Férfi kézi BL: így vezette Lékai és Nagy győzelemre a Veszprémet
Mint szombaton megírtuk, a Telekom Veszprém 28–27-re megverte a német Flensburgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában. A nagy küzdelemben kiharcolt sikerben főszerepet vállalt a kilenc góljával a meccs legeredményesebbjének bizonyuló Lékai Máté, valamint a nyolc találatig jutó csapatkapitány, Nagy László. Nem meglepő, hogy a hajrában 26–26 után az említett két veszprémi játékos góljai biztosították be a győzelmet. Az EHF Tv felvételén most megnézhetik a két jelenetet!
Legfrissebb hírek

Férfi kézi: a Magdeburg nyerte a Bundesligát
Kézilabda
2026.05.22. 11:48
Ezek is érdekelhetik







