Kézilabda: ismét nemzetközi konferenciát rendeznek Debrecenben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.11.09. 17:14
Jelentős szakemberek érkeznek a hónap végén Debrecenbe, hiszen második alkalommal rendezik meg a nemzetközi kézilabda-kapusedzői konferenciát. A tavalyi esemény sikere után idén már az európai szövetség (EHF) szervezetmódszertani bizottsága is támogatja a konferenciát.

A nemzetközi kézilabda-kapusedzői konferenciára november 20-án és 21-én kerül sor a Debreceni Egyetem Sporttudományai Oktatóközpontjában, a meghívottak között szerepel többek között Michal Barda mesteredző, az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) előadója és korábbi EHF-kupa-győztes.november 20-án és 21-én kerül sor a Debreceni Egyetem Sporttudományai Oktatóközpontjában, a meghívottak között szerepel többek között Michal Barda mesteredző, az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) előadója és korábbi EHF-kupa-győztes.

Előadást tart továbbá Hoffmann László vb-ezüstérmes kapus, Sugár Tímea, a Fehérvár KC kapusedzője, valamint Bartalos Béla, az utánpótlás-válogatott jelenlegi kapusedzője.

Az eseményen való részvétel ingyenes, azonban szükséges előzetes regisztráció, amelyet ezen a linken lehet megtenni.

 

Legfrissebb hírek

Európa-bajnoki elődöntővel kezdődik a salakmotoridény Debrecenben

Egyéb autó-motor
2025.04.28. 18:22

Kézi: célegyenesre fordul a fiúk felkészülése a világversenyek előtt

Utánpótlássport
2025.04.28. 14:49

Kézilabda: Karnyújtásnyira a női NB I-be jutástól a NEKA

Utánpótlássport
2025.04.26. 09:05

Eppel tizenegyesgólja döntött, a Szpari megnyerte a keleti rangadót a DVSC ellen

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 21:59

Bödéék több mint 10 év után győznék le újra a tavasszal még szintén veretlen ETO-t

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 13:47

Szabó Istvánnak szüksége volt a nyomásra, most megkapta

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 09:50

Lang Ádám az NB I-ről: Ha otthon játszik, ha idegenben, abszolút futballistának érzi magát az ember

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 09:23

Újra műteni kell a több mint egy éve sérült debreceni védőt

Labdarúgó NB I
2025.04.24. 15:57
Ezek is érdekelhetik