
Signaté a következő idényben is marad Érden (Fotó: handballerd.hu)
Az Érd női kézilabdacsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy Mariama Signaté szerződést hosszabbított a klubbal.
A francia balátlövő 2014 nyarán érkezett Érdre, ahol Magyar Kupa ezüst- és bronzérmet szerzett, háromszor lett harmadik a csapattal az NB I-ben, valamint tagja volt az EHF-kupa-elődöntős együttesnek.
„Szeretem a klubot, a csapatot és a stáb is kiváló. Itt találtam meg az egyensúlyt az életemben, a kézilabdában és a magánéletben egyaránt” – idézi a 32 éves játékost a handballerd.hu.
Signaté a mostani szezonban eddig 37 góllal segítette az Érdet.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13
Ezek is érdekelhetik





