Női kézilabda: Nora Mörkre újabb műtét vár

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.09.30. 16:47
Bár augusztusban még úgy tűnt, jól halad Nora Mörk gyógyulása, a február 5-én súlyos térdsérülést szenvedő norvég átlövő egyelőre nem térhet vissza a Győri Audi ETO KC csapatába.

A klub vezetősége azzal számolt, hogy Mörk szeptember végén, legkésőbb október elején már pályára léphet, azonban a vasárnapi közlemény szerint újabb műtét vár rá.

„A Győri Audi ETO KC norvég játékosa 2018. február 5-én, a Nyköbing elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen szenvedett súlyos térdsérülést. A játékos térdében akkor az elülső keresztszalag komplett szakadása mellett a külső holdasporc szakadását és a belső combcsont-bütyök porcsérülését állították helyre. Az átlövő rehabilitációja azóta jól haladt, azonban nemrég ismét fájdalmat érzett operált térdében, és az elvégzett vizsgálatok alapján újabb beavatkozásra lesz szükség” – olvasható a klub közleményében.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: jó állapotban érkezik a vb-re az ifjúsági leányválogatott

Utánpótlássport
9 órája

Kézilabda: szerdán debütál Eb-n az U18-as fiúválogatott

Utánpótlássport
14 órája

Kari Brattset Dale: Már nagyon hiányzott a kézilabda

Kézilabda
Tegnap, 14:59

Női kézilabda: elkészült a Győr és a Ferencváros BL-menetrendje

Kézilabda
2026.07.26. 14:36

Ismét gyereket vár a Győri ETO beállója

Kézilabda
2026.07.25. 15:26

Négy aranyra hajt a győri kézilabdacsapat

Kézilabda
2026.07.23. 19:39

Kézi: „Mentálisan is támogatnunk kell a gyerekeket” – Márián Blanka

Utánpótlássport
2026.07.21. 18:34

Női kézi: ez ám a sztárparádé – megérkeztek az ETO és a Fradi új légiósai

Kézilabda
2026.07.21. 15:39