Kézilabda: elnökségi tag lehet Görbicz Anita és Nagy László
A Magyar Kézilabda-szövetség elnöksége a testület szeptember 19-i ülésén 2018. november 8-ára összehívta az MKSZ küldöttgyűlését.
A küldöttgyűlés napirendjén az alapszabály módosítása – amelynek fő eleme az elnökség létszámának két fővel történő emelése –, valamint az új elnökségi tagok megválasztása szerepel. A kibővített elnökség új tagjainak megválasztása kapcsán Kocsis Máté MKSZ-elnök Görbicz Anita és Nagy László jelölését terjeszti elő.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







