Férfi kézi: Nagy László reméli, két héten belül újra játszhat
Nagy László, a Telekom Veszprém ujjtörés után gyógyuló kézilabdázója a közösségi oldalán azt írta, bízik benne, hogy két héten belül ismét pályára léphet.
Nagy Lászlónak október elején – épp akkor, amikor elköszönt a magyar válogatottól – eltörött a hüvelykujja. A 36 esztendős jobbátlövő az előző két év októberében ugyancsak kézsérüléssel bajlódott, de reméli, hamarosan ismét játszhat a Veszprémben.elköszönt a magyar válogatottól – eltörött a hüvelykujja. A 36 esztendős jobbátlövő az előző két év októberében ugyancsak kézsérüléssel bajlódott, de reméli, hamarosan ismét játszhat a Veszprémben.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







