Kézilabda: Mikita Bence Dabason folytatja

2019.05.27. 10:09
A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Dabas hivatalos honlapján jelentette be, hogy átigazolta a legutóbb Mezőkövesden játszó, 21 éves Mikita Bencét.


Mikita Bence a NEKA-ban nevelkedett, majd a Ferencváros és a Mezőkövesd csapatában lett NB I-es játékos. Az összes korosztályos válogatott meghatározó tagja volt. Az elmúlt évben egy súlyos sérülés miatt hosszabb időt kellett kihagynia, de mostanra teljesen felépült.
Mikita Bence a NEKA-ban nevelkedett, majd a Ferencváros és a Mezőkövesd csapatában lett NB I-es játékos. Az összes korosztályos válogatott meghatározó tagja volt. Az elmúlt évben egy súlyos sérülés miatt hosszabb időt kellett kihagynia, de mostanra teljesen felépült.

„Örülök, hogy Dabasra igazolhattam. Szeretem a várost, a válogatottakkal gyakran edző táboroztunk itt. Szimpatikus volt az edzők és a vezetők hosszú távú elképzelése, remélem, sérülésmentes szezonban tudok bizonyítani és segítségére tudok lenni új csapatomnak a jövőbeli sikerek elérésében!”

Legfrissebb hírek

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
2026.06.23. 09:02

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos

Légiósok
2026.06.19. 11:50

Erste Liga: Mesikämmen Gyergyóból a rivális Brassóhoz igazolt

Jégkorong
2026.06.17. 15:37
Ezek is érdekelhetik