Kézi: „Köszönjük, Laci!” – Nagy László elérzékenyült a szurkolók üzeneteitől
Nagy László a jövőben legfeljebb egy esetleges búcsúmeccsen húzza fel magára a magyar férfi kézilabda-válogatott mezét, a világklasszis jobbátlövő 199 mérkőzés után vonul vissza a válogatottságtól. A hétfői sajtótájékoztató után az NSO TV-nek elmondta, régóta érett benne a döntés, úgy véli, posztján megoldott a pótlása. Kérésünkre felelevenítette a válogatottbeli legszebb sikereit és a kudarcokat is. A bejelentése után érkezett szurkolói üzenetektől kicsit el is érzékenyült.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







