub videóban mondott köszönetet azoknak, akik nem maradhatnak otthon ezekben a napokban.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





